TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » TelenovelesLV 1. konference...


TelenovelesLV 1. konference...

Сообщений 41 страница 60 из 233

41

Būtu jauki, ja pierakstītos visi, kas būs. Laipni gaidīti ir visi. Ja kādi specifiski jautājumi vai kas tāds - droši rakstiet man privātos. Tie, kam no talienes jābrauc, sakiet cikos un kā transporti - gan jau saoragnizēsim sagaidīšanu stacijā/autoostā vai vienalga. Lūdzu cilvēki, nekautrejieties, nebaidieties - mēs taču esam draugu forums - es no sirds tam ticu. Un tad vēl - paliekam pie aptuvenā laika 11 vai kā? Man 19 darbā jābūt, tā, ka jārēķinās visu beigt ne vēlāk kā 18 un visus pa transportiem sasēdināt, lai visi droši mājās dodas. Jūs jau paši zinat, ka esam te dažādu vecumu cilvēki un mani baida iespēja, ka kādu vecāki varētu nelaist. Izskaidrojiet situāciju - tas ir dienas laikā un alkoholu ar nav paredzēts lietot... :rofl:  Lai gan protams es nevienam mammu netēlošu. Tikai karalieni!!!! :lol:

0

42

angelina написал(а):

ja ir tekila, tad vnm būs silts

Beidz, angy. Šitos tikšanos mēs gribam ATCERēTIES!!!!!!!!! :rofl:

0

43

:kush: es būšu

0

44

albalonga написал(а):

Beidz, angy. Šitos tikšanos mēs gribam ATCERēTIES!!!!!!!!!

ja? ā, ok :D

0

45

Tātad:

1. albalonga
2. angy...

:rofl:

Tehniskas lietas - kurš būs fotogrāfs???? Gribētos, lai kāds paņem fotoaparātu un uzņem kādu vēsturisku bilžuku... :D

0

46

man nav fotoaparāta :(

0

47

vovo, man ar nav, tāpēc jau prasu....

0

48

albalonga написал(а):

Un tad vēl - paliekam pie aptuvenā laika 11 vai kā?

Nu ok - agri gan man nabadzīte bšu jāceļas, bet tas ir tā vērts - lai ilgāk laika pavadītu kopā! :D

albalonga написал(а):

Lai gan protams es nevienam mammu netēlošu. Tikai karalieni!!!!

:rofl:   :kiss:

albalonga написал(а):

Beidz, angy. Šitos tikšanos mēs gribam ATCERēTIES!!!!!!!!!

:rofl:  tas man atgādināja nostāstus par piektdienas klasesbiedrenes dzimšanas dienas svin\ibām, no kuram vina atceras apmēram 40%. :D un vispar interesanti stāstiņi. :D

albalonga написал(а):

Tehniskas lietas - kurš būs fotogrāfs???? Gribētos, lai kāds paņem fotoaparātu un uzņem kādu vēsturisku bilžuku...

*lēkā un aizrautīgi māj ar roku*  me, me, me!!!!!

0

49

ā, starp citu.. :D
3.Paloma :P

0

50

Ai, cik jauki - fotogrāfs mums jau ir...

Dalībnieki:

1. albalonga
2. angy
3. Paloma...

:rofl:

0

51

Domāju, ka 11.00. man der. :)
Ļoti gribu piedalīties šajā pasākumā, bet vēl neesmu pāliecināta, vai varēšu. :(

0

52

albalonga написал(а):

Tehniskas lietas - kurš būs fotogrāfs????

ooj.. zinu kādu kuram ja rokās iedod fotoaparātu, tad no tā vairs neizbēgsi :D

0

53

aNgeL написал(а):

ooj.. zinu kādu kuram ja rokās iedod fotoaparātu, tad no tā vairs neizbēgsi

tiešām??? :O kur tu tādu iepazini? ko es nezinu?  :swoon:

aNgeL - būsi 3., vai ne? :P

0

54

Paloma написал(а):

tiešām???  kur tu tādu iepazini? ko es nezinu?

man bikiņ nogļukoja.. :D viss ok.. bet ar tāadu fotogrāafu, jūs kameras priekšā vairs nelīdīsies.. vai arī otrādi - tikai līdīsiet kameras priekšā :D  :blush:

0

55

Ir te priekslikums no pinocchio - aiziet uz kino. Nu varētu tā - vispirms pasēžam un paēdam Chili picā turpat Stockmanā, tad uz kino - pinocchio iesaka Enchanted. Es jau redzēju, bet tas nekas. Pēc kino dodamies vel uz kādu kafejnīcu - kādu vienkāršu un nepopulāru, kur maz tautas. Tur ēdam, tēju vai ko citu dzeram, pļāpājam utt. Un pēc tam jau taisamies uz transportiem, pavadot nerīdziniekus.

0

56

Paloma написал(а):

cik žēl  un cik ļoti žēl, ka tu 19.uz Zvezdi na ldu. Es 18. 
starp citu - tev super paraksts!!! Tieši Nabaga Nastja, Strahovs -

Ja, tiešām žēl. :( Domāju, ka man būs iespēja Tevi redzēt uz "Zvezdi na ljdu" :) Paldies! ;) Man arī visvairāk no paraksta patīk tieši viņš. :D

albalonga написал(а):

Žēl, rubi...   Gan jau tad citu reizi.

;) Žēl, protams, bet neko darīt. :)

albalonga написал(а):

Un Luna ar Rodrigo...

:D Es gribēju likt Alehandro de la Madrida foto (viņš ļooooti patīk, gribētu redzēt ar viņu Tormenta de Pasiones :)), bet pamanīju viņu kopā ar Gabiju. :D Nevarēju neielikt bildi ar viņu. :D

0

57

albalonga написал(а):

Ir te priekslikums no pinocchio - aiziet uz kino. Nu varētu tā - vispirms pasēžam un paēdam Chili picā turpat Stockmanā, tad uz kino - pinocchio iesaka Enchanted.

Oo, forša doma. :D Mana doma bija ileādēt un r aNgeL noskatīties, bet visām kopā kino - super doma. :D

rubi написал(а):

Domāju, ka man būs iespēja Tevi redzēt uz "Zvezdi na ljdu"

mjā.. žēl, ka nezināju, kad tu.. man tak vienalga būtu - piektdien vai sestdien. :/

rubi написал(а):

Man arī visvairāk no paraksta patīk tieši viņš.

šo foto vispār dievinu. :D  :blush2:

aNgeL написал(а):

bet ar tāadu fotogrāafu, jūs kameras priekšā vairs nelīdīsies.. vai arī otrādi - tikai līdīsiet kameras priekšā

eeem.. aNgeL, neizpalti baumas par mani. :P bēgs no manis visi savādāk 3. :D

0

58

es netieku.. ;(
vecākiem uznāca tāds periods kad saprot ka viņu mazajai meitenītei drīz būs 18. tad tagad mani no visa sargā.. jau mēnesi kā nekur nevaru iet.... un ir divas izvēles vai nu es šonedēļ aizeju uz ziemassvētku balli vai arī braucu pie jums... bet tā gribas uz abiem :( :( :(
droši zinu ka uz abiem mani nelaidīs.. mamma jau noteica lai izvēlos :(

0

59

besis, aijuk... Nu nejauki, ka tā... Žēl... :cray:

0

60

4. danna

+ prieks, ka savu gaidīto Ebchanted varēšu redzēt vispirms tā kā gribu - uz lielā ekrāna.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » TelenovelesLV 1. konference...