TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Foruma bilde :)


Foruma bilde :)

Сообщений 61 страница 80 из 206

61

:yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :ok:
SUPER!!!!

0

62

Cik smuki albalonga :rose:

0

63

Cik neilgu laiku tev ir photoshops, albalonga???  :swoon: Vai nu tu dienās patiesi būsi ģēnijs vai tu mānies.  :haha:
Un vienalga Houss vidū...  :dance: Es vispār esmu Housa pārņemta - un vēl pēc šitādas sērijas...  :swoon:

0

64

Jā, jā, šodien sērija bija fantastiska. Tāda spriedze. Un Omārs Epss tik labi tēloja. Fantastiska sērija...

Nu ja pareizi atceros, tad čakarēt paintshopu sāku pirms nedēļas, lai gan ielādēts bija jau sen. Tad piektdien man viņš pazuda, jo trial versija beidzās. Tā bija 7 versija. Tas atradu un ielādēju Corel paint shop pro 12 - daudz krutāka un ērtāka. Kamēr pieradu. Bet tā kā ņemos daudz - ātri pieradu. Darbā manā datorā nekā tāda nav, bet priekšnieka datorā ir corel photo paint shop 8. Svētdien mēģināju tajā kaut ko taisīt, bet tas ir tīrais murgs. Neko tur nespēju... Nu tad tikai mājās ar savu pro 12 - tā teikt - profesionālo... Un es goda vārds nemānos. Bet vienkārši es tāda esmu - ja ar kaut ko aizraujos, tad tajā varu paveikt lielas lietas. Bet problēma tikai, ka tā mana aizrautība vienmēr ir īslaicīga. Es te ņemos un viskaut ko taisu painšhopā, bet noteikti man drīz apniks un vairāk netaisīšu neko... Labi, vispār gulēt jāiet... :sleep:  :D  Rīt uz darbu un no rīta noteikti senči pamodinās, no laukiem taisās braukt mājās. Visu garīgo sabojāja. Pusotru nedēļu tāds miers bija... :(

0

65

Nu man periodiem uznāk iedvesma uz photoshopiem :D Bet Tev tiešām super sanāk priekš pirmās nedēļas.. :)

0

66

albalonga написал(а):

Nu tad atstājam šo - brūnīgo??? Starp citu tam nosaukums ir - Amulet...

Paloma написал(а):

P.S. aNgeL ir sajūsmā.

Es gribētu to redzēt...
Arī man prieks par pārmaiņām.  ;)

0

67

parmainjas tiesham labas.... tikai kaut ka dazhreiz parak spilgti. nu tas baltums... nu bet man patik!

:ok: ;)

0

68

albalonga написал(а):

Bet problēma tikai, ka tā mana aizrautība vienmēr ir īslaicīga.

Vai tad??? Nebiju pamanījusi...  :rofl:  :rofl:  :rofl:

0

69

danna написал(а):

Nebiju pamanījusi...

:blush2:  :rofl:

0

70

danna написал(а):

Vai tad??? Nebiju pamanījusi...

vo vo... neviens to napamana... :rofl:

nu man patīk visādas tādas lietas darīt, vispār patīk ar fočenēm vazāties, lkt, komponēt ar citām, meklēt sakritības utt... tipa "māksliniece" :D da nē.. bet patīk. tāpēc man ludzu pēc kada pus mēneša iedod, albalomdziņ, šo tavējo pro 12.... man 7 nevajag :P gribu būt profiņš :rofl:

:dance: albalonga rulēēē.... drīz viņai tas viss apniks... neticami, ka es viņai vēl neapnīku... :P :rofl: tik ātri iemīlēja un nekādīgi nevar pārstāt mīlēt.. hmm.. :D

0

71

Julia написал(а):

neticami, ka es viņai vēl neapnīku...   tik ātri iemīlēja un nekādīgi nevar pārstāt mīlēt.. hmm..

Nu bet tas jau ir pavvvvvvisam savādāk. Nevar tak salīdzināt telenveles un paintshopu ar tevi...  ;)

0

72

hihihi... Juļčik, a tu te mnoga ņevistupaj... A to kas zin... Labi - šutka - tu esi tik mnogogrannaja štučka, ka nekad nevienam nevarēsi apnikt. Man jau nu vismazāk... :D

0

73

danna написал(а):

Nu bet tas jau ir pavvvvvvisam savādāk. Nevar tak salīdzināt telenveles un paintshopu ar tevi...

:blush2: vai man vēl līdz telenoveļu un painshopa burvībai tāls ceļš? vai arī man tas ir nesasniedzams...?  :rolleyes:

albalonga написал(а):

hihihi... Juļčik, a tu te mnoga ņevistupaj... A to kas zin... Labi - šutka - tu esi tik mnogogrannaja štučka, ka nekad nevienam nevarēsi apnikt. Man jau nu vismazāk...

oi, te kāds krieviski tik skaisti sāka runāt... nu nu, ja štučka? da eshe i mnogogrannaja...  :rolleyes:  a voobše ja gruglaja i pušistaja :rofl:

labi, jau labi... nesākšu es te atkal vistupatj...  :foukss:

0

74

Julia написал(а):

labi, jau labi... nesākšu es te atkal vistupatj...

Da, štučka tak štučka... :rofl:

0

75

Es tā skatos pārmaiņas notikušas. :D  Pat biju aizmirusi šo tavu veikumu atmiņā bija pēdējais foruma bildes variants.
Bet ne jau tas bija galvenais, bet - es te laužu galvu un nevaru atminēties - kas tā par telenoveli pa vidu ar kāzu kletu un kreisās malas vidū???  :nezinu:

0

76

hihihi... Luisa Fernanda. Krievu televīzija reiz rādīja... :D

0

77

Man jaunā patīk vairāk, jo es tajā spēju atrast 8-us aplīšus, kuri man ļoti iepatikās. . .  ^_^ bet iepriekšējai arī nebija ne vainas. . .

0

78

albalonga написал(а):

hihihi... Luisa Fernanda. Krievu televīzija reiz rādīja...

Es ar neatpazinu, bet kad tu tā saki....man liekas ka mazu gabaliņu vienreiz netīšām tv paskatijos, bet vairs neko no tā neatceros. . . . izņemot galveno varoni peldkostīmā pludmalē. . .  :rofl:

0

79

albalonga написал(а):

Luisa Fernanda. Krievu televīzija reiz rādīja...

Abas divas? hmm. Nu mani tas vienalga neskar - nezinu un, šķiet, pat negribu zināt.

0

80

shii bilde man ljooooti patiiiiik :) :) :) tie apliishi tik miiliiigi ;)  :rose:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Foruma bilde :)