TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » TelenovelesLV 1. konference...


TelenovelesLV 1. konference...

Сообщений 1 страница 20 из 233

1

Konference!!!!!!!!!!!! - hihihi.... Nolēmu to tā nosaukt, lai skanīgāk skan....

Nu tas ir par mūsu visu tikšanos - visi jau noteikti nebūs - un tomēr. Mēs jau kaut kad apspriedām, ka tas notiks janvāra beigās, kad Julia būs Latvijā. Domāju, ka tas viss mums jāsāk plānot laicīgi un konkrēti, lai nepienāk un neaiziet viss garām - tā tas mēdz gadīties, ja nonāk pašplūsmā. Te jūs varētu izteikt savu viedokli un ierosinājumus. Uz šo konferenci ielūgti pilnīgi visi foruma dalībnieki, tomēr pirms tam lūdzu piesakieties, ka būsiet, lai nu mēs apmēram zinām.

Ir daudzi jautājumi.

1. Kur? - Skaidrs, ka Rīgā, tomēr kur tieši. Būs ziema, būs augsti... Droši vien kādā kafejnīcā. Tad man laicīgi jāpapēta vietas, kur tas varētu notikt, lai mums būtu ērti un labi. Domāju, ka vislabāk būtu kaut kur vecrīgā - tuvu no centrālās stacijas un autoostas atbraucējiem.

2. Kad? Skaidrs, ka janvāra beigās, kad Juļčiks būs Rīgā. Tomēr - laikam jau ka sestdienā vai svētdienā, kad esat brīvas no skolas. Es darbā principā spēšu kaut ko sarunāt uz jebkuru dienu. Un tad arī starp sestdienu un svētdienu ir jāizšķiras.

3. Cikos? Skaidrs, ka kaut kad rīta pusē, bet ne pārāk agri. Galvenais, lai atbraucēji no citām pilsētām var atbraukt un pēc tam droši aizbraukt saprātīgā laikā. - lai vecāki nesatraucas, a to vispār vēl nepalaidīs. Jo agrāk sāksim, jo vairāk laika mums būs.

4. Norise! Respektīvi - ko īsti mēs darām? Galu galā reālajā dzīvē māsiņas pazīst viena otru :D  Dvēseles māsas pazīst viena otru  :rofl:  Un favorīte ar karalieni ir vienreiz tikušās... :D  Nemaz nešaubos, ka kopumā sākumā jutīsimies nedroši, nobijušies, uztraukušies... Saspīlējums var būt liels. Bet no paša sākuma - kā mēs vispār visu procesu koordinēsim. Ja piemēram kā tikšanās vietu nosaukšu kādu kafejnīcu, vai atbraucēji no citām pilsētām spēs to atrast un līdz tai aiziet? Mani māc šaubas.... Iespējams vajadzētu sagaidīt atbraucējus. Tas ir jāveido sistēma un plāns, kad kas atbrauc, kā sagaidām. Tikai aNgeL atbraukšana man nerada bažas, jo Paloma noteikti viņu sagaidīs... Tālāk tad mēs dodamies kaut kur pasēdēt. Vai mēs vienkārši sēžam, teju dzeram un skatāmies viens uz otru? Tikties 2 cilvēkiem vēl ir viegli, bet kad bars. Vajag kaut kādu konkrētu programmu. Ņemot vērā, ka tas ir pēc svētkiem un ka būs Ziemassvētku konkurss - man ir šis tas padomā... Vēl mēs varētu spēlēt kaut kādas spēles, kuras palīdzētu mums vienam otru tuvāk iepazīt...

Vēl ir iespēja - lai mums neviens netraucētu, noīrēt kādu telpu uz kaut kādu noteiktu stundu skaitu. Bet tas ir sarežģīts jautājums - tā teikt praktisks un materiālistisks. Principā jāpapēta cenas un iespējams es varētu atļauties uzsaukt...

