TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 29. nedēļas 2007 telenovele ir...


29. nedēļas 2007 telenovele ir...

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

nu ko tur vairs -

Dame Chocolate...

albalongai patīk jau no sākuma un viņa skatās un priecājas. Un jau kad novele bija tikai plānos - albalongai jau sižets patika un tas, ka sen pazudušais Carloss Ponce parādījās, vispār lika albalongai gaisā lekt. Nu es tāda vientuļa jutos un tik ārzemju forumos runājos par šo noveli ar cilvēkiem. Un te man pēkšņi pinocchio pieslēdzās un tagad arī danna. Jauki, man prieks... Ko citi domā par telenoveli - kaut arī neskatās???

0

2

missy domā, ka noteikti ir interesanta, bet diemžēl nav sanācis skatīties. :(
nezinu, varbūt kādreiz uznāks un paskatīšos. ;)

0

3

iipashi jau Carlossu Ponse nepaziistu, tachu vinjsh man patiik ;)  par sho telenoveli neesmu iipashi intereseejusies, bet jau sen bij doma ka neiebilstu paskatiities ;) bet gribas jau noskatiities tik daudzas telenoveles, ka liidz visaam nemaz nevar tikt.. uff.

0

4

es jaun kādu laiku iepriekš vēlējos sākt skatīties, bet nebija sanācis, visu laiku kaut kas čakarējas ar pirmo sēriju, bet vienu dienu, klausījos carlosa dziemas un man tubē priekša bija dame chocolate, un tas bija piliens, es sāku lādēst sērijas un tagad vairs nevaru iztikt bez savas dievināmās chocolates. viebnkārši nevar dieviņā.
pārāk perfekta telenovela, vairs nevaru iztikt ar vienu sēriju dienā, bet jācenšas iztikt ar vienu sērjiju dienā,
ši labā ziņa man uzdzina vēlēšanos tūlīt pat sākt skatūities šis dienas savu sēriju
pinocchio domās lēkā
mana choclate

0

5

albalonga написал(а):

Ko citi domā par telenoveli - kaut arī neskatās???

Ko tad var domāt, ja nav redzēts?!   :nezinu:  Laikam jau laba, ja jūs tik ļoti aizraujaties...

0

6

vienmēr jau var saķt skatīties

0

7

Nu man tikai Telemundo ražojumi topā. Sin Verguenza un Dame chocolate. Nu pavisam savādāki - neņemos salīdzināt, kurša labāk.
Bet Dame chocolate ir tik - skaists...  :nyam: Vakar līdz vēlaij naktij skatījos pirmās sērijas. Un kad agri no rīta mani draudzene ākstoties pamodināja - biju tādā eiforijā no DC, ka nespēju īgņoties.

0

8

hahaha... A es šobrīd netā skatos trīs noveles - abas dannas pieminētās un arī Madre Luna, kura man vispār patīk. Baigi jautri! A pa TV Mundo de Fieras un Puškarjovu... :D  Daudz sanāk - veselas piecas... Bet Sin Verguenza man ļoti patīk un nesaprotu, kāpēc cilvēki nenovērtē. Lielisks humors un arī reālas cilvēku attiecības..

0

9

Ak, albalonga - ši tavas reklāmas.  :swoon: Šodien piecēlos un biju nolēmusio nesktīties Madri Lunu, bet pēc atkārtotas reklāmas... Ko tagad darīt - būs vien jāskatās???  :swoon:

0

10

hihihi... Nu piedot, bet es vienkārši nevaru nereklamēt, kad divi mani mīļumiņi - Araps un Michel ir kopā, un tad vēl Alex Sirvent, kurš atveido Valentinu. Pirmoreiz viņu redzu, bet tāds interesants varonis un tādi smiekli, kā viņš kaujas ar savu Mamacita... Un tad vēl trešais mans mīļumiņš Mauricio Aspe atveido baigo ļaundari, kurš izskatās tik sexīgi... Es sev neko nespēju padarīt - nu patīk man un viss - tā gaidu, kas tālāk notiks...

0

11

Nav jau jāatvainojas,  :kiss: tik man būs stingri jāievēro - katram seriālam viena sērija dienā. Lai cik interesantas būtu beigas. Citādi to vien darīšu kā sēdēšu pie datora un skatīšos telenoveles. Un man pirmais bija Michels, kas vilka skatīties, tad sižets un režisors, bet punkts visam - tavas satriecošās reklāmas.

0

12

danna написал(а):

tik man būs stingri jāievēro - katram seriālam viena sērija dienā. Lai cik interesantas būtu beigas. Citādi to vien darīšu kā sēdēšu pie datora un skatīšos telenoveles.

ievēro gan to ļoti cītīgi un centies neaizmirst, to
nevļeis samzaināt uz pus sēriju. :lol:
pamēģini tikkai sēdēt vienh pie datora, tā nevar, pinocchio citādāk būs izmisis, iedomājoties vien ka neredezēšu visamz sēriju dienā dame chocolate, gribas brēkt

0

13

nu ko... redzēju tik pirmo sēriju... :D bērnišķīgs, manuprāt un ar tādiem baigi saldiem jokiem.... bet izskatās jauks. es jau gribēju to turpināt skatities, bet es vais tur laikam sērijas nevarēju ielādēt un pārtraucu.
nu kaut priekšstats ir par ko jūs te visi runajat!!!!

un sāku skatīties tik albalongas reklāmas dēļ.... da tā albalonga vispār tā iespaido visus... :wasco:

0

14

nu neznu neteiktu ka mani tik ļoti iespaido citureklāmas,
teiksim tā esmu izvēlīga arī šajā jomā, un ja man nepatīk kāds no aktieriem tad nemaz nesaktītoes vienalga kāda būtu reklāma.
šaku skatīties sav carlosa dēl. un pašas šokolādes dēl

0

15

pinocchio написал(а):

ievēro gan to ļoti cītīgi un centies neaizmirst, to
nevļeis samzaināt uz pus sēriju.

Nē. Nevēlos. Un tāpat pavadi pie datora aptuveni tik pat daudz laika cik es. Tāpēc neredzu iemeslu sūdzībām.

0

16

Ja godīgi es neeeeko nezinu par šo seriālu izņemot galveno lomu atveidotājus. :D Nu un ar to pietiek lai mani tāāālu atgrūstu no šī seriāla - tā tur, pat vārdu aizmirsu,. meitene :P NEPATĪK!!!! Nu ļoti nepatīk!! nezinu kā es varētu uz viņu daudz skatīties. :/ Nu bet pēc jūsu sajūsmām sāk gribēties paskat'tiies. Tikai diemžēl var sagadīties, ka vismazāk no visām, ko gribu.  :blush:  Nu moš vispirms youtube ko palūrēšu...

danna написал(а):

tik man būs stingri jāievēro - katram seriālam viena sērija dienā. Lai cik interesantas būtu beigas. Citādi to vien darīšu kā sēdēšu pie datora un skatīšos telenoveles.

:rofl:  Atceros Krāpnieci... Tur labas beigas iedarbojas labi.. :D Mēs ar aNgeL ar vienu sēriju nevaru apmierināties..  :rofl: 

albalonga, kur tu par Sin verguenzu teici... Nu man piemēram varbūt tas humors pat nebūtu saprotams.. Neesmu jau tāda zinātāja spāņu valodā. ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 29. nedēļas 2007 telenovele ir...