TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Doktors Hauss/HOUSE MD » House + Cameron....


House + Cameron....

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Ai, kaifs. Tikko youtubā noskatījās House un Cameronas pirmo un pagaidām vienīgo skūpstu un apmēram sapratu arī kontekstu. Tik ņirdzīgi - gluži Housa stilā. Bet vienalga ļoti patīk. Atkal sāku fanot par Hameron...

http://www.youtube.com/watch?v=oQv97_KyaF8

0

2

Nu bļāviens- kas gan vēl Hausā notiks. Patiesību sakot, House un Mīla lielā pilsētā ir vienīgis, ko skatos pa TV. Un man pietiek. Jo Hauss vienkārši ir unikāls. Un tagad vēl vairāk nekā pirms tam - nedrīkst palaist garām nevienu sēriju...  :neka:

0

3

vovo... Nu es te tagad youtubā ceļoju. Nu tipa Camerona un Chase tipa būs kopā - ne tādā romantiskā veidā, bet tikai sex - vismaz no Cameronas puses. A Chase viņā patiešām ieķersies un kad viņā to viņai pateiks, viņa viņu pametīs. Un Hausam kā šķiet īpaši tās viņu attiecības nepatiks. Viņš vispār diezgan nejauki izturēsies. Viņam tur arī visādas veselības problēmas būs. Viņš nevarēs pačurāt un pats sev liks katetru... Nu vispār baisus video es tur saskatījos no trešās sezonas. 3x18 sērijā Hauss ar Huddy lidos lidmašīnas un tur sāksies epidēmija. Un tieši tajā sērijā arī Cameron Chasu pametīs... Ak, es nevaru sagaidīt, kad to rādīš pie mums. Un lai cik arī garu to seriālu nefilmētu, es tomēr ceru, ka Housss beigās paliks ar Cameron. Nu nez - lai arī reālajā dzīvē kopā, man Chase nu galīgi nepatīk...

0

4

Chase un Cameronas atveidotāji ir kopā? Nezināju un mn kaut kā nesaliekas viņi kopā, bet tas tā. bet es arī laikam aiz naivā romantisma vēlos, lai beigās Camerona un Houss paliks kopā.
Bet tu mani ar šo video saslimdināji - arī sēžu youtubē un dailymotion un skatos un meklēju jaunākās sezonas sērijas. Atradu, bet spāniski - bet šo gribas redzēt orģinālvalodā. Un tevis dotā informācija vispār - tagad vairs negribas iet prom, kaut galva dikti sāp.
Nu par to trešo sezonu (ceru, ka nejaucu) redzēju, ka Houss būs cietumā, Housu sašaus un Cameron būs viņam līdzās. Nu vispār jāsaka tā - mekadd nevar zināt, ko gaidīt no Housa. Bet Houss ir tik tik... es pat nezinu vārdu, lai aprakstītu...  :kiss:

0

5

House ir līdzvērtīgs dieva pretinieks. Savādāk aprakstīt viņu nevar. Reizēm gribas viņam sist, bet nevar viņu nemīlēt. Noskatījos klipus no pēdējās trešās sezonas sērijas - 24-tās. Saucas Human error. Tur vienam kubietim sieva slima un viņš grib tieši Hausu. Sieva nonāk pie hausa un viņai sirds apstājas. arī operācija nelīdz. Hauss jau saka, lai vīrs atvadās un atslēdz visus aparātus, a sievas sirds pēkšņi sāk pukstēt un viņa sāk runāt. Hauss paskatās augšā - it kā uz dievu... Tas izskatījās tik neparasti. Un pēc tam jau sievai viss tipa ok - izskatās kārtībā, a hauss saka, ka sirds jau tāpat vien neapstājusies. Jātaisa analīzes. Vīrs šokā un hauss pasaka. "Jūs atvedāt sievu pie manis, bet dievs viņu izglāba. Tagad jums jāizlemj, vai sievu dievam vai man uzticēsiet..." Vispār - satriecoša sērija. Hauss atlaiž Chase no darba. Camerona uzraksta atlūgumu un tad aiziet arī Formans. Sērijas beigās Hauss ar kubieti sēž un lūkojas uz viņa gulošo sievu, kurai tipa viss ok, cik var saprast. abi smēķē cigārus un dzert tekilu. Kubietis saka, ka visi viņa darbinieki aizgājuši un kā hauss jūtas. Hauss domīgs. Saka, ka viņam laikam būtu jājūtas slikti, bet viņš jūtas tīri ok... Tā trešā sezona beidzas... Vispār es tagad nervoza - KAS BūūūūūūūSSSS CETURTAJāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāā....????????????????????????????