Nu tas laikam pagaidām viss. Gaidu jūsu kometus šajā svarīgajā jautājumā.

0

2

Super! Beidzot šī lieta sāk kusteties uz priekšu.  :yahoo:

albalonga написал(а):

1. Kur? - Skaidrs, ka Rīgā, tomēr kur tieši. Būs ziema, būs augsti... Droši vien kādā kafejnīcā. Tad man laicīgi jāpapēta vietas, kur tas varētu notikt, lai mums būtu ērti un labi. Domāju, ka vislabāk būtu kaut kur vecrīgā - tuvu no centrālās stacijas un autoostas atbraucējiem.

Tam es pilnīgi piekrītu. :) Pati labi atbildēji uz šo jautājumu. :D

albalonga написал(а):

2. Kad? Un tad arī starp sestdienu un svētdienu ir jāizšķiras.

Nu, es esmu par sestdienu.

albalonga написал(а):

3. Cikos? Skaidrs, ka kaut kad rīta pusē, bet ne pārāk agri. Galvenais, lai atbraucēji no citām pilsētām var atbraukt un pēc tam droši aizbraukt saprātīgā laikā. - lai vecāki nesatraucas, a to vispār vēl nepalaidīs. Jo agrāk sāksim, jo vairāk laika mums būs.

Būs jāpapēta vilcienu saraksts, bet grūtībām nevajadzētu rasties. :) Arī domāju, ka jātiekas rīta pusē.

albalonga написал(а):

4. Norise!

Uj, te gan es neko nevarēšu ieteikt. :(  Un nekādas labās vietas Rīgā nezinu.
Bet ja reiz albalonga ķērusies pie organizēšanas, tad esmu pārliecinata, ka pasākums izdosies. :)

0

3

albalonga написал(а):

1. Kur? - Skaidrs, ka Rīgā, tomēr kur tieši. Būs ziema, būs augsti... Droši vien kādā kafejnīcā. Tad man laicīgi jāpapēta vietas, kur tas varētu notikt, lai mums būtu ērti un labi. Domāju, ka vislabāk būtu kaut kur vecrīgā - tuvu no centrālās stacijas un autoostas atbraucējiem.

Piekrītu.

albalonga написал(а):

Kad? Skaidrs, ka janvāra beigās, kad Juļčiks būs Rīgā. Tomēr - laikam jau ka sestdienā vai svētdienā, kad esat brīvas no skolas. Es darbā principā spēšu kaut ko sarunāt uz jebkuru dienu. Un tad arī starp sestdienu un svētdienu ir jāizšķiras.

Žēl, ka Julia prom un tikai janvārī būs, cik es saprotu. Savādāk būtu forši satikties skolas rudens brīvlaikā, pieļauku, ka nebūtu tik auksts un arī būtu vairāk dienu no kurām izvēlēties. Bet vispār es esmu par 6dienu.

albalonga написал(а):

Cikos? Skaidrs, ka kaut kad rīta pusē, bet ne pārāk agri. Galvenais, lai atbraucēji no citām pilsētām var atbraukt un pēc tam droši aizbraukt saprātīgā laikā. - lai vecāki nesatraucas, a to vispār vēl nepalaidīs. Jo agrāk sāksim, jo vairāk laika mums būs.

Piekrītu vēlreiz.

albalonga написал(а):

Nemaz nešaubos, ka kopumā sākumā jutīsimies nedroši, nobijušies, uztraukušies...

Nu tas jau tikai loģiski. ;)

albalonga написал(а):

Ja piemēram kā tikšanās vietu nosaukšu kādu kafejnīcu, vai atbraucēji no citām pilsētām spēs to atrast un līdz tai aiziet? Mani māc šaubas.... Iespējams vajadzētu sagaidīt atbraucējus. Tas ir jāveido sistēma un plāns, kad kas atbrauc, kā sagaidām.

