TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 31. nedēļas 2007 telenovele ir...


31. nedēļas 2007 telenovele ir...

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

šoreiz tā nav telenovele, bet gan seriāls

House MD (Doktors Hauss)...

0

2

tas jau bija paredzams  :rofl:  bet tieshaam labais seriaals, lai gan ne vienmeer varu pat latviski izsekot visiem mediciiniskajiem terminiem, bet taa kaa man jau taapat patiik mediciinas seriaali, tad shis noteikti - Hauss ir kautkas iipashs!!! :D

0

3

Nu salasījos daudz baumu un spekulāciju par Housa 4. sezonu. 3. sezona beidzas ar to, ka Houss atlaiž Čeisu praktiski bez iemesla. Camerona aiziet aiz solidaritātes un saiet kopā ar Čeisu, kurš jau sen viņā iemīlējies. Beigās aiziet arī Formans, lai gan Houss viņam pasaka - tu man esi vajadzīgs...

Baumas saka, ka 4. sezonā seriālā būs 4 jauni aktieri - 2 sievietes un 2 vīrieši, runā arī, ka šie trīs nepazudīs - vienkārši vairs nebūs Housa komanda. Bet spekulāciju ir daudz - piemēram, ka Čeiss nebūs. Es gan ceru, ka visi būs. Un vēl - bauma, kura ir mana mīļākā - ka ceturtā sezona koncentrēsies uz Housa un Cameronas attiecībām. Ak, kaut nu tā būtu...

Es katrā ziņā dievinu šo seriālu un dievinu Housa tēlu. reizēm gluži nevilšus man ienāk prātā - ja Houss ārstētu manu mammu, es viņam uzticētos...

0

4

jap, Hauss gan ir labais :D

0

5

albalonga написал(а):

Nu salasījos daudz baumu un spekulāciju par Housa 4. sezonu. 3. sezona beidzas ar to, ka Houss atlaiž Čeisu praktiski bez iemesla. Camerona aiziet aiz solidaritātes un saiet kopā ar Čeisu, kurš jau sen viņā iemīlējies. Beigās aiziet arī Formans, lai gan Houss viņam pasaka - tu man esi vajadzīgs...
Baumas saka, ka 4. sezonā seriālā būs 4 jauni aktieri - 2 sievietes un 2 vīrieši, runā arī, ka šie trīs nepazudīs - vienkārši vairs nebūs Housa komanda. Bet spekulāciju ir daudz - piemēram, ka Čeiss nebūs. Es gan ceru, ka visi būs. Un vēl - bauma, kura ir mana mīļākā - ka ceturtā sezona koncentrēsies uz Housa un Cameronas attiecībām. Ak, kaut nu tā būtu...
Es katrā ziņā dievinu šo seriālu un dievinu Housa tēlu. reizēm gluži nevilšus man ienāk prātā - ja Houss ārstētu manu mammu, es viņam uzticētos...

par ēdējo sēriju man istās'tija danna, skumiji, bet man tīri patika, bija nedaudz žēl, bet kaut kā varbūt pat daļēji es to atzīstu

cik jauki ja patiešām 4 sezona balstītos uz viņu jūtām

es dievinu, īgno jauko hausu, kas itkā pa visiem rūpējas, bet tai pašā laikā ir ļoti auksts un cietsirdīg

0

6

uh... Patreiz vienīgais no seriāliem un telenovelēm, ko skatos pa televizoru.

Un es kāri ķeru ik baumu, ko albalonga šeit dod par Housa 4. sezonu. Un youtubi arī dikti mīlu. Un gaidu trešo. Nu nezinu kā man tas ies, jo angliski medicīnas terminus nesaprotu, bet mana mīlestība pret Housu ir lielāka - tomēr mēģināšu skatīties vēlreiz. Nu ko, lai saka - es mīlu Housu - gan pašu seriāli, gan kā varoni atsevišķi. Un dikti ceru uz viņa un Cameronas atiecībām. Arī pārējie varoņi - Chase, Wilson, Cuddy, Foreman ar Housu veido tādas attiecības.  :swoon: Nekad neizpratīšu un reizē vienmēr apbrīnošu Housa un Wilsona draudzību. Vienmēr pārdomu pilna galva notikumu un fascinējošo dialogu dēļ.

0

7

Nu super seriāls-  piekrītu!! Neesmu skatījsuies baaaigi cītīgi, bet.. ;) Man ļooti patīk!! Un tagad kad jūs tā fanojat man tik žēl, ka neredzu trīs sērijas.. :( A Housa un Cameron attiecības - es nu būtu ļooti priecīga.. :)

0

8

Hauss ir labais! Mans otrs mīļākais seriāls pašlaik.
Vispār man vienmēr dakteru seriāli ir patikuši, bet neviens nav kā House M.D.

danna написал(а):

Arī pārējie varoņi - Chase, Wilson, Cuddy, Foreman ar Housu veido tādas attiecības.   Nekad neizpratīšu un reizē vienmēr apbrīnošu Housa un Wilsona draudzību. Vienmēr pārdomu pilna galva notikumu un fascinējošo dialogu dēļ.

Tieši tā! Un vēl liels + ir humors, kas ir tāds netipisks ārstu seriālos, bet šeit viņš vienkārši valda! :D Tiesa ne visās sērijās, bet dažreiz var pārsmieties no tiem Hausa jociņiem. Un kā viņš to čupa-čupus vienu laiku ēda.  :rofl:

Piebiedrojos arī pārējo Hausa avartu īpašnieču labajiem vārdiem par šo seriālu! :D

0

9

Ai, nu viņa jociņi... :D Atceros kā sēdēju laukos un skatījos un gandrīz skaļi smējos brīžiem. :D Hauss ir nepārspējams. :D

0

10

Labākais seriāls ever! :D  :lol:  :ok:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 31. nedēļas 2007 telenovele ir...