TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Alborada/Rītausma (Televisa) » Atsaucās, kas skatās Alborada...


Atsaucās, kas skatās Alborada...

Сообщений 1 страница 20 из 50

1

Gribu zināt, kuru skatās vairāk - Mundo de Fieras vai Alboradu...

Es neskatos, lai gan šajā laikā parasti esmu mājās, bet labāk izvēlos gulēt līdz 10. Nu nepatīk un viss man tas Kolunga tik ļoti un Lucero vienalga liekas par vecu... Tik palasu anotāciju un neko diži interesantu tur neatrodu...

0

2

man tīri labi patīk, bet diemžēl vairs nevaru redzēt.

0

3

Alboradu skatos, jo piesaista Kolunga un senie laiki. lai gan tieshaam dazkaart taa gribas guleet, ka izlemju guleet nevis skatiities. nju jaa.. man arii shkiet, ka shajaa seriaalaa kautkaa pietruukst.. labaako un miiljaako seriaalu saraxtaa es nelikshu sho seriaalu, bet tiiri labi patiik, un nevaru neskatiities Kolungas deelj :D

0

4

Alborada man patīk labāk, nekā Mundo de Fieras, bet es nevaru piespiest sevi piecelties laikā, lai to noskatīties.   :sleep:  "Paldies" mūsu mīļajam LNT!

albalonga написал(а):

Tik palasu anotāciju un neko diži interesantu tur neatrodu...

Anotācijās nekad neraksta interesanti! Es arī lasīju, tad ieslēdzu TV un sapratu, ka skatoties notikumi liekas daudz interesantāki.  ;)

0

5

Skatos.  ;) Bet tomēt tas nav pietiekams iemesls, lai celtos agrāk. Parasti tai laikā jau esmu piecēlusies un tādēļ redzu, bet ja ne - šausmīgi neuztraucos.

0

6

albalonga написал(а):

Tik palasu anotāciju un neko diži interesantu tur neatrodu...

A kur tu palasi anotāciju????Avīzē????? :meklet: Jo internetā es nekur neatradu. . . .

0

7

Nu es skatos un man patīk!! No šī seriāla iepatikās Kolunga. :D Un es jau esmu pieradusi celties uz seriālu agri - tāpēc nav problēmu piecelties. Un pat ja nē - man tik un tā ir viedeomagnetafons. :P Bet nu daaaaudz labāk par Mundo de fieras!!! :)

0

8

Es agrak skatijos Alboradu, neizlaidu nevienu seriju, bet tagad nav laika tai.... :)

0

9

Kāds nezin, cik ilgi vēl ies Alborada??????????? ;)

0

10

Vēl trīs nedēļas, ieskaitot nākamo - tā man šķiet.

0

11

albalonga написал(а):

Vēl trīs nedēļas, ieskaitot nākamo - tā man šķiet.

Tik maz??? :O wooow

0

12

oki, sajaucu. Vēl 5. nedēļas. Tas nozīmē, ka 3. septembrī mūs gaida kas jauns... :D

0

13

albalonga написал(а):

oki, sajaucu

xe, xe.. Tu jau nobiedeeji mani :D kaareiz noskatos peedeejo seeriju un liidz ar jauno seriaalu saaksies skola.. buushu egoiste - ceru nebuus nekaads mani intereseejoshais seriaals.. lai gan peec logikas- buus :P

0

14

Tā jau es domāju, jo ja nekļūdos, tad serjālam ir tik 80 sērijas un viņš jau pavarī sākās . .  Kaut arī ļoti žēl ka tik drīz beigsies, tomēr viens plus ir - beigsies pirms mācību sākuma! Varēs redzēt pēdējās sērijas. . .  :biggrin2:   
Interesanti . .Kas būs nākamais serjālsko rādīs??? Cerams, ka nekas labs, jo no rīta es nevaru paskatīties, bet ar ko ierakstīt man nava . . .

0

15

Lisa написал(а):

Interesanti . .Kas būs nākamais serjālsko rādīs???

tas mani arii vienmeer ljoooti interesee :D

Lisa написал(а):

Cerams, ka nekas labs, jo no rīta es nevaru paskatīties, bet ar ko ierakstīt man nava . . .

dod 5 :D

0

16

aNgeL написал(а):

dod 5

:friends:

0

17

Uj... 3. septembrī jau arī sakās kas cits jauns - Pecados ajendos.
Bet no vienas puses - dikti daudz jau tagad var atrast internetā, tāpēc ceru uz ko labu. Un šis jautājums mani vairāk tirda, bet citā tēmā - vēl tik aptuveni 2 nedēļās un tad beigsies Meklējot ideālo vīrieti. Un esmu ievērojusi, ka tur tā mainās - viena RCTV telenovele, viena Telemundo. un ceru, ka tas arī būs šajā gadījumā, jo, šķiet visas Telemundo telenoveles var dabūt internetā. Bet nekur jau nav informācijas - bet dikti gribu zināt - kas???  :nezinu:

0

18

Man vislabāk - tagad trīs nedēļas neredzu Alboradu, tad būs jāskatās tekošās sērijas+paralēli izlaistās, un tad pēdējā Alboradas nedēļā es būšu Anglijā.  :rofl:  Bet tas ir... traģiski..  :cray:  A nav zināms, kas pēc tam būs? laikam jau vēl par agru tādām ziņām. :/

0

19

nju man vieniigais zinaamais jaunais seriaals ir tas kursh buus peec "mekleejot ideealo viirieti" ;) bet ljooti gribu zinaat kas buus peec alboradas.. ;)

0

20

Cik zinu būs Desprecio ar Ricardo Alamo un Flaviju Gleski. danna kļūdījās - Venecuēla seko Venecuēlai...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Alborada/Rītausma (Televisa) » Atsaucās, kas skatās Alborada...