TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Foruma bilde :)


Foruma bilde :)

Сообщений 121 страница 140 из 206

121

Es tikko atklāju, ka pinocchio jau diezgan daudz smuku Juan Pablo Raba bilžu ir salicis forumā. Bravo mūsu bilžu karalienei...

0

122

Beidzot visi it kā sameklēti, izgriezti, jākeras būs pie darba... Tikai jātiek normāli pie datora. nevis šitā kad nezinu, cik ilgi būšu... :/

0

123

A man baigi liels izmers laikam bija panemts. visu nemaz nevar redzet, bet ja Rubijas tur nebija. Bet es varetu vel vienu uztaisit, vispar es gribeju jau taisit, bet bija jaskrien. Tur noteikti varetu ielikt ari Rubiju. ;)
grr. Datoram garumzimes neiet.

0

124

pinocchio написал(а):

pidod bet neuskatu ka tas sanāk netaisnīgi

Es Tev pilnībā nepiekritu! Rūbija patik vairākumam foruma dalībniekiem, domāju, ka viņi būs priecīgi, ka varēs to redzēt foruma bildē... Rūbija ir visvairāk novērtētā telenovele pasaulē, tāpēc, uzskatu, ka viņai arī ir vajadzīga uzmanība.

albalonga написал(а):

tomēr rubi atkal būs pikta - Rūbijas ta nav...

tu mani labi pazīsti, :D bet paldies, ak pamanīji, alby. ;) :give_heart:

pinocchio написал(а):

nu neko darīt pa vēlu patteica, piedodiet pa t''adu attieksmi bet šis man dikti dikti patīk

Manuprāt, es pateicu ne pa vēlu, jo vēl agrāk prasīju Rubi, turklāt, missy sāka taisīt plakātu, ka es sapratu šodien, bet es arī šodien par viņu atgādināju...

missy написал(а):

visu nemaz nevar redzet, bet ja Rubijas tur nebija. Bet es varetu vel vienu uztaisit, vispar es gribeju jau taisit, bet bija jaskrien. Tur noteikti varetu ielikt ari Rubiju.

Man ļoti patīk Tavs plakāts, īpaši Luna un Sobregiro, arī DC ir izvēlēta lieliska bilde... Paldies par rūpēm, man prieks, ka Tev ir svarīgs mans viedoklis. ;)

0

125

rubi написал(а):

Rūbija ir visvairāk novērtētā telenovele pasaulē

Nu tā jau īsti arī nav. Bet tas tā.

Un nu nevajag te ņemties - kā dzirdējāt - missy taisīs vēlvienu.

0

126

rubi написал(а):

Rūbija ir visvairāk novērtētā telenovele pasaulē

Rūbija ir visvairāk novērtētā Meksikas telenovele pasaulē. Ja ņem visas telenoveles kopā, tad pirmajā vietā neapšaubāmi ir Yo soy Betty, la Fea, kurai rīmeikus taisa visi, kam nav grūti. Un tālāk neapšaubāmi seko PDG un tad varētu būt arī Rubi. bet to, ka Latvijā novele bija ļoti populāra un arī forumā tai ne mazums pielūdzēju, tas nu ir neapšaubāmi. Lai gan es jau sen esmu deklarējusi, ka man šī novele nepatika. Godīgi sakot pat mazliet kaitināja. Iespējams tieši šī iemesla dēļ tā nekad nav bijusi uz bildes - kā jau teicu - mana ļaunā autoritāte. Bet redz ka missy vēl vienu taisīs, tā ka noteikti būs. Tāpēc piekrītu dannai - nav jēgas strīdēties... :friends:

0

127

Nu es vēl pielabošu, bet te jums novērtēšanai.. :D Man tagad māsa jālaiž.. Sakiet ko pamainīt varbūt.. Teksts - paldies aNgeL!!!!!! :D (P.S. gramatikas kļ'das droši labojiet!!)
http://rq.foto.radikal.ru/0709/0e/e028467b31fft.jpg

0

128

ohoho, cik smuki... :D

0

129

Un tas teksts super, un tik ņirdzīgs. Wow... aNgeL ir ģeniāla un Paloma ir labākā bilžu meistare. Malacīši!!!