Rīgā es daudz maz orientējos, bet droši vien vislabāk būtu ja kāds mūs sagaidītu. :)

albalonga написал(а):

Vēl ir iespēja - lai mums neviens netraucētu, noīrēt kādu telpu uz kaut kādu noteiktu stundu skaitu. Bet tas ir sarežģīts jautājums - tā teikt praktisks un materiālistisks. Principā jāpapēta cenas un iespējams es varētu atļauties uzsaukt...

Protams būs varbūt nedudz neērti tik daudzām (hmm.. kaut gan vik daudz mēs vispār būsim?) kafejnīcā, bet nu tomēr uzsaukt? Nu ez nezinu. Tas tiešām atkarīgs no Tevis albalonga.

0

4

albalonga написал(а):

1. Kur? - Skaidrs, ka Rīgā, tomēr kur tieši. Būs ziema, būs augsti... Droši vien kādā kafejnīcā. Tad man laicīgi jāpapēta vietas, kur tas varētu notikt, lai mums būtu ērti un labi. Domāju, ka vislabāk būtu kaut kur vecrīgā - tuvu no centrālās stacijas un autoostas atbraucējiem.

Nu.. Rīgā - jā. Bet kafejnīcā? protams, atkarīgs, cik sabrauks, bet ja liels bars, tad - kafejnīcā? Un tur daudz cilvēku, troksnis un kādas tad spēles utt? Kādas telpas patiesībā būtu vislabāk man šķiet.. :)

albalonga написал(а):

2. Kad? Skaidrs, ka janvāra beigās, kad Juļčiks būs Rīgā. Tomēr - laikam jau ka sestdienā vai svētdienā, kad esat brīvas no skolas. Es darbā principā spēšu kaut ko sarunāt uz jebkuru dienu. Un tad arī starp sestdienu un svētdienu ir jāizšķiras.

Nu laikam jau labāk sestdien -zini kā ar tām mācībām - vismaz es svētdienās tikai mācos. :D

albalonga написал(а):

3. Cikos? Skaidrs, ka kaut kad rīta pusē, bet ne pārāk agri. Galvenais, lai atbraucēji no citām pilsētām var atbraukt un pēc tam droši aizbraukt saprātīgā laikā. - lai vecāki nesatraucas, a to vispār vēl nepalaidīs. Jo agrāk sāksim, jo vairāk laika mums būs.

Nu jā - rīt pusē, bet ne pārāk agri. Patiesībā tiešām jāskaās kā vilcieni pienāk. Nju aNgeL ir 11. :D Ja vien neatbrauc piektdienas vakarā! :)

albalonga написал(а):

Tikai aNgeL atbraukšana man nerada bažas, jo Paloma noteikti viņu sagaidīs...

:rofl:  :rofl:  :rofl:

Ai, un vispār malacis, albalonga, ka sāc plānot jau!!! Un urrrrāā, ka tas notiks kādreiz beidzot!!!

0

5

albalonga написал(а):

Respektīvi - ko īsti mēs darām? Galu galā reālajā dzīvē māsiņas pazīst viena otru   Dvēseles māsas pazīst viena otru    Un favorīte ar karalieni ir vienreiz tikušās...

piedodiet bet pinocchio ir agadījies satikt arī dannu

albalonga написал(а):

tomēr pirms tam lūdzu piesakieties, ka būsiet, lai nu mēs apmēram zinām.

nu pinocchio jau lacīginpiesakas jūs drošvien būsiet šokā bet vēlos apskāvienu gūzmu

albalonga написал(а):

1. Kur? - Skaidrs, ka Rīgā, tomēr kur tieši. Būs ziema, būs augsti... Droši vien kādā kafejnīcā. Tad man laicīgi jāpapēta vietas, kur tas varētu notikt, lai mums būtu ērti un labi. Domāju, ka vislabāk būtu kaut kur vecrīgā - tuvu no centrālās stacijas un autoostas atbraucējiem

numan patīk doma pa kafeinīcu un pēc tam kaliņot pa mazajām vecrīogas ieliņām apmaldīties un pasalt
bet nu kafeinīcas proble'ma - vietas trūkums, kā tas būs mēs vesals bars ieradīsimies kādaķafeinīcā aizņemsim visu kafeinīcu un vēl pie tam savā starpā sadalīsimies kāds noteikti apvainosies( apvainošanās meistars - pinocchio itīpaši ja ne par ko jāapvainojas)

albalonga написал(а):

