TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 25. nedēļas 2007 telenovele ir...


25. nedēļas 2007 telenovele ir...

Сообщений 21 страница 26 из 26

21

Nekad šo telenoveli neaizmirsīšu-patiesībā tā man ir ļoti izmainījusi dzīvi. Tik daudz ir mainījies... Pirms skatījos šo telenoveli tik daudzkas bija savādāk...Pilnīgi neticami! Man tas viennozīmīgi ir HĪTS!

0

22

Paloma написал(а):

Eeem.. ko tu domāji ar "beigu sērijām"???

nu karoč' man beigas nepatika. :D

Paloma написал(а):

Ai, bet man arī tagad ir tādas atmiņas par pagājušo vasaru.. tas bija tiiiik skaisti!!!!  kaut varētu atgriezt to laiku..

mjā, man ir līdzīgi ;)

Vispār jūs lielās fanes man tā forši atgādinājāt, cik ļoti man ECDD patika. :) Tagad daudzus video saskatījos un dziesmas klausījos. Atcerējos, cik forši bija skatīties pagājušajā vasarā. īstenībā paldies Jums par to! ;)

Linda_LV написал(а):

Nekad šo telenoveli neaizmirsīšu-patiesībā tā man ir ļoti izmainījusi dzīvi. Tik daudz ir mainījies...

Varbūt negribēsi atbildēt, bet man vienkārši ļoti interesē, kas Tavā dzīvē mainījās? :)

0

23

missy написал(а):

nu karoč' man beigas nepatika.

Nu bet kas ir tās beigas?? Pēdējā sērija? Pirms, pēc Izabellas nāves?? :D tas ir plašs jēdziens - beigas. :D

missy написал(а):

Vispār jūs lielās fanes man tā forši atgādinājāt, cik ļoti man ECDD patika.  Tagad daudzus video saskatījos un dziesmas klausījos. Atcerējos, cik forši bija skatīties pagājušajā vasarā.

Ar mani līdzīgi. :D Ar to atšķirību, ka man nav kad skatīties.. ;)

0

24

Paloma написал(а):

Nu bet kas ir tās beigas?? Pēdējā sērija? Pirms, pēc Izabellas nāves??

nu jā, pēc Izabellas nāves man vairs ne īpaši patika. :D

Paloma написал(а):

Ar mani līdzīgi.  Ar to atšķirību, ka man nav kad skatīties..

Man datoram kaut kā vienmēr sanāk laiks. Parasti vēlu vakaros, jo pa dienu it īpaši vasarā, man arī nav laika.

0

25

missy написал(а):

Varbūt negribēsi atbildēt, bet man vienkārši ļoti interesē, kas Tavā dzīvē mainījās?

Agrāk man nebija nekādas nojausmas par tādu Lorenu Rojas. Bet, kad sāku skatīties šo telenoveli sāku aizrauties. Vienu brīdi tik to vien darīju kā sēdēju pie datora un nmeklēju informāciju par telenoveli. Iepazinos ar daudziem cilvēkiem ārzemēs. Agrāk man ārzemēs vispār nebija paziņu, bet tagad to ir daudz. Un daži pat kļuvuši par tuviem draugiem. Arī Latvijā iepazinos ar daudz interesantiem cilvēkiem. Ir parādījie daudzkas, ko savā dzīvē noteikti vēlos izdarīt. Un vēl reģistrējos Lorenas officiālajā forumā. Galu galā pašmācības ceļā sāku apgūt spāņu valodu! Protams vēl daudzkas ir noticis, bet viss šis man likās pats nozīmīgākais. Lai gan savā ziņā nav viegli šīs izmaiņas raksturot. ;)

0

26

Šausmīgi mīļa un visumā ļoti forša telenovele!  ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 25. nedēļas 2007 telenovele ir...