TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 30. nedēļas 2007 telenovele ir...


30. nedēļas 2007 telenovele ir...

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Ne rodis krasivoy jeb Neglītais pīlēns... :D

0

2

Jā!!!  :yahoo:
Piekrītu. :D Superīgs seriāls.

0

3

:rofl:

0

4

Es arī piekritu! Skatos to gan TV3, gan 3+. Ļoti, ļoti interesants!!! :) :) :)

0

5

es arii piekriitu un jau biju paredzeejusi, ka driiz tam arii jaaiekluust shajaa titulaaa ;) :) :) man ljoooti patiik shis seriaaals :D nju diezgan saprotams, tomeer ir ViB maasinja :D

0

6

:agree: Es ar nevaru nepiekrist!!!! Man patīk šis serjāls un es viņu skatos ar lielāko prieku!!!!

0

7

es ar piekrītu visiem, lielisks seriāls! tikai nedēļa taču vēl nemaz nav sākusies... :D

0

8

angelina написал(а):

nedēļa taču vēl nemaz nav sākusies...

Nu biku pasteidzos, bet nekur jau nepaliks, drīz sāksies... :D

0

9

aha, jau sākās :D

0

10

Jaaa , man arii shis seriaals ljoootii ljootii patiik , tikpat kaa Alborada . Skatos katru dienu : )

0

11

Nu es tik nesen vasarā sāku skatīties, tagad gan atkal neko neredzu nometnes dēļ un kamēr aNgeL man sms nejūsmo, tikmēr man vienalga.. Kad sāk jūsmot man sajūta ka kaut ko baigi labu zaudēju un palaižu garām :( Nu cik redzēju.. sāka iet uz labo pusi patikšanā. ;)

0

12

voot.. xee, kaada manaam sms ietekme uz Palomu :D :D :D hmm.. jaameegina to saakt izmantot savaa labaa :D angel - mociitaaja :D  :blush:

0

13

Nu zini - ja ne Tu, man pat prātā neienāktu skatīties "Krāpnieci". :P Un "Amuletu" es arī tā neskatītos.. :P Citu sajūsmām ir liela ietekme uz mani. :D Bet nu tas vēl atkarīgs vai bez tā mani tas seri
als kaut drusk uinteresē - piemēram jūsu Dame chocolate, Madre luna, Sin verguenza es negribu ar visām sajūsmām skatīties..  :blush:

0

14

Paloma написал(а):

Bet nu tas vēl atkarīgs vai bez tā mani tas serials kaut drusk uinteresē

nu ja - Kraapniecee tach ir Kolunga  :rofl:

0

15

aNgeL написал(а):

nu ja - Kraapniecee tach ir Kolunga

Tiešām?? :O :blush2:

0

16

Paloma написал(а):

Tiešām?

aha, iedomaajies??? Tu ko taa ari nepamaniiji veel? pusseriaalu tach noskatiijies :O kaunies :P

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 30. nedēļas 2007 telenovele ir...