2. Kad? Skaidrs, ka janvāra beigās, kad Juļčiks būs Rīgā. Tomēr - laikam jau ka sestdienā vai svētdienā, kad esat brīvas no skolas. Es darbā principā spēšu kaut ko sarunāt uz jebkuru dienu. Un tad arī starp sestdienu un svētdienu ir jāizšķiras

setdiena vienozīmīgi

albalonga написал(а):

Cikos? Skaidrs, ka kaut kad rīta pusē, bet ne pārāk agri. Galvenais, lai atbraucēji no citām pilsētām var atbraukt un pēc tam droši aizbraukt saprātīgā laikā. - lai vecāki nesatraucas, a to vispār vēl nepalaidīs. Jo agrāk sāksim, jo vairāk laika mums būs.

nu tā lai nav pārāk agri un nav pārāk vēlu
nu labi tas ir dikti jāskatrās pēc autobusies un vilcieniem, jo nešaubos ka visi nesakritīs
bet ir problēma pinocchio būs īgns ja sestdienas rītā būs jāceļas dikti agri, nu labi ja tikšu pie spkāvienu čupiņas tad nejutīšos ne dusmīga ne nogurusi

albalonga написал(а):

4. Norise! Respektīvi - ko īsti mēs darām? Galu galā reālajā dzīvē māsiņas pazīst viena otru   Dvēseles māsas pazīst viena otru    Un favorīte ar karalieni ir vienreiz tikušās...   Nemaz nešaubos, ka kopumā sākumā jutīsimies nedroši, nobijušies, uztraukušies... Saspīlējums var būt liels. Bet no paša sākuma - kā mēs vispār visu procesu koordinēsim. Ja piemēram kā tikšanās vietu nosaukšu kādu kafejnīcu, vai atbraucēji no citām pilsētām spēs to atrast un līdz tai aiziet? Mani māc šaubas.... Iespējams vajadzētu sagaidīt atbraucējus. Tas ir jāveido sistēma un plāns, kad kas atbrauc, kā sagaidām. Tikai aNgeL atbraukšana man nerada bažas, jo Paloma noteikti viņu sagaidīs... Tālāk tad mēs dodamies kaut kur pasēdēt. Vai mēs vienkārši sēžam, teju dzeram un skatāmies viens uz otru? Tikties 2 cilvēkiem vēl ir viegli, bet kad bars. Vajag kaut kādu konkrētu programmu. Ņemot vērā, ka tas ir pēc svētkiem un ka būs Ziemassvētku konkurss - man ir šis tas padomā... Vēl mēs varētu spēlēt kaut kādas spēles, kuras palīdzētu mums vienam otru tuvāk iepazīt...
Vēl ir iespēja - lai mums neviens netraucētu, noīrēt kādu telpu uz kaut kādu noteiktu stundu skaitu. Bet tas ir sarežģīts jautājums - tā teikt praktisks un materiālistisks. Principā jāpapēta cenas un iespējams es varētu atļauties uzsaukt...
Nu tas laikam pagaidām viss. Gaidu jūsu kometus šajā svarīgajā jautājumā.

nu viena iepazīšanas spēla dikti labi imago bet nu tur varbūt diezgan grūti ja kageinīcā neizvilks tācu spēli un nesāks tāds bariņš spēlēt
kafeinīca vispār mūsu baram ir problēma
bet tas jau nebūtu man galvenais, bet gan apsķavienu gūzma

tā kā pinocchio ir gatas piekāpties lai tiktu pie spskāvieniem - reāliem apskāvieniem

