TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Foruma bilde :)


Foruma bilde :)

Сообщений 81 страница 100 из 206

81

Man Ļoti patīk!! Uzmini kāpēc? Tāpēc, ka mans mīļais PB arī beidzot ticis foruma bildē. :D

0

82

Jaa, nu superiiga foruma bilde :heart:

0

83

danna написал(а):

Abas divas?

Kreisās malas vidū ir Calypso, ko Zone Romantica rādīja. Es dievinu mūziku no tās telenoveles. Un vispār - man patīk, ka notikumi risinās uz salas. Un tā bilde smuka...

Nu man prieks, ka patīk. Šajā bildē viss ir ok, tik Amuletiņš apdalīts...

-1

84

albalonga написал(а):

Šajā bildē viss ir ok, tik Amuletiņš apdalīts...

albalonga, es pat nebiju paspeejusi pamaniit :D kapeec atgaadinaaji?? :D naaksies vien iztikt ar Amuletu daliibnieku parakstos vai avataros pagaidaam :D

0

85

laba bilde man patiik :ok: tikai ja godigi man nav laika lasiit kam taa pieder.... nu, kursh to izveidoja? ;)

:ok:

0

86

Julia написал(а):

nu, kursh to izveidoja?

albalonga... :P

0

87

Albalonga, man jautajums, bet kam japrasa, lai nakoshajaa bildee ievietotu kadu aktrisi vai telenoveli(ja sanaks)? ;)

Отредактировано rubi (15.08.2007 01:01)

0

88

nu raksti te, ko tu gribi bildē nākamajā redzēt. Jo nākamo bildi droši vien es vai Paloma taisīsim.

0

89

albalonga написал(а):

Jo nākamo bildi droši vien es vai Paloma taisīsim.

o, voshla vo vkus !!!! :dance: labais.... man arii vajag photoshopu, tikai tv albalonga, ir tikai trial version? vai ir arii uz visu muuzhu versijas? e? ;)

0

90

albalonga написал(а):

nu raksti te, ko tu gribi bildē nākamajā redzēt.

par laimi man pat nav jaaraxta , taapat ieliek visu ko gribeetu redzeet :D tikai.. Amuletinja shoreiz nav :P

0

91

es gribetu Rubiju, Silviju un Serhio un Saru Maldonado :)

0

92

nju, kāds negrim jaunu bildi uztaisīt. Man trial beidzies, bet šķiet, ka pienācis laiks nomainīt. Tur vajadzētu uz bildes noteikti Sobregiro. PA, Pasion, Hausu, PrisonBreak, Man par prieku Gabiju ar Christianu, Dame Chocolate, Amuletu ar droši vien, tad arī Ecdd un vēl to ko iepriekš tur cilvēki lūguši. Pj, pašai vispār taisīt gribas. Būs laikam vēl kāds trial jāmeklē...

0

93

Ooo, šobrīd es varētu gan to padarīt. :D ņemot vērā, ka gandrīz neko citu negribas darīt. :D

0

94

super. Nu tad padari.... :D

0

95

albalonga написал(а):

Būs laikam vēl kāds trial jāmeklē...

kad atradīsi, parādi man ar kur dabūt!  :blush:

0

96

ura par Amuletu un ECDD, Pasion, PA un citiem :) jau nespēju sagaidīt, kad wallpaper būs gatavs ;) vēl jau var kautko ielikt no konkursa darbu varoņiem vai vispār uztaisīt atsevišķu wallpaper, kur visi literatūras konkursa darbu varoņi :)

0

97

aNgeL написал(а):

vai vispār uztaisīt atsevišķu wallpaper, kur visi literatūras konkursa darbu varoņi

laba doma. Var jau ielikt arī divas bildes - tā milzīgi un skaisti.... :D

0

98

Ja paliks briiva vietinja man jau ljoti gribeetos, lai buutu '' Negliitais Piileens '' :blush:  ;)

0

99

Ilze написал(а):

Ja paliks briiva vietinja man jau ljoti gribeetos, lai buutu '' Negliitais Piileens ''

piekrītu ;) man arī gribētos :)

0

100

albalonga написал(а):

nju, kāds negrim jaunu bildi uztaisīt. Man trial beidzies, bet šķiet, ka pienācis laiks nomainīt. Tur vajadzētu uz bildes noteikti Sobregiro. PA, Pasion, Hausu, PrisonBreak, Man par prieku Gabiju ar Christianu, Dame Chocolate, Amuletu ar droši vien, tad arī Ecdd un vēl to ko iepriekš tur cilvēki lūguši. Pj, pašai vispār taisīt gribas. Būs laikam vēl kāds trial jāmeklē...

aaaaaaa albalonga atcerējās kaut patreiz viņas bilde stāv
jauki
dame chcolate arī būs cikl jauki 
man radās tāda doma ja jau līdz oktobrim ir konkurs varbūt varētu no darbiem ņemt galvenos varoņu un likt viņu nezinu drošvien daudziem nepatiks bet nu pinocchio tā ātri iešāvās prātā
nu vienkārsi gribu ko savādāku nevis pierasto

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Foruma bilde :)