TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 25. nedēļas 2007 telenovele ir...


25. nedēļas 2007 telenovele ir...

Сообщений 1 страница 20 из 26

1

EL CUERPO DEL DESEO

(Latvijā rādīja zem nosaukuma "Mīlēt, mirt un atgriezties" TV3, RTVI rādīja zem nosaukuma "Otrā dzīve")

Gavenās lomas atveido: Lorēna Rohasa un Mario Simarro

Telenovele interesanta un netradicionāla. Šajā jaunajā tikko izveidotajā sadaļā nolēmu par šīs pirmā nedēļas supernoveli izvēlēties tieši šo, jo mūsu forumam šonedēļ piepulcējās cik zinu divas lieliskas meitenes, kuras fano par šo noveli. Pirms tam vēl divas tādas te jau bija. Un kopumā - daudziem forumā šī novele ļoti patika. Nu tad šonedēļ atdosim tai pelnīto godu un godam atcerēsimies to.

0

2

Vūjū!!!! :D;):)
Domāju, ka šī telenovele to ir pelnījusi, jo tā ir aizraujoša un tiešām interesanta! Lieliski, ka tā ir šīs nedēļas telenovele!!! Visu laiku labākā!!!! Es to varētu skatīties un skatīties! :):):):):)

0

3

Nu labi - tad mani komenti par šo noveli. Man šausmīgi krita uz nerviem Anhela un Antonio. Viņi bija tādi mazliet apnicīgi un Vanesa man šķiet tēloja mazliet pārspīlēti. Un tas Antonio brāļus vispār bija dziļais muļķis. Bet Mario un Lorēna - man šķiet abiem šīs bija viņu labākās lomas, lai gan ja godīgi, es nefanoju par sižetu. Es kaut kā ļoti jutu līdzi īstajam Salvadoram, kuram pēkšņi kādā dienā atņēma ķermeni. Iedomājoties vien ka ar mani kas tāds varētu nootikt - baisi paliek, jo patiesībā jau es ticu visām šīm reinkarnācijas lietām. Interesanti tas, ka lasīju, ka Lorēnai un Mario uzņemšanas laukumā viegli nav gājis. Viņi atklāti viens otru nav cietuši. Nu ja neciešot vienam otru var tādu kaisli notēlot, tad cepuri nost aktieru priekšā...

0

4

jeeeeeeeeeeeeeeeej! šī telenovele to ir pelnījusi!!!!!!!!! un, manuprāt, tā ir pelnījusi arī otro iespēju TV3! jo, cik es esmu ievērojusi, ir pat tādi seriāli, kuri ir rādīti veselas 3 reizes, tad kāpēc ECDD nevarētu dot vismaz otro?

0

5

Gan jau parādīs no rīta vai arī naktī...

0

6

albalonga написал(а):

Nu labi - tad mani komenti par šo noveli. Man šausmīgi krita uz nerviem Anhela un Antonio. Viņi bija tādi mazliet apnicīgi un Vanesa man šķiet tēloja mazliet pārspīlēti. Un tas Antonio brāļus vispār bija dziļais muļķis. Bet Mario un Lorēna - man šķiet abiem šīs bija viņu labākās lomas, lai gan ja godīgi, es nefanoju par sižetu. Es kaut kā ļoti jutu līdzi īstajam Salvadoram, kuram pēkšņi kādā dienā atņēma ķermeni. Iedomājoties vien ka ar mani kas tāds varētu nootikt - baisi paliek, jo patiesībā jau es ticu visām šīm reinkarnācijas lietām. Interesanti tas, ka lasīju, ka Lorēnai un Mario uzņemšanas laukumā viegli nav gājis. Viņi atklāti viens otru nav cietuši. Nu ja neciešot vienam otru var tādu kaisli notēlot, tad cepuri nost aktieru priekšā...

jā, par Anhelu un Antonio ir tā kā ir - Antonio vislaik kkā jocīgi purināja galvu :D kas attiecas uz Mario un Lorenu - viņi noteikti saprata, ka darbs ir darbs. un, vismaz skatoties neizdevušos momentus, tik traki neliekas... lai gan, daudz kas tur noteikti nebija parādīts... bet šodien atkal pārskatīju to veco (nu jau veco :D ) video un jau kārtējo reizi pārsmējos  :rofl:  Antonio brālis - Simons - gan man likās labāks. bišku muļķītis, bet tādus jau ar vajag :D

