TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 38. nedēļas 2007 telenovele ir...


38. nedēļas 2007 telenovele ir...

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Neapšaubāmi

PASION!!!!!

0

2

Tiešām - neapšaubami. Esmu ļoti priecīga par šo izvēli, arī mmaarriiaa būs ļoooooti priecīga! :)

Отредактировано rubi (16.09.2007 23:40)

0

3

Es protams,ka esmu neapšaubāmi priecīga!!Mans mīļais Pasion :give_heart:  :heart: !!!Rubi tu protams,ka uzminēji,ka būšu priecīga ^_^ !!!!
Neapšaubāmi Pasion ir to pelnījusi :yahoo: !!!!Pareiza izvēle albalonga :rose: !!!

Отредактировано mmaarriiaa (17.09.2007 14:14)

0

4

:rofl:

0

5

:yahoo:

0

6

Nez kāpēc man jau bija tādas dziļas aizdomas par šonedēļas telenoveli... :D Bet protams!!! Kas gan cits!! Dažu tik ļoti gaidītā telenovele!!!  :clapping:

0

7

Nu es tik par telenoveli tā no malas spriedīšu - neskatīšos. bet man prieks, ka foumā atkal ir tāda mazliet vienota  telenovelei, ko kopā skatīties. Un patiesībā - nemaz nebrīnīšos, ja pēc kāda laika šis telenovele arī atnāks uz Latviju. Carla Estrada vien jau nozīmē kvalitātes zīmi - Alborada ne tik īpaši, bet Amor real -apbrīnojama telenovele. Bet ja tā tiešām kādreiz notiks, tad gan domāju, ka skatīšos.  ;)

0

8

ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nu cil redzeju bilde un aktieru sastaaavu!!!!!!!!!!!!!  :hysteric: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

:hysteric: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

:hysteric: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

:hysteric: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

:hysteric: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

:hysteric: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

:hysteric: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

:hysteric: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

:hysteric: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

baigi gribaas paskatiities!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :nyam: :nyam: :nyam:

0

9

Ak tu mans nabadziņš. Tiec tak beidzot pie normāla interneta pieslēguma...

0

10

albalonga написал(а):

Tiec tak beidzot pie normāla interneta pieslēguma...

da vispaar jau esmu....  :rolleyes:  tikai nav laika un nav man te nekaadu programmu - vajag visu ieinstaleet...aaa tam tik daudz laika vajag... kura man nav :( ta arii sanaaak....ka nekas nesanaak :)

0

11

Mans viedoklis arī jau daudziem zināms - ļoooooti ar nepacietību gaidu, kad varēšu redzēt šo seriāli - Pirāti, Kolunga, senie laiki - ar to pilnīgi pietiek, lai es gībtu un būtu nepacietīga :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 38. nedēļas 2007 telenovele ir...