TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 26. nedēļas 2007 telenovele ir...


26. nedēļas 2007 telenovele ir...

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Pasion de Gavilanes

(jeb "Mežonīgās kaislības")

Grandioza telenovele. Pirmā telenovele, kurā ir veseli trīs galvenie pāri jebkurai gaumei. Telenoveles sēriju skaits vairākas reizes tika pagarināts, reitingi bija grandiozi. PDG ir līdz šim lielākais Telemundo panākums. Lai gan neapšaubāmi telenovelē bija daudz kļūdu, neprecizitāšu, neloģisma, tomēr skatītāji piedeva. Trīs sexy brāļi - jebkuras sievietes gaumei. Un trīs lieliska māsas, lai katra sieviete varētu identificēties ar kādu no viņām. Un beigās - trīs lieliski pāri, trīs dažādi mīlestības sākumi, trīs dažādas attiecības... Visvairāk pasaulē rādītā telenovele, praktiski visos starptautisko forumu topos guvusi uzvaras kā populārākā. Ir arī mana personīgā kaislība un cik zinu arī daudziem citiem forumā patīk!!!! Nu tad atcerēsimies to šonedēļ!!!!

0

2

Pēc tāāāda apraksta es sāku domāt, ko es esmu palaidusi garām. :D Nu - katrā ziņā šī telenovele ir to, ko gribu redzēt augšgalā - ceru kādreiz noskatīšos. :)

0

3

Paloma написал(а):

Pēc tāāāda apraksta es sāku domāt, ko es esmu palaidusi garām.

tieši tā! tik žēl, ka neredzēju.  :cray:

0

4

:dance: Nu man vienkārši nav ko teikt.  :dance: Man šķiet, ka jau visi zina - mana pati mīlākā telenovele. Šī telenovele nooooooteikti ir pelnījusi kļut par nedēļas telenoveli. (un sakritības pēc - 26. nedēļas, kas ir mans dzimšanas datums)  ;)
Jautrie Oskars Un Himena. Kaislīgie Norma uN Huans. Un vienkārši skaisti romantiskie Sarita un Franko. Nu tik skaisti mīlas pāri.  :first_move: Un rezultātā - mana tā teikt "slimība" uz mūžīgiem laikiem.

albalonga написал(а):

Visvairāk pasaulē rādītā telenovele

Opā!  :swoon: Nu to es nemaz nezināju. Kaut kur lasīju, ka tik 40 valstīs un vēl noškrobījos, kur tak tik maz.

albalonga написал(а):

PDG ir līdz šim lielākais Telemundo panākums.

Nu šķiet, ka ne tik Latvijā. Nu tur jau LTV-7 vaina. Citi jau pa gabalu vien bēg, kad piemin šo kanālu un nekādus raidījums par to neskatās. Un reklāmas bija nu tādas. Nu žurnālos vispār - Jauna meitene iemīlējusi kādas citas vīru... Vai viņiem būs lemts palikt kopā par spīti tenkām un ģimenes iebildumiem? Un Normas un Huana bilde. Nu smieklīgi - ne jau par to bija runa. Kāds noskatījies tur tik vienu sēriju un nolēmis, ka par to ir seriāls. Pšai tāda škrobe - radītu kāds cits kanāls reitingi būtu, es ceru, dauuuudz augstāki.

0

5

Daudzās valstīs atkārto, arī Telemundo tagad vasaras sezonā sāk atkārtot!!!!!!!!!  :D  Es tā baigi aktīvi neizlaižot nevienu sēriju sāku skatīties, kad Sarita ar Franco sāka strīdēties... :rofl:

0

6

albalonga написал(а):

Es tā baigi aktīvi neizlaižot nevienu sēriju sāku skatīties, kad Sarita ar Franco sāka strīdēties...

Es atkal aktīvi skatos no pāšas pirmās sērijas un tā gaidu, kad tikšu itk tālu. Nu tik pasion de gavilanīga noskaņa man valda...  :kiss: 
Un albalonga - tev nav kaut kur oficiālais soundtracks pieejams. Es tikai esmu dabūjusi dziesmas pa viņam.  :nezinu:  Tagad gribētu salīdzināt, vai ir visas. Nu tagad īpāsi gribas to izdarīt un klausīties...

