TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 35. nedēļas 2007 telenovele ir...


35. nedēļas 2007 telenovele ir...

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Sin Verguenza

Telenovele pagājušonedēl beidzās Telemundo. Sākotnēji plānoto 120 sēriju vietā bija 86. To pat dēvēja par bezreitingu noveli, jo reitingi bija ārkārtīgi zemi. Bija pat brīdis, kad teica - būš tikai 60 sērijas. Bet tad Telemundo saprata, ka viņi grib Gabiju Espino paturēt un izveidot par savu jauno zvaigzni. Un tad ni vajadzēja Gabiju parādīt skatītājiem ilgāk, pieradināt skatītājus pie viņas un arī - darīt tā, lai Gabija neapvainojas, ka telenovele tik traki samazināta. Bet ja tā paskatās, tad Sin Verguenzu nopirkušas jau vairākas citas zemes. Piemēram Bulgārija to nopirka vēl pirms pirmizrādes un tas ir Bulgārijas šī gada hits. Viņiem tur pat telenoveļu balvas pasniedz un lielāko daļu šī gada balvas saņēma tieši Sin Verguenzas aktieri. Arī Spānija drīž taisās rādīt un tiek paredzēts, ka tur telenovelei labi klāsiet... Tad jau redzēs, bet tomēr nedrīkst aizmirst, ka šī telenovele ir jauns pagrieziens telenoveļu pasaulē. Tā stāsta par mūsdienu modernajām sievietēm, kuras negrasās paciest ne māzākās latīņamerikāņiem tik pierastās mačisma pazīmes. Man vienalga prieks, ka Gabija tajā nospēlēja, pat ja tai nebija reitingu...

0

2

nu pinocchio jāsteidz noskatīties pēdējās sērijas, bet ja nebūtu mana šokolāde tad noteikti skatītoes.
man 'tīri patika, - drām un drāmas man patīk,
salīdzinoši reāli viss kas tur notieka ir tik atbilstoši mūstdienām, ka varbūt tas aizbaidīja bet man liekas ka tie reitingi ir nepelnīti zemi
patīkami reāli, nevis pārspīlēti naviva kā citas

0

3

neesmu redzējusi, bet šī telenovele ir to saraxtā, kuras gribu noskatīties.. lai gan zinu, ka tai ir zemi reitingi, man šķiet, ka man patiks.. ļoti gribu redzēt galveno varoņu - aktrišu dēļ.. ;)

0

4

Es tagad pie 82. sērijas. Pirmā telenovele, kuru būšu noskatījusies internetā - no pirmās līdz pēdējais sērijai. Un nemaz nenožēloju - jo jau daudz kur esmu teikusi, ka man tie rein\tingi leikas netaisnīgi zemi. Šī telenovele ir patiešām interesanta - romantika, kaislības, strīdi, intrigas, kriminālisma deva reālistiskā noskaņā. Un tagad Gaby no labas aktrises manā skatījumā ir kļuvusi par patiesām lielisku aktrisi. Un Fernandas lomas atveidotāja - izrādās arī ir tīri laba aktriese. Un visu telenoveli pavadīja intriga, kas nekad nerimās. Man patīk.  :D

0

5

un atkal lasot kāda komentāru, šoreiz dannas, man vēl vairāk sagribas noskatīties šo seriālu.. tas ir bezcerīgi dzīvoties forumā :D vienmēr sakārdina :D

0

6

aNgeL написал(а):

vienmēr sakārdina

Pazīsami. Pazīstami.  ^_^
Kādrezi bija Zorro, kas gan pārtrūka, tad šis Sin Verguenza, tad Madre luna. Un vēl  - La heredera, Amor gitano, La mujer de Judas, Dame chocolate...

0

7

nju un man arii saraksts garsh - veelreiz jau nerakstiishu, taapat vairaakas reizes jau esmu rakstiiijusi :D un dalja no taa saraxta radaas klausoties juusos- paareejo komentaaros :D

0

8

ja ja jaaaa... piekriitu, telenovele man ;joti patika un intregeeja, nesaprotu es tos amerikanjus un latinjamerikanjs, ur nenoverteeja sho noveli... 
;fuck; - vot vam!!!!
:D ceru, ka kadreiz noskatishos sho telenoveli no saakuma liidz beigaam...

starp citu, Gabiju iemiileeju tikai pateicoties shai novelei un protams albalongai, kura reklameeja, slaveeja un speeleeja visur un vienmer :D !!!!

Отредактировано Julia (28.08.2007 22:57)

0

9

Mjā, es esmu redzējus itikai pussēriju. :P Nu nevelk mani skatīties šo telenoveli.. Ir daudzas, kuras gribu redzēt, bet šī nav no tām.. Un nemāku pat paskaidrot kāpēc.. :/

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 35. nedēļas 2007 telenovele ir...