0

130

albalonga написал(а):

Es tikko atklāju, ka pinocchio jau diezgan daudz smuku Juan Pablo Raba bilžu ir salicis forumā. Bravo mūsu bilžu karalienei...

a es tagad arī to zināsu paldies ka peteici ka tomēr esmu izveidojusi

rubi написал(а):

Es Tev pilnībā nepiekritu! Rūbija patik vairākumam foruma dalībniekiem, domāju, ka viņi būs priecīgi, ka varēs to redzēt foruma bildē... Rūbija ir visvairāk novērtētā telenovele pasaulē, tāpēc, uzskatu, ka viņai arī ir vajadzīga uzmanība.

labi tev patīk un vis par to kas patīk mūžigi var strīdēties
piedod ja vēlies kašķēties bet tam man ir pārāk labs bet trausls garstāvoklis

man patīk mana violeta dikti smuki iskatās un vēl liela viņas bilde un aukšā misy abas kopā lielas bet man patīk

0

131

Man ļoti patīk foruma bilde!!Vnk lieliska!!!!!
Un bildē arī Pasion neeeee nu es vnk nevaru............!!!!! :yahoo:

0

132

abas foruma bildes ir ļoti jaukas. tikai nabaga Gabriels apdalīts :D tad jau labāk Martinu varēja izmest. :D

0

133

angelina написал(а):

tikai nabaga Gabriels apdalīts  tad jau labāk Martinu varēja izmest.

oj, to es ar pamanīju, bet zinot to, ka Palomai Kolunga ļoti patīk, bet Cimarro ne ļiti - var saprast... :rofl:

0

134

angelina написал(а):

abas foruma bildes ir ļoti jaukas. tikai nabaga Gabriels apdalīts

Par to nu gan es nemaz nepārdzīvoju,jo Cimarro man nepatīk nemaz(sorry angelina,ja tev viņš patīk,bet katram tomēr ir savas domas!!!!!

angelina написал(а):

tad jau labāk Martinu varēja izmest.

Tam nu es nepiekrītu nemaz  bez kolungas nevar!!!!!Es esmu priecīga,ka Palomai viņš ir iepaticies un viņa viņu ielika foruma bildē(malacis paloma liels tev paldies ;) )

Отредактировано mmaarriiaa (16.09.2007 22:45)

0

135

njā :D

0

136

Man arī patīk bilde ar visiem varoņiem, īpaši - Tiebreak, Alas a paraiso un Prueba del mar... ;) Naty lieliski iederas bildes centrā, arī visas 3 Lores un mūsu mīļais Kolunga lieliska saskan... :) Arī Sarai Waney Calles ir ļoti izteiksmīga bilde. (ceru, ka viņas vārdu uzrakstīju pareizi. :))
Alby: laikam es ne tā pārtulkoju, :D bet to, ko teicu tiešām izlasīju kādā internetlappusē. ;)
Pinnochio: es arī negribu kašķēties, es vnk izsaku savu viedokli, jo gribu, lai arī mana mīļāka telenovele atrodas foruma bildē, bet tu to apšaubi,kritizē, un tas man ļoti nepatīk.

0

137

rubi написал(а):

Prueba del mar...

Secreto de Mar... :rofl:

Labi meičas - rubi un pinocchio - mieru tikai mieru. Paspiediet viena otrai rociņas vismaz virtuāli...

0

138

:D ja, tiešām Secreto del mar.... ;) Piedod, Palomita!!!  :blush:  :rose: :rose: :rose:

Отредактировано rubi (17.09.2007 21:58)

0

139

Vispār Paloma tagad sarkani nosarkst.. Lūdzu piedot! Attaisnojums: visu dienu jūtos izmīcīta un nespējīga domāt. Tas es par Kolungu un Simarro. Loģiski, ka tur Simarro jābūt!!!
Prieks, ka jums patika!! Bet es vēl mazliet gribu izmainīt (neskaitot Kolungu)... :)

0

140

maini un es tad forumā nomainīšu...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Foruma bilde :)