TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Foruma bilde :)


Foruma bilde :)

Сообщений 21 страница 40 из 206

21

man visalbaāk patīk 3 un 5 variants, paldies ka ieliki manu dievināto dame chocolate

0

22

Ja paprasīji - kā neielikt?? :)
Ragana, es smaidu, jo zinu, ka tas nebija domāts tā kā es varēju saprast. :D

0

23

Paloma написал(а):

Ragana, es smaidu, jo zinu, ka tas nebija domāts tā kā es varēju saprast.

:D

0

24

Ai, Paloma - super!!!! Man te nets vakar negāja un tad es čakarējos ar savu photoshopu - nu īpaši gudrāka jau nepaliku un līdz Palomai man tālu, tomēr es te šo to saveidoju - bet ņemiet vērā - te ir daudz lieku un nav visi tie, kuri bija prasīti. Nācās iztikt ar to, kas atrodams manā datorā...

Nu - tā... Te nu ir...

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Pym/forum2.gif

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Pym/wall001_800.gif

0

25

Man otrā bilde patīk. :) Bet ieliec ne caur datoru - viņš nedod palielināt tā liekot, dumjais. :P Bet nu priekš iesācējas apsveicami, albalonga!!! Vot citiem no pirmajiem mēģinājumiem sanak.. A man kamēr.. pff.. Nu - tas ir talants! :) Tehnika jau nav tas galvenākais. :)

0

26

Paloma: paldies pa foto, it ipashi par Cuando seas mia! ;)
Albalonga: forshas bildes! Bet vai tu nevaretu tos palielinat? Man patika foto ar Gabiju Spaniku un Saulsu Lizaso :)

0

27

Paldies, meitenes. Nu es ieliku lielas bildes... :D

0

28

Otrā bilde smuka. :)

0

29

tā itkā smukāks man liekas 2
bet pirmajā blakus linkons un mana sema tas ir tik jauki, paldies, tu man uzdzini vēlmi laist dannnu pie datora lai viņa uzčakarētu photosop un pēc tam es varētu taisīt viskaut ko tik skasitu man drošvien tik ātri kā tev nesanāktu un ar ne tik skasiti, bet man vismaz nebūtu jāizmanto citi lai izpildītu manas vēlmes tas pašai sevī nedaudz sāk krist uz nerviem.
bet arī otrā ir man mīļā ana

0

30

šitas man riktīgi patika! Salvadors un Izabella mežā, lietū... mmm...

http://forumupload.ru/uploads/0000/18/62/28954-2.gif

0

31

Nu jā - ana un danna kopā, + Rodrigo abed blakus Gaby - jūs jau sapratāt mājienus... Un ieliku arī adamari lopez ar Luis Fonsi - manā izpratnē lieliskākais latīņamerijas pāris, kupā izturēja adamari vēzi. SKaista un reāla mīlestība...

0

32

Nu otrais variants bija/ ir super... Nu mājienus jau uzreiz sapratu un tas bija tik jauki un silti.  ;)

0

33

Nu tad jau sanaak ka Likme paraadiisies tikai septembrii!!!???  :russian:

0

34

Ai, Jolantiņ, nu pardon... es domāju, ka augustā. Rīt likšu Palomas bildi un kaut kad augustā savu. Nu manā tur ir maza Likmes bildīte... Bet vēl jau var kāds ko ģeniālu uztaisīt ar likmi. Iespējams, ka ne rīt, bet pirmdien mainīšu foruma izskatu...

0

35

Un tātad - bildi nomainīju, bet skinu nolēmu atstāt to pašu. Ko teiksiet? Vai labāk kādu citu un Palomas bildes variācijām???

0

36

Savas domas par bildēm jau izteicu. Šis variants man ir pieņemams.

0

37

Man patīk. Šis variants laikam tomēr visvairāk no visiem.  :ok2:

0

38

būtu jau laba tā bilde, bet diezgan bāla...

0

39

Nu patiesībā man tieši patīk, ka viņa nav tāda šausmīgi spilgta vai tumša...

0

40

Nu es pārdomāju. Būs tomēr oriģināls nr1...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Foruma bilde :)