TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Alborada/Rītausma (Televisa) » Atsaucās, kas skatās Alborada...


Atsaucās, kas skatās Alborada...

Сообщений 41 страница 50 из 50

41

nu bet loogiski :D

0

42

Cilvēki, lūdzu, izstāstiet ar ko viss beidzās. Pēdējo reiz skatījos, kad Antonio bija uz nāves sliekšņa un Ipolita tikko pēc pēršanas atnāca viņu apraudzīt.
Nu skaidrs, ka viņš nomira, Diego un Huanu atmaskoja un arī tie nomira, bet Ipolita un Luiss aprecējās un viniem piedzima, domāju meitiņa... Bet varbūt notika kas negaidīts?
:)

0

43

Moš kāds labais būs un pastāstīs. Es neredzēju.  :D

Bet vispār Nezabudka - laipni lūgta forumā. Un Video sadaļā Alboradas pēdējo sēriju oriģinālvalodā vari nolādēt...

0

44

Nu it kā nekas neparasts... Viss ko pati zini - nekas īpašs manuprāt. :) Tiešām labāk nolādē pēdējo sēriju un noskaties! :)

0

45

Paldies. Es no sākuma nesapratu, kur to video meklēt, biju noskatījusies tos mazus rolikus no youtube. Vienīgais, kas iepriecināja un apbrīnoja, ka Felipe ar Karmelu aida bērnu. Tūīt nolādēšu sēriju, paskatīšos, kas vēl tur neredzēts. :)))

0

46

Jā man patīk Kolunga tāpēc ar lielāko prieku skatos seriālus, kuros Viņš spēlē.
Žēl, ka pēdējā laikā nekā forša nerāda pa Tv!

+1

47

Nu es nedaudz Alboradu skatījos!

milzuks написал(а):

Žēl, ka pēdējā laikā nekā forša nerāda pa Tv!

Jā tas gan žēl! Neviens nedomā, ka šis murgs kas iet pa TV daudziem var nepatikt!

0

48

milzuks написал(а):

Žēl, ka pēdējā laikā nekā forša nerāda pa Tv!

nu... Mi prima ciela, Destilando amor

Отредактировано Norkys (06.02.2008 21:27)

0

49

Nu man kaut kā liekas, ka gan jau kādreiz Pasion pa TV redzēsim, ja TV3 unLNT atgriezīsies pie latino noveļu rādīšanas. Un Destilando Amor liecina, ka visdrīzāk atgriezīsies...

0

50

albalonga написал(а):

Nu man kaut kā liekas, ka gan jau kādreiz Pasion pa TV redzēsim, ja TV3 unLNT atgriezīsies pie latino noveļu rādīšanas. Un Destilando Amor liecina, ka visdrīzāk atgriezīsies...

Pilnīgi piekrītu!!!!!
Pasion manuprāt rādīs ar garantiju, jo cik atceros Latvijā un visvairāk lnt ir rādītas visas telenoveles kurās Fernando Kolunga ir bijis galvenajā lomā!!!!Kaut arī es negaidu, ka Pasion rādīs jo es viņu jau būšu redzējusi!!!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Alborada/Rītausma (Televisa) » Atsaucās, kas skatās Alborada...