TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 27. nedēļas 2007 telenovele ir...


27. nedēļas 2007 telenovele ir...

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

Mīla lielā pilsētā (Verliebt in Berlin)!!!!

Nu manurprāt šonedēļ šis seriāls ir visvairāk pelnījis šo titulu. Pagājšnedēļ bija seriāla pēdējā sērija un kopš tās forumā sākas visaptveroša ViB-mānija. :D ļoti mīļš, romantisks, aizkustinošs, pasakai līdzīgs stāsts, kas pamatīgi atšķiras no visām latīņamerikāņu telenovēlēm, ko esmu redzējusi! :) žēl tikai ka šī fanošana sākās no pēdējās sērijas. :/

0

2

Jaaap.. pilniigi Tev piekriitu. lai gan seriaals man iepatikaas jau no reklaamas, kad pirms gada ieraudziiju.. bet taada miilestiiiba radaas tikai skatoties peedeejo seeriju. nju, iespeejams buutu veel agraak, ja nebuutu paarcelti laiki un netrauceetu skola, jo vasaraa jau Liiza bij ar Roko... Bet shis seriaals pilniigi noteikti pelniiijis sho godu - nedeeljas seriaals, jo daavaaja tik daudz sapnju, maiguma, miiljuma, romantikas, daudz pasakaaam liidziigus briizus  :) :) :)  :heart:

0

3

:heart:  :heart: es skatijos no pa'sa sakuma tas ir kolosals serials

0

4

Mjā, es vot no sākuma neskatījos. Bet kad laukos no garlaicības sāku skatīties, tad turpināju skatīties par spīti saviem aizspriedumiem pret vācu valodu. :D Labākajos brīžos bija mīļums, bet tāda īsta jūsmošana sākās ar pēdējo sēriju. Nu bet labāk vismaz ka kaut kad sākās. :P Tom;er šis seriāsl dāvāja daudz skaistu izjūtu. :)

0

5

verlibt apsēstajiem prieks :)

0

6

:D man tāda sajūta ka pinocchio skatās uz mums, apsēstajām, un smaida par mums. :D Bet nu gadās ar kaut ko ļoti aizrauties. :D

0

7

Paloma написал(а):

man tāda sajūta ka pinocchio skatās uz mums, apsēstajām, un smaida par mums.  Bet nu gadās ar kaut ko ļoti aizrauties.

utkā jau daļēji tā arī skatos
kaut pati esmu nedaudz apsēsatas ar anu tikkai nav ko skatīties, tikkai dažus klipus, neko jaunu viņai nevar sabūt, reku debīli, nevienu no ziņas daudzajām fiilmām un telenovelām nesanāk, vienīgi viņas cundo ses, bet uz to kaut kā nevelk, laikam , vecā apģērba dēl, tas mani attur no daudzām telenoveļu skatīšanos

0

8

Nu laikam jau vārdi lieki... Tagad mana šobrīdējā lielākā kaislība. Un mans paraksts un avatars laikam jau arī to priekšā pasaka.  :heart:

Un tik skasti, ka pasaule arī neaizmirst skasto un pozitīvo pasaku ar Princi baltā zirgā un sava veida Pelnrušķīti...  :kiss: Un tik tā pat kā Paloami žēl, ka sāku fanot tik pēdējajā serijā. Drīzāk - jau sākām jau kopistiski fanot...
Seriāls, kas pelnījis būt par nedēļas telenoveli...

0

9

Ai, kā es paskatos uz tavu avataru, mūsu parakstiem, tāds romantisks mīļums uzreiz sirdī... :) Ai, tas princis baltā zirgā un Pelnrušķīte - bildinājums - nu tik super!! Tiešām kā pasakā! Un tik labi iederas šajā seriālā. :)  :heart:

0

10

:) bļin jus man ar ssaviem avatariem un parakstiem jucinat!!!visiem ViB!!dannu es jauku ar albalongu AnGeL ar palomu;)nu kad jau beidzot atliksiet tos parakstus?? :D

0

11

Nu paaaaaag - vēl nedēļa nav pagājusi un tu gribi lai mēs jau aizvācam ViB??? Neaaaa!!! Kādu laiku man būs viņi parakstā - pārāk mīļs seriāls. :)

0

12

Man pailgu laiku būs. Kmaēr visas bildes salikšu, kas pamatīgi uztur sajūsmu. Un vispār - man šis leikas varbūt pat visskaistāksais paraksts un avatars, kas man bijis - tik profesionāls un skaists... ^_^ Un mīļš...

0

13

Nu skaists un mīļs bezgala!!! Kā es paskatos uz to Dāvida mīļo sejas izteiksmi.. Uz to kā viņš Līzas priekšā ceļos.. Aaaaiiii  :heart:  Aha, man arī tavas bildes uztur sajūsmu! :D

0

14

Nu tad sajūsma būs pailga - bilžu vēl pamatīgi daudz, bet tagad tik laika nav salādēt...
Un es tiiiiiik ļoooti gribu pati savām acīm redzēt šo sēriju...  :heart:

0

15

Nu tad mūsu abu dēļ - atroc to saitu!!! :) Ai, kā gaidīšu kad saliksi! :) Kad tas apmēram varētu būt? :)

0

16

Nu šovakar noteikti - nē. Ja pinocchio laidīs, tad rīt noteikti. Bet pa vienu dienu - nezinu vai paspēšu...

0

17

Nu vismaz rīt!! :) Nu nav jau slikti pavilkt garumā baudu.. ;) Ceru pinocchio būs laba!! :)

0

18

Es arī ceru, ja šo izlasīs( Paloma arī grib), tas iespēja tik palielinās...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 27. nedēļas 2007 telenovele ir...