TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Jaunais foruma izskats!!!!!


Jaunais foruma izskats!!!!!

Сообщений 1 страница 20 из 41

1

Kā jums patīk???????????????????????/

Pateicoties Juliai tapa brīnišķīga jauna bilde!!!!!!!!  (Milzīgs paldies, Julia!!!!!!!!!!!!!!!! :clapping: )

Un tā nu es nolēmu bildes krāsai piemērot arī foruma krāsu un forums sanāca tāds sapņaini zils??????????????? Ko jūs par to teiksies???????????????????

Ja godīgi, man dikti patīk!!!!!!!!!!!!!! Viss tas tumšums un melnums bija mazliet apnicis!!!! :D

0

2

Bilde ljooti, ljoooti forsha ;) Sapnjaina ;) Un jaunais izskats ar ir ok ;) Paarmainjas ir labi  ^_^  Man pashai gan ariii ljoooti patika tas melnais ar uguntinjaam - kaisliiibu kraasa ;) Bet shis arii man patiik! :)

0

3

Man patik. Skaisti. Melns mazliet apnika, lai tie uguntiņi patiešam bija nekas. ;)
Taču šis variants ir superigs.

0

4

Man arī ļoooti patīk!! Super!!! Un bilde superrr!! vecā bija tāda pabāla...  :blush:  bet šī super!! Un vēl tas Zorro teksts, kuru dievinu!!!  :clapping:
Malači!!!  :rose:  :rose:  :rose: :rose:  :rose:  :rose: :rose:  :rose:  :rose:

0

5

Vienmēr atbalstu pārmaiņas uz labo pusi!
:laimigs:

0

6

:blush2: ooooi.... kāds man prieks... ;)
man arī pirmā bilde bija tāda kaislīga... ar uguni (varbūt pārāk spilgta) nu bet tomēt, tad izdomāju kaut ko mierīgāku - to ko jūs tagad redzat!!!

prieks centies, kad to atbalsta... :kiss:

starp citu, albalonga, kādas krāsas forumā te vēl ir... nu lai zinātu, ja nu izdomāšu vēl kaut ko izdarīt, lai pieskaņõtu!!! :D

0

7

Ok, daram tā, es uzlikšu uz vienu diennakti tādu iespēju, ka jūs varat savā profilā pamainīt foruma skinu - otobražeņije!!!! Nu varat uzlikt visus pēc kārtas un skatīties, kurš vislabāk patīk. Rīt ap šito laiku to iespēju noņemšu. Jūs varētu uzrakstīt, kuri skini patīk. Šobrīd stāv EpicBlue.

0

8

albalonga написал(а):

Ok, daram tā, es uzlikšu uz vienu diennakti tādu iespēju, ka jūs varat savā profilā pamainīt foruma skinu - otobražeņije!!!! Nu varat uzlikt visus pēc kārtas un skatīties, kurš vislabāk patīk. Rīt ap šito laiku to iespēju noņemšu. Jūs varētu uzrakstīt, kuri skini patīk. Šobrīd stāv EpicBlue.

Var meģinat. Es tāpat jau visas zinu.  :D
albalonga, var palūgt uzlikt to, kurš bija pirms EpicBlue ar kosmosakuģiem... lūdzu...  :blush:

Ne, es saprotu, kas notika! Lai viss paliek. Tas man jāpamaina profilā!

0

9

Deyalit написал(а):

albalonga, var palūgt uzlikt to, kurš bija pirms EpicBlue ar kosmosakuģiem... lūdzu...

Bet EpicBlue jau arī ir ar kosmosa kuģiem - nu tipa zem bildes ir - tā jau uzreiz neredz, bet kad notiek pāradresācija, tad ir manāms... Nu tur labajā pusē tāda kā planēta un meteoru lietus - nu apmēram tā izskatās... Uzliec sev Epic Blue un paskaties, jo šobrīd jums visiem rādās tāds skins, kāds ir uzlikts jūsu pašu profila sadaļā - Otobražeņije...

0

10

ziniet - manas domas tādas.... man patīk gandrīz visas, kuram ir kaut kādas krasas... ne bleklije. vot tā... dažas pārbaudīju.. un palieku pie EpicBlue....
varu, ja kas veidot jebkuru bildi, jo te krāsu forumam i vairak nekā vajag!!!
un es uzticot albalongas gaumei...
epicBlue ir labais!!!

vēl... pārmaiņas ir labi un tas ir jādara, tikai nevajag arī pārāk bieži, manuprat. nevajag lēkāt no viena izskata uz citu...

0

11

Julia написал(а):

vēl... pārmaiņas ir labi un tas ir jādara, tikai nevajag arī pārāk bieži, manuprat. nevajag lēkāt no viena izskata uz citu...

Pilnīgi piekrītu - man liekas, lai kādu laiku pastāv kā ir - ar tavu lielisko bildi, kura ļoti labi saskan ar Epicblue zilo krāsu!!!! man jau dikti patīk - kā jau teicu. Pēc kāda laika, protams, varēs nomainīt! :D

0

12

albalonga написал(а):

Pilnīgi piekrītu - man liekas, lai kādu laiku pastāv kā ir - ar tavu lielisko bildi, kura ļoti labi saskan ar Epicblue zilo krāsu!!!! man jau dikti patīk - kā jau teicu. Pēc kāda laika, protams, varēs nomainīt!

super!!! ... la la laaa :dance:
vispār nezinu kas tur tik lielisks, nu bet labi... man pašai patīk, ja nu pati to izdarīju... bet es tai gan neveltīju daudz laika. un man likās tas tik viegli... varbū tāpēc, ka jau pieradu tāda tipa bildes veidot. :D bet man prieks, ka mana gaume cilvekiem patīk!!! super..

:ok:

0

13

Man jau ļōōti patīk! ;)
Bilde ir super (paldies Juliai), teksts tāpat!  :clapping:

Šitā ir tā gaišāk un pozitivāk arī. :)

0

14

bet man ir viss meelns :cray:

0

15

HuLiA написал(а):

bet man ir viss meelns

Es jau teicu iepriekšējos postos, ka uzliku tā līdz rītdienai, ka paši varat uzlikt, kāds skins ir forumam - tik ej uz savu profilu un tur sadaļā izvēlies Otobražeņije. Tur tad vari pamainīt - paskatīties visus skinus un pateikt, kurš tev labāk patīk. Rīt es uzlikšu atpakaļ tā, ka visiem stāvēs EpicBlue.

0

16

albalonga написал(а):

Rīt es uzlikšu atpakaļ tā, ka visiem stāvēs EpicBlue.

tātad, kuriem epicBlue napatik... šodien varat papriecaties par citu skinu!!!!!!!

:haha: :rofl: :haha:

0

17

BET MAN PATIK VECAIS SKINS :yahoo:  UN SANDA UZLIEC MAN LUDZU ATPAKAL :)

0

18

neeeee jaunaisss labaks :rolleyes:

0

19

sintij a man melns labak patiikk nu pati nezina kapeec :rofl:

0

20

:yes: ne kad bija zilais tad viss kaut kadigi izcelas lai labak butu zilais! :cray:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Jaunais foruma izskats!!!!!