0

6

albalonga написал(а):

Reizēm gribas viņam sist, bet nevar viņu nemīlēt.

Nu trāpīgāk vienkārši navar pateikt.

Un vispār:
Ko??????? Es esmu šokēta. Visi darbinieki aiziet. Un Houss paliek viens...  :cray:
Baisi, jo tad man rodas jautājums - ceturtā sezona vispār būs? IR jābūt. IR?  :nezinu:

0

7

Ir... Nu gan jau - visi atpakaļ atnāks... Lai gan - īsti neesmu pa forumiem klejojusi un spoilerus meklējusi. Būs jāpaķidā nets...

0

8

Pēdējā 3. sezonas sērijā Kamerona gan atgriezīsies pie Čeisa.
klipinš, kur Kamerona atgriežas pie čeisa ir

sheit ( mīļš mirklis)
Jāsaka gan, ka senāk biju Kameronas&Hausa atbalstītāja, bet tagad Chase&Kamerona, jo viņi abi kopā ir tik jauki ^__^ 3. sezonā ipaši arī daudz Hausa&Kameronas mirkļu nav bijis. Skūpsts gan bija, jā :D
Tas bija tik acīmredzami, kā Čeiss pamazām iemīlas Kameronā. Tā ir taisnība, ka abi atveidotāji ir kopā un ir ziņas arī, ka viņi ir saderinājušies. Esmu redzējusi pasākumu bildes, kur šie kopā, nu tiik saskanīgs pāris.
par 4. sezonu, visi būs atpakaļ, bet noteikti notikumi ritēs savādāk. Bēt īstenībā varbūt, ka tā ir labi, jo mazas izmaiņas un pārsteigumus arī vajag. Būs interesanti!  ^_^

0

9

I, indy, paldies par info, lai gan to "I didn`t felt life waiting tuesday" klipiņu biju jau redzējusi... Bet par info par 4. sezonu - paldies... Nu Chase ir tāds kaut kāds... Man vienkārši nepatīk tas babyface tips un viss... Ar Hausu i salīdzināt nevar... :rofl:  Bet forša Camerona. Uz atvadām pat Formanu apskāva. A tas, ko Formans viņai vakardienas sērijā pa TV3 pateica - es biju dusmīga... :angry2:

0

10

un tikko lasīju baumas, ka būs 4 jauni aktieri ( 2 sievietes un 2 vīrieši), no tiem 2 paliks kā series regular jeb kā vieni no galvenajiem varoņiem.

Question: There's been a lack of House spoilers lately. Think you can give me a tiny glimpse into Season 4?— Sara

Ausiello: New details are emerging about the four new underlings joining House's crew who I first told you about last week. Of the two women, one is described as being in her thirties and "mysterious," while the other is in her twenties and a "real go-getter." The dudes, meanwhile, consist of a plastic surgeon in his thirties and a possibly single dad in his early forties. Also, two of the characters will be on for multi-episode arcs, and the other two will stick around as series regulars.

0

11

Bet mūsu mīļie trīs tak atgriezīsies??? Ak, lūdzu, lūdzu... :(

0

12

albalonga написал(а):

A tas, ko Formans viņai vakardienas sērijā pa TV3 pateica - es biju dusmīga...

Un tas būtu maigi teikts. Kad viņš to teica, man šķita, ka tas ir tikai joks un viņš tulīt lūgs piedošanu, bet šitā cūkoties no viņa puses. Es kā atstulbusi skatījos ekrānā un pēc tam sāku neizpratnē smieties. Nu redz cik tas cilvēks ir savtīgs... Bet pirms tam man viņš tik ļoti patika - daudz labāk par Čeisu. Tagad nu tā patikšana ir kaut kā nosēdusies...  :angry2:

0

13

ew bet vai ta nebija tā ka haus ienīda visus,kapēc kamerona nebūtu izņēmums ?

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Doktors Hauss/HOUSE MD » House + Cameron....