TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 32. nedēļas 2007 telenovele ir...


32. nedēļas 2007 telenovele ir...

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

El Desprecio ("Likteņa atraidītā" jeb "Nicinājums")

Izvēlējos šo noveli, jo to šonedēļ sāk rādīt Latvijas LTV7. Es noteikti kādreiz kādu sēriju paskatīšos, lai redzētu, kas tā tāda Flavia Gleske ir...

0

2

Es intereses pēc arī apskatīšos,bet no šīs telenoveles neko labu negaidu!!!

0

3

Es arī neko labu negaidu, bet kad būšu mājās mēģināšu paskatīties kādu sēriju - Alamo dēļ. :) Tad jau redzēs kā būs..

0

4

Nu patiesībā - es arī ne. Lai gan mazliet man jāpabrīnās un jāuzslavē LTV7 par reklāmas tekstu. Parasti tāds šļauens, neizteiksmīgs, bet tagad - tāds pārdomāts un romantisks. Dikti neraksturīgi LTV-7, bet man patiešām prieks par viņu izaugsmi.  :rofl:

0

5

LTV-7? Televizors??? Kas tas par zvēru? :O  :rofl:  Mājās vairs ar pulti nemācēšu darboties :D

0

6

albalonga написал(а):

Flavia Gleske

nju taa kaa shiis telenoveles doma bija paaris paziistamu aktieru un visi paareejie jaunie talanti, tad laikam taapeec arii nav pieredzes shai aktrisei.. kas zin..mosh seriaalaa gaitaa uzlabosies (ceriiba) :D

0

7

aNgeL написал(а):

(ceriiba)

cerība mirst pēdējā. . . :rofl:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 32. nedēļas 2007 telenovele ir...