TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » TelenovelesLV 1. konference...


TelenovelesLV 1. konference...

Сообщений 21 страница 40 из 233

21

danna написал(а):

Piebiedrojos Rubi - tev skaists avatars. Kā jau vienmēr - izmeklēti skaists.

Õ, paldies! :D Tāds kompliments par maniem avatariem... :)

0

22

Ragana написал(а):

Tāds kompliments par maniem avatariem...

Pati jau sapelnīji šo komplimentu.
:D

0

23

rubi написал(а):

Julia, Paloma, manuprat 18. vai 19. janvaaris buus labs laiks

cik zinu mani ziemas brivlaiki jau bus gala... es nevaru riga but tik velu. es noteikti bushu no janvara sakuma lidz kadam 10... un vel reiz atkartoju, tas nekas, ja jusu satikshanaas nesader ar to laiku kad varu es....

;)

0

24

Līdz kuram datumam skolēniem ir Ziemassvētku brīvdienas?????

0

25

droši vien 7. janvarī jau jāiet uz skolu. ;)

Отредактировано aNgeL (17.12.2007 17:36)

0

26

Nu tad konference notiks 2., 3., vai 4. janvārī. Izvēlieties vienu no šiem datumiem. Diemžel brīvdienās man nesanak, ja nu vienīgi 6., bet jūs jau droši vien negribēsiet dienu pirms skolas.

0

27

Es pagaidām nevienu neizvēlēšos, jo neko droši nezinu. ;) Bet 7. man točna uz skolu.

0

28

nu aktīvak cilveki. Jums tak brīvdienas būs - izdomājiet vienu no tiem datumiņiem.

0

29

mja.. laika tiešām nav daudz, bet arī izplānot visu nav tik viegli.. kā dzīve iegrozīsies..nju nezinu.. bet itkā jau vairāk pagaidām esmu par otro nedēļas daļu.

0

30

nu es uz to 3. janvāri kaut kā vairāk sliecos.
;)

0

31

Nu man 3. der. Varu dabūt brīvu dienu līdz 19, kad jāaiziet uz keno vakara izlozi. Tiekamies Rīgā apmēram 11. Un vēl kas - tikko sapratu, ka 2. nevaru, tā, ka atliek tik 3. vai 4. vai arī ja nu ļoti, ļoti, ļoti mani palūgsiet, tad 5.

0

32

he, nu man jo ātrāk, jo labāk :D

0

33

albalonga написал(а):

Nu tad konference notiks 2., 3., vai 4. janvārī. Izvēlieties vienu no šiem datumiem. Diemžel brīvdienās man nesanak, ja nu vienīgi 6., bet jūs jau droši vien negribēsiet dienu pirms skolas.

albalonga написал(а):

Nu man 3. der. Varu dabūt brīvu dienu līdz 19, kad jāaiziet uz keno vakara izlozi. Tiekamies Rīgā apmēram 11. Un vēl kas - tikko sapratu, ka 2. nevaru, tā, ka atliek tik 3. vai 4. vai arī ja nu ļoti, ļoti, ļoti mani palūgsiet, tad 5.

5.nē!!! Man 5.pēcpusdiena aizņemta (tikai nav ne jausmas no cikiem :D ). Pārējie datumi - man pilnīgi vienalga, nekāāādu plānu nav. :) āāā - cik tas jau ir drīz!! :)

0

34

:cray: Es nevienā no šiem datumiem navarēšu. Es Rīgā būšu pirms Jauna gada... Man 30. decembrī jau ir nopirktas biļetes oz opēru. ;) Būšu Rīga laikam dažas dienas agrāk, bet pēc Jauna gada točna nesanāks. :( Vēl būšu 19.01. Rīgā (uz Zvezdi na ljdu - 2). :)

0

35

cik žēl :( un cik ļoti žēl, ka tu 19.uz Zvezdi na ldu. Es 18. :(
starp citu - tev super paraksts!!! Tieši Nabaga Nastja, Strahovs -  :heart:

0

36

Žēl, rubi... :(  Gan jau tad citu reizi. Saprotams jau, ka visi netiks, bet nu tomēr ceru, ka lielākā daļa. Nu tad apstajamies pie 3. datuma - tas nu būtu nolemts.

0

37

OkI! vēl paliek izdomāt, ko iesāksim - diez vai būs īpaši silts pastaigām :/

0

38

Paloma написал(а):

starp citu - tev super paraksts!!! Tieši Nabaga Nastja, Strahovs -

Un Luna ar Rodrigo... :D

0

39

Paloma написал(а):

OkI! vēl paliek izdomāt, ko iesāksim - diez vai būs īpaši silts pastaigām

Ierosinājumi????

0

40

ja ir tekila, tad vnm būs silts :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » TelenovelesLV 1. konference...