0

7

Oooo, albalonga, kāds tu esi malacis!!! Šis seriāls... Tik nozīmīgs.. visa pagājusī vasara.. es un aNgeL.. tas ir kā viens no mūsu simboliem, dievināts seriāsl.. visu laiku labākais seriāls.. :) Nu - pārējie varoņi tur tā kā tā, bet Izabella un Salvadors ir vienkārši fantastiski!! Nu es arī domāju, k atkārtos un atliek tikai cerēt ka tas būs 8 no rīta nevis 4... Ok, kad neviena cita nav mājās var kaut vai ierakstīt.. vasarā pat skatīties.. :D bet savādāk nē.. :/ tā būtu traģēdija.. zināt ka iet un nevarēt skatīties. Nu es patiesībā reinkarnācijai un visam pārdabiskajam neticu, tāpēc sāku šo seriālu skatīties tikai jo aNgeL skatījās un pēc pirmās sērijas joprojām apbrīnoju ka skatītijos tālāk, ka pārcietu pirmās 33 sērijas, nebeidzu skatīties.. Tas bija liktenis. ;) Un par aktieriem es arī apbrīnoju, ka ar nesaskaņām īstajā dzīvē var notēlot tādas jūtas - mīlestību, kaisli..  :clapping:

0

8

es labāk skatītos 4... jo skolas laikā es 8 nekādi nevarētu redzēt... un man taču ir jāredz viss! tā ka es par 4...

0

9

Nu.. jā.. es ta varu ierakstīt.. ;) Bet nu 4 es nevarētu skatīties, īpaši skolas laikā es 4 neceltos... :( Nu - tad jau redzēs kas būs :) A kad vispār Rebeka beigsies?? :D jau neiet par ilgu?

0

10

Paloma
Rebeka jau beidzas manuprāt, un tas vietā rada kādu krievu seriālu, vai tad ne?

0

11

:kiss: dievinu ari to :heart:

0

12

Oooj.. nu jā.. es arī paskatījos programmu vēlāk...  :blush2:  mjā, es jau cerēju, ka kādas telenoveles atkārtojumu rādīs, bet viņi arī sāk apcirst rādāmo telenoveļu skaitu... :( LNT vairs tikai Alborada palika, pa tv3 tikai.. Spēles? Mjāā.. :/

0

13

Paloma написал(а):

Oooj.. nu jā.. es arī paskatījos programmu vēlāk...    mjā, es jau cerēju, ka kādas telenoveles atkārtojumu rādīs, bet viņi arī sāk apcirst rādāmo telenoveļu skaitu...  LNT vairs tikai Alborada palika, pa tv3 tikai.. Spēles? Mjāā..

jā - nu tas ir kkāds vājprāts! man vajag meksikāņus!  :cray:

0

14

Nu.. bet no vienas puses labi, ka citu vairāk nav.. ;) Jau tā vakar piemēram es tik Alboradu noskatījos vakarā, Mīlu pilsētā vispār neskatījos (besī, ka nav subtitru) un Spēles skatījos tinot, uzķerot pa kādam vārdam no subtitriem un tik brīžiem paskatoties.. :D laika ta nav.. un visu vakaru pēc darba pie seriāliem pavadīt.. pašai nepatīk, ka nekam citam nepaliek laika.. :/

0

15

Nu man patika. Patiesām  patika.  :laimigs:
Atceros, ar kādu aizrautību vēroju to. Un apspriedām ar draudzeni katru sēriju.  :boast:
Bet laikam nevaru pievienoties tam, ka sākums bija neinteresants.  :nezinu: Nu, protams, kas Pedro atradās Salvadora ķermenī un apzinājās to, tad bija vislabāk. Bet sākums man likās kā patiešām nepieciešams ievads. Un kevads bija uzrakstīts skaisti. Visss notika tā pakāpeniski un izplānoti. Lai galvenos varoņus var patiešām izprast. Nav jau nekad darbība bez pamatojuma, vienmēr ir iemesli un sākums tos parādīja. Un bez ievada patiešām sanāktu, ka Izabela mīl Salvadora ķermeni, nevis pašu iekšpusē esošo Pedro.  :nezinu:
Nu labi - tas gan ir tikai manas domas...  :blush2:

0

16

Nu liela daļa tev ir taisnības danna!!! Un tagad otro reizi skatoties es to saprotu.. dažādi fragmenti, sīkumi ar Izabellu.. Bet sākumā skatoties man tie''sām apnika un no tā visa es arī neko nepamanīju, nepievērsu uzmanību - skumji, bet tā. Jo vispār nebiju domājusi ka šis seriāls ir skatāms un ka ir vērts baigi pievērst uzmanību. :/dumjā es...