0

6

man jau viss ļoti patīk un tiešām glaimo tas, ka jums visiem, īpaši alalongai (jo viņa uzsaka šo sarunu) ir tik svarīga mana klātbūtne. tiešām respekts jums visiem no manis  :boast: bet, meitenes, lūdzu... tas ir arī spiediens uz mani. priekškam jums manis dēļ ciest un gaidīt to auksto janvāri!!!

missy написал(а):

Žēl, ka Julia prom un tikai janvārī būs, cik es saprotu. Savādāk būtu forši satikties skolas rudens brīvlaikā

tieši tā.. satiekaties jebkuru citu dienu, kamēr vēl nav tik auksti.

starp citu, es jau arī neteici ka būšu janvāra beigās.... visdrošāk es būšu tad kad man pašai būs brīvlaiks, tas ir uz Jauno gadu. iespējams ap 28. decembri... iespējams ap kādu 5. janvāri. nezinu es vēl kad atbraukšu, tieši tāpēc, nevajag skaitīties ar mani... man tiešām būtu prieks satik jūs, īpaši dažus, bet nu redzēsim.

nu labi..

albalonga написал(а):

1. Kur? - Skaidrs, ka Rīgā

tieši tā. rīgā... satikšanās vietai jābūt visiem zināmai - kaut vai Origo pulkstenim, lai neviens neapmaldītos a vēlāk jau ar kompāniju dosimies prom.

albalonga написал(а):

2. Kad? Skaidrs, ka janvāra beigās, kad Juļčiks būs Rīgā.

par šito aizmirstiet!!!!
kad nolemsiet, tad NOLEMSIET !!!! RUDENS brīvlaiks???? jā?? super.. tieši tāā!!!! gribat Ziemas brīvlaikā... ok, iespējams spēšu piedalities. (domājies visi tā.. nevis janvārī, jo juļčikam tā ērti...)

albalonga написал(а):

4. Norise! Respektīvi - ko īsti mēs darām?

ja ziema... tad es piedāvātu Lido... ja būs daudz cilvēku, tad iekšā ir daudz vietas baram un speles var izvilkt utt.. un ja kas ir arī slidotava - fiziskās padarīšanas satuvina ātrāk :P
vai arī var Bowlingu (gan ziemai gn rudens) - tur ir vieta kur pasēdēt.. a kas arī paspēlēt, parunāt utt un paspēlēt bowlingu (sacensõības) un mūzika - nebūs klusumu brīžu :rofl:

nu tā apmēram

0

7

Jul4ik - mums svarīga arī Tava klātbūtne!!! Kāda vairs nu starpība - ziemas brīvlaiks vai janvāra beigas??? Nu jā.. rudens jau vēl, bet.. Nu es varu arī janvārī!! Rudens brīvlaikā es visdrīzāk būsu laukos.

A Lido un boulings tīri labas idejas!! Bet.. boolingā visi tāpat pie viena celiņa nebūs-nesanāks visiem kopā, ne?

0

8

Paloma написал(а):

A Lido un boulings tīri labas idejas!! Bet.. boolingā visi tāpat pie viena celiņa nebūs-nesanāks visiem kopā, ne?

cik zinu 6-8 cilvēki uz celiņa.... patiesību sakot, diez vai būs vairāk cilvēku ;)

Paloma написал(а):

Jul4ik - mums svarīga arī Tava klātbūtne!!! Kāda vairs nu starpība - ziemas brīvlaiks vai janvāra beigas???

paldies Paloma... man jau arī ir svarīga tava klātbūtne... :)

0

9

Paloma написал(а):

Ja vien neatbrauc piektdienas vakarā!

