TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Foruma bilde :)


Foruma bilde :)

Сообщений 101 страница 120 из 206

101

jauna bilde - tiešām jauki! :) Vai jūs varēsiet ielikt to, ko es iepriekš prasīju? :) :blush:  (ceru, ka beidzot uz plakāta būs Rūbija, jo šīs seriāls mūsu Telenoveļu topā ir 1. vietā, bet viņa vēl nekad nebija foruma bildē - kaut kā netaisnīgi sanāk... :() ;)

0

102

rubi написал(а):

kaut kā netaisnīgi sanāk...

pidod bet neuskatu ka tas sanāk netaisnīgi

0

103

rubi написал(а):

beidzot uz plakāta būs Rūbija, jo šīs seriāls mūsu Telenoveļu topā ir 1. vietā, bet viņa vēl nekad nebija foruma bildē - kaut kā netaisnīgi sanāk... )

hihihi... tas laikam manas lielās un ļaunās autoritātes iespaidā... :rofl:

0

104

albalonga написал(а):

hihihi... tas laikam manas lielās un ļaunās autoritātes iespaidā...

albalongfa tev tā kā mazam bērnam jāsak??? :neka:
melot nav labi
nemelo tācu cilvēkam tev nav nekādā leila ļauna autoritāte

0

105

Droši sakat visu, ko gribas tajā redzēt! :D Un par konkursa varoņu wallpaper man arī bija doma - baigi patī k ideja! :)

0

106

Ja uztaisīsi telenoveļu bildi un stāstu varoņu bildi - uzlikšu abas, jo arī dievinu šo ideju... Man piemēram stāstu varoņi šobrīd tuvāki par jebkuru seriālu...

0

107

Es uztaisīju vienu. Nesanāca visu ielikt, bet bet es centos maksimāli sabāzt visu. ;) Negribējās tādu piebāztu.

http://i202.photobucket.com/albums/aa162/missy9b/wallper.jpg

0

108

hihi, man patīk. Smuki missy, tomēr rubi atkal būs pikta - Rūbijas ta nav... :D

0

109

Oo, man arī patīk!! Nezinu, kad varēšusavu variantu uztaisīt - vēl visas bildes neatradu, kad mamma atnāca.. :/ Nu kaut kad vakarā.. Lai gan tā gribas ķerties klāt... :)

0

110

A tu sāc ar stāstu varoņu bildi, Palomsik... :P

0

111

Grrr. :P Nu bet laaaabi - kā karaliene pavēlēs.. Nu tad sāku meklēt to foto.. :D

0

112

:rolleyes:

0

113

Hm, būtu jau jauki, ja visiem būtu zināmi abi galvenie varoņi (mājiens uz aijux un missy :D).

0

114

Kādas problēmas - aijukam liec to Alehandro, bet Sārai protams Maikls...

0

115

Jā, un tu tak vari ņemt bannerus, kuri jau uztaisīti. - piemēram AFA un taibreiks un arī Secreto un Paraiso....

0

116

Paloma написал(а):

Droši sakat visu, ko gribas tajā redzēt!  Un par konkursa varoņu wallpaper man arī bija doma - baigi patī k ideja

albalonga написал(а):

Ja uztaisīsi telenoveļu bildi un stāstu varoņu bildi - uzlikšu abas, jo arī dievinu šo ideju... Man piemēram stāstu varoņi šobrīd tuvāki par jebkuru seriālu...

aaaaaaaaa patīk mana doma jauki tas patiešām mani poriecē kā jau pēdējā laikā visādi sīkumi kas citiem ir bezsvarīgi

missy написал(а):

Es uztaisīju vienu. Nesanāca visu ielikt, bet bet es centos maksimāli sabāzt visu.  Negribējās tādu piebāztu.

bet man dikti patīk dikti dikdi patīk jauki mna patīk tieši tas ka nav tik piebažit

albalonga написал(а):

hihi, man patīk. Smuki missy, tomēr rubi atkal būs pikta - Rūbijas ta nav...

nu neko darīt pa vēlu patteica, piedodiet pa t''adu attieksmi bet šis man dikti dikti patīk

albalonga написал(а):

Kādas problēmas - aijukam liec to Alehandro, bet Sārai protams Maikls...

kas par prognoze sārai varbūt viņa par spīti ieliks citu

Paloma написал(а):

Hm, būtu jau jauki, ja visiem būtu zināmi abi galvenie varoņi (mājiens uz aijux un missy ).

aaaaaaaa tikai viņai,
bet man tu zini???

0

117

Nuuu.. Tev es it kā 'Dāvidu taisos likt.. vai kāds cits jāliek??

0

118

Paloma написал(а):

Tev es it kā 'Dāvidu taisos likt.. vai kāds cits jāliek??

liec vien davidu tas bija pinocchio stulbais jocins es debili jau atkal smaidu un tad no manis daudzkas sagaidams gan normals gan stulbs un opaslaik stulbuma kangals

0

119

pinocchio написал(а):

kas par prognoze sārai varbūt viņa par spīti ieliks citu

hihihi.... nu var jau gadīties, lai būtu par spīti man. Bet nebūtu jēgas - Man patīk MiSa...

pinocchio varētu likt tik galveno varoni, jo stāsts ir par viņu un viņas atriebību... Tūlīt jāieliek kādas Juana Pablo Raba bildes aijuka darbam...

0

120

albalonga написал(а):

pinocchio varētu likt tik galveno varoni, jo stāsts ir par viņu un viņas atriebību... Tūlīt jāieliek kādas Juana Pablo Raba bildes aijuka darbam...

nu visu laiku vi'nam jau v'elos salikt bildes bet nu tagad jau atkal b'u'su slikt un nevar'esu pal'idz'et 'soreiz gan deb'ilo trauku d'el bet nu ja laic'igi atgriez'i'sos cent'i'sos pamekl'et mo'sk gad'as ka atrodu ko alblonga neatrod kaut ar albalongas pirksti'niem pa to 'saubos
nu par manu darbu piekr''itu viens vientu'l's t'els daudzo laim'igo vid'u jauki

albalonga написал(а):

hihihi.... nu var jau gadīties, lai būtu par spīti man. Bet nebūtu jēgas - Man patīk MiSa...

nu bet nu ja t'a ir paredz'ets dom'aju ar'i paliks bet nu tad m'es ats'atu missy bez izv'eles iesp'ejas b'yutu vien j'aliek, kaut nebr'inos ka vi'na jau bija dom'ajusi k'a nek'a ide'als p'aris

atvainojiet par to ka nav norm'alas garumz'imes - dators 'cakar'ejas

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Foruma bilde :)