0

7

Mjā, nu tā ir - es pa ltv7 seriālus neskatos... A ar šo bija tā, ka redzējām nejauši un pat māsai it kā patika šis seriāls.. Bet nekad neatcerēja'mies viņu.. :/ Pa citiem kanāliem es atcerētos.. :/

0

8

jā, es arī laikam neskatījos šo seriālu, jo es praktiski LTV7 neskatos, varētu pat teikt, ka neskatos vispār.

0

9

Mjāā.. Nu es pa ltv kanāliem šķiet 3 seriālus esmu skatījusies.. ļoooti sen "Krāpnieci" ( :heart:  no aNgeL :D ), "Samantu" -arī ļoti sen un ne tik sen "Iemīlot laupītāju" - un šo tikai Maurisio Islasa dēļ.  :rolleyes:  mjāā.. žēl ka šo seriālu nerādīja pa citu kanālu.. :/

0

10

danna написал(а):

Nu žurnālos vispār - Jauna meitene iemīlējusi kādas citas vīru... Vai viņiem būs lemts palikt kopā par spīti tenkām un ģimenes iebildumiem? Un Normas un Huana bilde. Nu smieklīgi - ne jau par to bija runa.

vot jā tā tas bija!!Nebija pareizi, ka viņi reklamēja šo telenoveli ar šādu textu!!Es arī zināju kāds īstenībā sižets un tāpēc skatījos, bet noteikti bija cilvēki,kuri tieši šīs reklāmas dēļ arī neskatījās!!!!

Paloma написал(а):

mjāā.. žēl ka šo seriālu nerādīja pa citu kanālu..

Vot tas jā!!Žēl,ka toreiz negāja pa TV3 vai pat pa LNT!!!Tad Latviā būtu bijusi vēl lielāka atsaucība,jo ltv kanālus reti kas skatās!!
Es pati,piemēram,tagad visapār ltv7 neskatos!!!!!

Paloma написал(а):

Mjāā.. Nu es pa ltv kanāliem šķiet 3 seriālus esmu skatījusies.. ļoooti sen "Krāpnieci" ( :heart:  no aNgeL :D ), "Samantu" -arī ļoti sen un ne tik sen "Iemīlot laupītāju" - un šo tikai Maurisio Islasa dēļ.

Tos es arī skatījos!!!!!!!!
Bet agrāk vispār redzēju vairāk nekā tu, bet vispār pat neatceros visus tos seriālus,kuri bija tieši pa ltv kanāliem!!!!Laikam bija sen tāds Milagrosa skatījos arī šķiet pa ltv1 Maria la del barrio,ltv7Atriebību,pa ltv1 bija tāda telenovele Rīta rasa vēl ne tik sen Sieviete spogulī(intereses pēc skatījos)!!!!Vispār agrāk skatījos, bet pēdējos 4gados vispār faktiski neskatos,ja nu nav kaut kas ļoti interesants!!!!

0

11

ā, tādu Milagrosu arī skatījos laikam.. Nu atceros, ka tāds bija.. Vot "Atriebību" arī žēl neredzēju... :/

0

12

nu laikam jāsaka - žēl, bet es neskatījos šo seriālu... ja nemaldos, ta redzēju šat tad kādu momentu pa TV, ļoti iespējams ka tad manī jau zuda telenoveļu fane vai arī nevarēju skatīties, jo nebiju Rīga! :nezinu:

kad to rādīja???

0

13

divus gadus atpakaļ...

0

14

Jau 2 gadus??? :O Kā laiks skrien..

0

15

Paloma написал(а):

Kā laiks skrien..

Nu mani tik tagad arī pielēca cik leils laiks ir pagājis. Tas likās tik nesen, kad biju vai saslimusi. Nebija internets - sķrēju pie draudzenēm googlē meklēt dziesmas bildes. Bildes tad tā, bet dziesmas nekur neatradu un draudzene man tad ieskaidroja, ka 'tad tās vienkērši internetā atrast nevar. Un tad arī noticēju, lidz pašai bija internets. Un ar Pasion de gavilanes pat saslimdināju vecākus. Man kaut kā izdodas, pinocchio ne īpāsi. Tā pat viņi manis dēļ skatījās ECDD un Cuondo seas mia. Un Pason de gavilanes, ja no rīta rredzēja tad man cītīgi pastāstīja, kas tur notika. Nu tādas atmiņas....  :kiss:

0

16

albalonga написал(а):

divus gadus atpakaļ...

nu nu.... taapeec arii jau neskatiijos... :sorry:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 26. nedēļas 2007 telenovele ir...