0

17

Man šī telenovele ļoti patika!!Jo mierīgi var teikt, ka tas bij kautkas atšķirīgs no pārējiem seriāliem, daudz savādāks, ļoti intriģējošs ar to, kas notiks tālāk, jo to nevarēja uzminēt!!!!Atšķirībā no citām telenovelēm, kurām sižetu var paredzēt jau pašā sākumā!!el vuerpo del deseo bija netradicionāla telenovele!!Tā bij gan romantiska tajā bija arī daudz humora!!!!!!šo telenoveli skatījās arī  liels daudzums džeku no skolas !!!protams arī meitenes no skolas un tāpatās visas manas draudzenes!!!!!!!Man patika klausīties, ko zēni domāja par šo telenoveli!!!Vispār Mīlēt mirt un atgriezties bija super !!!!!!

0

18

aaaaaakkkk.. atbraukt uz maajaam un ieraudziiit, ka shii the best telenovele atklaaj sho jauno sadalju :) :) :) aaah... man pat nav vaardu ko vispaar teikt :D :D :D viss taapat ir skaidrs :D pirmo reizi skatiijos "Atriebiibu" arii par reinkarnaaciju ar Spaaniku galv lomaa, un tapec bij dusmas, ka shii telenovele atkaarto sizetu, bet bija interesanti paskatiities kaa tas notiks sheit... un skatiijos vienkaarshi lai saliidzinaatu... un tad skatiijos, jo jau saaku skatiities un tad... saaaku dievinaaaat :) :) :) xe, un jociiigi tas, ka Izabella saakumaa man ljoooti nepatika.. tagad gan mana vismiiiljaakaa telenovelju varone :) :) :) ak, dievinu sho telenoveli :) :) :)

0

19

es šo seriālu redzēju jau no pašas pirmās sērijas, bet tas bija pavisam nejauši-sanāca tā, ka es tieši uz sākumu ieslēdzu TV un ieraudzīju kaut ko jaunu. vispār nebiju redzējusi nevienu reklāmu, ka tāds seriāls ies, bet iepatikās man viņš jau no pašām pirmajām sērijām. īpaši man patika Izabella, precīzāk sakot Lorena Rojas, kas viņu atvedoja, likās tiešām ļoti skaista sieviete un arī Mario bija labs. :D
Man nepatika tā vieta seriālā, kur Pedro sapratis, ka nu ir Salvadora ķermenī centās nkļūt mājās-man tas likās pārāk izstiepti un nevarēja sagaidīt, kad viņš Izabellu atkal satiks. :)
Un tad, kad Izabella un Salaors beidzot satikās, tad arī man panesās-negribējās nokavēt nevienu sēriju un tad nebija arī iespēja ierakstīt. Vienvārdsakot ECDD man bija pagājušās vasaras hīts.
Beigas gan man nepārāk patika un ne jau tāpēc, ka Izabella nomira, bet vispār man viņas likās tādas pastulbas un kaut kā noraurtas un nepabeigtas, bet nu tik un tā šis ir viens no maniem mīļākajiem seriāliem! Un visu Jūsu- šī seriālu fanu runāšana man arī lika atcerēties pagāš'vasaru, kad es no ECDD kritu ģībonī. :D Un viennozīmīgi šis seriāls ir pelnījis būt šajā sadaļā vēl pie tam kā pirmais!!

0

20

missy написал(а):

Man nepatika tā vieta seriālā, kur Pedro sapratis, ka nu ir Salvadora ķermenī centās nkļūt mājās-man tas likās pārāk izstiepti un nevarēja sagaidīt, kad viņš Izabellu atkal satiks.

Vot tas jāāāā!!!

missy написал(а):

Vienvārdsakot ECDD man bija pagājušās vasaras hīts.

Mana un aNgeL arī. :D

missy написал(а):

Beigas gan man nepārāk patika un ne jau tāpēc, ka Izabella nomira, bet vispār man viņas likās tādas pastulbas un kaut kā noraurtas un nepabeigtas, bet nu tik un tā šis ir viens no maniem mīļākajiem seriāliem!

Eeem.. ko tu domāji ar "beigu sērijām"???
Ai, bet man arī tagad ir tādas atmiņas par pagājušo vasaru.. tas bija tiiiik skaisti!!!! :) kaut varētu atgriezt to laiku.. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 25. nedēļas 2007 telenovele ir...