TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 33. nedēļas 2007 telenovele ir...


33. nedēļas 2007 telenovele ir...

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

šoreiz gan seriāls, kurš nācis no Austrālijas

Makleoda meitas

Sāka rādīt pagājušonedēl, diemžēl atņemot mums otru Neglītā pīlēna sēriju. Bet teikšu godīgi - man patīk Makleodu meitu pirmās sezonas. Kabeļtelevīzijā Hallmark reiz skatījos. Vai vēl kāds ir skatījies un vai kāds pa tv3 tagad skatās??????????

0

2

jap, es skatos :) vispaar esot laukos skatiijos visu peec kaartas (nju bishku paarspiileejot) un driiz buus jaanozeelo, jo nevareeshu skatiiities visus seriaalus kurus iesaaku.. buus gruuti.. bet skatiijos sho un man arii iepatikaas pagaidaam :)

0

3

es bišku paskatījos, bet nevarētu teikt, ka man baigi patīk. nekas īpašs.

0

4

Nu es tikai nedaudz no sērijām redzēju, bet jāsaka, ka man patika. Tāda realitātes sajūta. Nu nevarētu arī teikt, ka esmu kļuvusi par seriāla baigo fani - ja neredzu īpaši daudz nebēdāju. Bet vispār pēc sērijas noskatīšanās rodas manā galviņā arī daudz pārdomu. Tā kā - patreiz man liekas, ka seriāls ir ok.  :ok:

Отредактировано danna (13.08.2007 13:22)

0

5

N ues looooģiski, ka vēl neesmu redzējusi. :D Cikos viņš iet? Varētu paskatīties.. Desprecio šodien sev neliku skatīties, ļāvu gulēt beidzot :) Bet šo varētu paskatīties. Pēc nosaukuma zinu, ka pa Hallmark gāja, bet neskatījos.

0

6

es neskatos ;)

0

7

uff.. man buus jaamokaas septembra saakumaa domaajot, kurus seriaalus skatiities kurus ne.. un nezkaapeec nav ko izmest no skatiishanaas - Makleoda meitas (shon sapratu) arii ljoooti gribu skatiities.. man patiiik shii seriaala dabiskums, emocionalitaate un arii stingriiba :)

0

8

Mā, es atkal neskatījos. :P Vienkārši izmantoju laiku kas man ir dots pie datora. Un lai atrautos no Joyas un ietu skatīties vēl neredzētu seriālu??? Nekad! :D

0

9

Paloma написал(а):

lai atrautos no Joyas un ietu skatīties vēl neredzētu seriālu??? Nekad!

Jē, albalonga spēja izkonkurēt visu laiku populārāko Austrālijas seriālu.... :rofl:

0

10

albalonga написал(а):

Jē, albalonga spēja izkonkurēt visu laiku populārāko Austrālijas seriālu....

Nav nekas pārsteidzošs. :D

0

11

Šodien paskatījos. Normāls. Šad tad, kad nav ko darīt var paskatīties, bet mani īpaši neaizrāva.

0

12

Hm.. es veel neskatiijos, bet domaaju, shodien vareetu noskatiities ;)

0

13

nekad neredzeeju taadu seriaalu.... :(

0

14

albalonga написал(а):

Jē, albalonga spēja izkonkurēt visu laiku populārāko Austrālijas seriālu....

Paloma написал(а):

Nav nekas pārsteidzošs

tieshaam nav nekas paarsteidzoshs :D domaaju, ka tas izkonkureeshanas saraksts vareetu buut garsh :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 33. nedēļas 2007 telenovele ir...