TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 34. nedēļas 2007 telenovele ir...


34. nedēļas 2007 telenovele ir...

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

šoreiz tas atkal ir seriāls...

Prison Break....

Gaidām 2. sezonu tv3 un 3. sezonu no Fox, bet tikmēr skatāmies atkārtojumus sestdienās un svētdienās. Vakar bija mana mīļākā sērija Brother's keeper - par to, kā tas viss sākās un kā Links un vēlāk Maikls nonāca cietumā. Es dievinu to epizodi...

0

2

No Palomas un aNgeL no coments - neskatāmies. :D

0

3

no manis arī no comments... :blush:  :D

0

4

Es gan varētu komenāros izplūst. :D
Es ļoti gaidu 3. sezonu un skatīšos ari 2. pa TV3 un ceru, ka 3. sezona būs tikpat laba kā iepriekšējās.
Atkārtojumus gan es redzu ļoti reti, jo nekad nesanāk šajā laikā būt mājās.
Īstenībā man vairāk nav ko teikt, jūs jau ziniet, ka man patīk. :D

0

5

missy написал(а):

Īstenībā man vairāk nav ko teikt, jūs jau ziniet, ka man patīk

zinu gan ka tev patīk, esmu pamanījusi
tieši tāpēc sākšu tā riktīgi skatīties

0

6

pinocchio написал(а):

zinu gan ka tev patīk, esmu pamanījusi

:D

pinocchio написал(а):

tieši tāpēc sākšu tā riktīgi skatīties

tas būtu jauki. :)

0

7

missy написал(а):

tas būtu jauki.

bet neko lieki nesolu, lai tu manī nevilies, jo pinocchio ir slikti ar laiku atcerēšanos

0

8

pinocchio написал(а):

bet neko lieki nesolu, lai tu manī nevilies, jo pinocchio ir slikti ar laiku atcerēšanos

;)

0

9

Nu man Prision break ir tādā kā sapņu līmenī. Vienmēr gribas sākt, bet tik ir un paliek sapnis. Kad gāja pirmo rezi - man Bīstamās mājsaimnieces traucēja, tagad neizdevīgais laiks un reizēm mana trakā atmiņa. Un tāpēc maz sērijas redzēts, bet jau tagad esmu dikti ienteresēta un man diktāāāām patīk. Un tagad otro sezonu noteikti skatīšos - kaut mājasaimnieces rādītu. Traki, bet labāk ar otro, nekā ne ar vienu...  :rofl:

0

10

Man liekas, ka mēs ar Tevi danna jau runājām, ka vajadzētu 48h diennakti, tikai lai varetu noskaīties visus seriālus, ko gribētos. :D

Bet vispār jau PB nav tāds romantiskais gabals. :D Īstenībā tur romantikas ir diezgan maz, bet patiesībā ar katru sēriju, manuprāt, tā uzradās arvien vairāk un vairāk. Man patīk šis seriāls kā tāds. Vispār man patīk ideja un varoņi ir vienkārši perfekti. Es nevaru iedomāties labākus aktierus, kas aveidotu šos varoņs. Man patīk dialogi un notikumi un tas, ka viss ir tā smalki izdomāts. Ir arī diezgan bieži par ko pasmieties un tāpēc es arī nebrīnos, ka PB ir kļuvis tik populārs tik daudzās pasaules valstīs.

Bet ja sāksi skatīties tikai no 2. sezonas, tad iespējams pagrūti būs saprast, bet varēsi prasīt man. :D

Отредактировано missy (20.08.2007 20:54)

0

11

missy написал(а):

Man liekas, ka mēs ar Tevi danna jau runājām, ka vajadzētu 48h diennakti, tikai lai varetu noskaīties visus seriālus, ko gribētos.

Runājām gan. Un man vismaz nekas vēl nav mainījies.  ;)

missy написал(а):

Bet vispār jau PB nav tāds romantiskais gabals.  Īstenībā tur romantikas ir diezgan maz, bet patiesībā ar katru sēriju, manuprāt, tā uzradās arvien vairāk un vairāk. Man patīk šis seriāls kā tāds. Vispār man patīk ideja un varoņi ir vienkārši perfekti. Es nevaru iedomāties labākus aktierus, kas aveidotu šos varoņs. Man patīk dialogi un notikumi un tas, ka viss ir tā smalki izdomāts. Ir arī diezgan bieži par ko pasmieties un tāpēc es arī nebrīnos, ka PB ir kļuvis tik populārs tik daudzās pasaules valstīs.

Un šādi sajūsmas uzplūdi liek man gribēt skatīties vēl vairāk.  :D

0

12

danna написал(а):

Un šādi sajūsmas uzplūdi liek man gribēt skatīties vēl vairāk

Nu man tāpat kā Tev. Nemaz nevar redzēt, ka man patīk, vai ne? :rofl:

Īstenībā jau es tikai gribēju informēt, jo gaumes jau ir dažādas, bet mana gaume ir ar abām rokām par PB. :D

0

13

missy написал(а):

Īstenībā jau es tikai gribēju informēt, jo gaumes jau ir dažādas, bet mana gaume ir ar abām rokām par PB.

Es gan to nemaz nebiju pamanījusi.  :rofl:
Un ši infomācija mani jau nemaz nesabiedēja. Man patīk dažādība. Savādāk nekā House un citi, bet neviens jau nesaka, ka sliktāk.  :D

0

14

danna написал(а):

Savādāk nekā House un citi, bet neviens jau nesaka, ka sliktāk.

Man īstenībā patīk visdažādākās lietas tieši seriālu ziņā-Sākot ar meksikāņiem beidzot ar C.S.I. :D

0

15

missy написал(а):

Man īstenībā patīk visdažādākās lietas tieši seriālu ziņā-Sākot ar meksikāņiem beidzot ar C.S.I.

Taisni tā lieta. Un ne tikai seriāliem, arī šoviem. Un tagad vienu skrienu skatīties - skrējiens pēc miljona.  ;)

0

16

danna написал(а):

Un tagad vienu skrienu skatīties - skrējiens pēc miljona.

Pirmo sezonu skatījos, tagad gan kaut kā nav sanācis.

0

17

missy написал(а):

Pirmo sezonu skatījos, tagad gan kaut kā nav sanācis.

Es pirmās skatījos dauuudz aktīvāk, bt tagad kaut kā aizmirstas. Bet vienalga patīk - tik labi ir izjust tādu piedzīvojumu un avantūru garšu.  :D

0

18

missy написал(а):

Pirmo sezonu skatījos, tagad gan kaut kā nav sanācis.

man primās sezonas lab'
ak patīk, ši ghalīgi nepatīk, nav neviena geja, opietrūkst viņu

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 34. nedēļas 2007 telenovele ir...