TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 36. nedēļas 2007 telenovele ir...


36. nedēļas 2007 telenovele ir...

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Sobregiro de Amor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nu kurš gan būtu šaubījies....

0

2

Jā!!!!!!!!!!!!!!! Šī telenovele to ir pelnījusi! :D Un tai ir lielisks rezultāts-albalonga sajūsmā, danna skatās, lai gan netaisījās...

0

3

Ragana написал(а):

danna skatās, lai gan netaisījās...

Tasinība gan. Un manai skatīšani varētu pievienot arī  to pašu vārdu - sajūsma. Jo patiešām esmu SAJŪSMĀ.  :D
Un dikti turu īkšķus, ka telenoveles jaukums nemainīsies. Bet domāju, ka  - nē.
Nu ik karts pieejamis video man atnes tādu jaunu prieka šalti, lai arī cik draņķīgi justos.
tad jau sanāk, ka Sobregiro man ir gluži kā zāles.  :D

0

4

:yahoo: OOOO! :yahoo: Es biju pārliecināta par to! :D Nekas cits tas vienkārši nevarēja būt! ;) Pilnība atbalstu, šī telenovele ir to pelnījusi!  :ok:  Es to dievinu!!!  :heart:  Tagad gribu noskatīties 5. sēriju, bet tā vēl lejuplādējas... ;)

0

5

Ragana написал(а):

albalonga sajūsmā, danna skatās, lai gan netaisījās...

danna написал(а):

Jo patiešām esmu SAJŪSMĀ.

rubi написал(а):

Es to dievinu!!!    Tagad gribu noskatīties 5. sēriju, bet tā vēl lejuplādējas...

hm?  :O varbūt man to arī vajag ielādēt, lai paskatītos, ja nu jūs visas esat tādā sajūsmā....  :yes:

0

6

Julia написал(а):

varbūt man to arī vajag ielādēt, lai paskatītos, ja nu jūs visas esat tādā sajūsmā....

Nu ja tev ir tam laiks, tad es to tev no sirds iesaku.  :D

0

7

Es arī :D

0

8

Nu kaaaaas tas ir?? Cik jūs te telenoveles tagad skatāties?? Tas tak ir man bezcerīgi - visas redzēt.. Nu pagaidām šī mani nesaista, bet pēc jūsu sajūsmām.. bļāāāviens... Iedodiet man papildus 24 h katru dienu!!! :D

0

9

Paloma написал(а):

Nu kaaaaas tas ir?? Cik jūs te telenoveles tagad skatāties?? Tas tak ir man bezcerīgi - visas redzēt.. Nu pagaidām šī mani nesaista, bet pēc jūsu sajūsmām.. bļāāāviens... Iedodiet man papildus 24 h katru dienu!!!

nesatraucies es neskatos
man ir pura sangre un dame chcolate un abas divas dikti dikti sdikait dikti patīk

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 36. nedēļas 2007 telenovele ir...