cik mājienieciski :P  :kiss:

yahoo - cik laicīgi sākam par to domāt :D albalonga ir organozētājas talants :D nolēmu īpaši necitēt, jo piekrītu visam uzraxtītajam - doma par iepazīšanās spēli man  ļoti patīk. protams, nebūs viegli vairākiem tikai no saraxtēm pazīstamiem cilvēkiem satikties un vispār grūti iedomāties kā tas viss notiks, taču es domāju, ka izdosies un jau ļoooti gaidu šo dienu. par vietu - tas lielā mērā atkarīgs no cilvēku skaita, jo tiešām baram būt 1 kafejnīcā nebūtu tik viegli. Julia - arī man ļooti gribas satikt, tā ka gaidīsim līdz janvārim :)

0

10

aNgeL написал(а):

Julia - arī man ļooti gribas satikt, tā ka gaidīsim līdz janvārim

nu tas tiešām gods  :boast: ja nu visiem būtu tāda velme mani satikt... nē vispār cik zinu vēlme bieži ir, bet tik reti kad sanāk :rofl:

0

11

prieks ka sāk tas viss kustēties uz priekšu!
ja tā godīgi saka tad janvāris ir man tāds paaiņemts..it īpaši nākošajā gadā... mana dzimšanas diena un vēl tēvoča... un vēl mammas un tēta 30-tā kāzu jubileja....tā ka tas vai es būšu vai arī nē ir atkarīgs no datuma!!!

bet cisam pārējam es esmu ar visām četrām par!!! un lido ir patiešām laba idejas...!!!!!!

0

12

es noteiki gribu un būšu, centīšos līdzi atvilkt vanessumariju, cerams, ka arī Lindu_LV :)

0

13

Es ceru, ka varēšu, bet par to šaubos. :) Es jau uz 70% zinu, ka rudens brīvdienās būšu Rīgā, ;) (Raganiņa, vai varēsim satikties? :P), bet runājot par janvāra beigām - šaubos. :( Lieta tāda, ka 19 - 20 janvārī (ja nemaldos) Rīgā būs "Ļednikovij period", un es laikam tad būšu Rīga, :) bet vēlāk (pēc nedēļas apmēram) diez vai braukšu, jo jau sāksies skola, un es nevarēšu 2 nodēļas nogāles pēc kārtas pavadīt Rīgā, jo man jāmācās... :(

0

14

rubi написал(а):

bet runājot par janvāra beigām - šaubos.

ja jums es esmu vajadziiga.. tad es buushu janvaara SAKUMAAA nevis beigas. (ja vispaar atbraukshu)

a vispaar es neesmu pret ja nolemsiet satikties citu laiku. bet ja tomer janvara sakums, tad es protams bushu prieciga jus satikt.

0

15

Oo, rubi, tad mēs varam tur satikties - Lednikovij period. :D Es arī iešu. :D

Julia - nu es varu gaidīt janvāri!!!! ;)

0

16

rubi написал(а):

Es jau uz 70% zinu, ka rudens brīvdienās būšu Rīgā,  (Raganiņa, vai varēsim satikties? )

Labprāt! :) Tikai mani vēl māc šaubas par to, ko es brīvdienās darīšu un vai vispār tikšu uz Rīgu. :/

0

17

Julia, Paloma, manuprat 18. vai 19. janvaaris buus labs laiks (es netaa jau paskatiijos, shovs buus 18. un 19., nevis 19. un 20. kaa es domaaju)
Ragana: taatad veelaak izlemsim, es tachu pagaidaam arii nezinu, kad tieshi buushu vai nebuushu... ;) :) :P

0

18

P.S. Ragana, Tev ir skaists avatars! :)

0

19

rubi написал(а):

Ragana: taatad veelaak izlemsim, es tachu pagaidaam arii nezinu, kad tieshi buushu vai nebuushu...
P.S. Ragana, Tev ir skaists avatars!

Sarunāts. :) Paldies. :D

0

20

Piebiedrojos Rubi - tev skaists avatars. Kā jau vienmēr - izmeklēti skaists.  :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » TelenovelesLV 1. konference...