TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Dame Chocolate (Telemundo) » Skaitām šokolādi...


Skaitām šokolādi...

Сообщений 1 страница 20 из 32

1

Nu, šokolādes kārumnieces, cik tad šokolādes veidus un markas zināt?????

1. šokolādes batoniņš Bounty - apkārt šokolāde un iekšā balts kokoss... :dance:

0

2

uh... bounty - tas mans mīļākais.  :nyam:

Lion - vidū dažādu rieksu maisījums, apkārt baltā vai tumšā šokolāde.

0

3

3. Twix... Super romantiskais un kopā salīmējošais karameles - šokolādes - cepuma batoniņš x2....

0

4

Nu šitādu aprakstu dēļ vai jākūst un jāskrien pirkt. neesi kādreiz domājusi par reklāmas tekstu sastādīšanu.  :haha:

Visu šokolāžu šokolāde  - Serenāde. Kas dannai vai gluži kā nosaukumā liek dziedāt.  :yahoo:  Fascionējoši garšīgs riekstu maisījums tumšā šokolādē, kura augstā izmaksa attaisno tās lielisko garšu...  :swoon:

0

5

:rofl:

5. Prozit - vesela kaste ar 8 (man šķiet) šokolādē ieslēptām, nelielām alkohola devām... Nu kurš gan spēj noturēties... Šitas laikam man pie grēkiem ar jāpieraksta.... :haha:

0

6

6.

rositas un viņa vectētiņa šokolāde
pateicoties kurai rozita satika brucc, un viņš viņu iemēilēja

0

7

7. Saldējums Plos - plombīrs šokolādes glazūrā...

0

8

8.rosistas uzlabotā šokolādes versija, no zilajiem ziediem( cik sapratu no reklāmes tāda eksistē, bet mošk kļūdos)
starpcitu albalonga runājot par šokolādi, vēlējos zināt cik tālu no tevis esmu atpalikusi

0

9

Nu esmu 99. sērijas redzējusi, lai gan daļu tur pa vidu izlaidu, kad biju atvaļinājumā. Izlaidu to viņas operāciju un piedalīšanos šovā no neglītā pīlēna par gulbi. Es zināju, ka tur nekas tāds īpašs nenotiek un Rosita un Brūss ir šķirti. Atsāku skatīties, kur Brūsa dzīvē parādās Violeta...

9. Karsta šokolāde aukstiem ziemas vakariem...

0

10

albalonga написал(а):

Nu esmu 99. sērijas redzējusi, lai gan daļu tur pa vidu izlaidu, kad biju atvaļinājumā. Izlaidu to viņas operāciju un piedalīšanos šovā no neglītā pīlēna par gulbi. Es zināju, ka tur nekas tāds īpašs nenotiek un Rosita un Brūss ir šķirti. Atsāku skatīties, kur Brūsa dzīvē parādās Violeta...

99 manā skaitlī jā nu laikam krietni esmu atpalikusi
par operācīju zini bwet kād tu šovā, āā'tas laikambija šovs kad viņai tā pēkšni piedāvāja gulties uz operācīju galda

vinnijs pūks
burvīgs mazs batonijš, nedaudz ciets, ne pāršpīlēti salds ar maziem rieksta gabaliņiem

0

11

3bits - gards cepums šokolāde glazūrā. Nekad neiazmirsīšu - trīs, trīs tribit...  :swoon:

0

12

sjesta
gada vaele klātaar peina šokolātdi

0

13

13. Mars - i ja poļeteļa... :D

0

14

14. Top viens no veidiem - šokolādes saldējums glāzītē ar šololādes gabaliem un virspusē šololādes glazūru ar riekstiem piejaukumu.

0

15

15. Geisha - neticami garšīga un autrumnieciski salda...

0

16

albalonga написал(а):

15. Geisha - neticami garšīga un autrumnieciski salda...

:lol: kāds pinocchio atmiņas tas atsauc

16.ti kokosriekstu batņinš ar kokosriekstu skaisiņ'm iekšā, un no ārpsueses pārklāts ar debišķīgi gardu šokolāti _ pinocchio iecienītais, tūlīt aiz rositas šokolādēm

0

17

Lielā Fazer šokolāde ar riekstiem.  :nyam:

0

18

18. Šokolādes saldējuma kokteilis ar šokolādes skaidiņām...

0

19

:biggrin2: 19. Laimas asorti...burvīgs šokolādes konfekšu sajaukums vienā kastē...tik daudz garšu!!!

0

20

20. hmmm... Laimas trifeles. Tikko divas apēdu - tik garšības. Kastīte sirds formā. GLAZED LAIMA TRUFFLES...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Dame Chocolate (Telemundo) » Skaitām šokolādi...