TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » TelenovelesLV 1. konference...


TelenovelesLV 1. konference...

Сообщений 61 страница 80 из 233

61

ārprāts, aijux - tas jau ir trakāk kā man!!! :(

0

62

tādi nu ir tie mani vecāki :(

0

63

albalonga написал(а):

Tehniskas lietas - kurš būs fotogrāfs???? Gribētos, lai kāds paņem fotoaparātu un uzņem kādu vēsturisku bilžuku...

nu ir baigi traki jo igitālais atkal remontā un tā šoreiz ir mana vaina
bet nu titkā solīja ka uz jauno gadu varētu but iņi pasteidziņ'
ašot viņus jo tā tomēr bija remo0ntieru vaina
bet nu ceru ka man būs kaut tikkai tāpēc lai varētu bildēt safam prieksam kaut neko daudz vēsturēi no manis nevar cerēt , nekādu standart foto nebūs, to jau uzreiz pasaku un vēl man ir tā ka ja es sāksu kāda iskatam īapšāi pieķerties tad prom netikšu

albalonga написал(а):

Ir te priekslikums no pinocchio - aiziet uz kino. Nu varētu tā - vispirms pasēžam un paēdam Chili picā turpat Stockmanā, tad uz kino - pinocchio iesaka Enchanted. Es jau redzēju, bet tas nekas. Pēc kino dodamies vel uz kādu kafejnīcu - kādu vienkāršu un nepopulāru, kur maz tautas. Tur ēdam, tēju vai ko citu dzeram, pļāpājam utt. Un pēc tam jau taisamies uz transportiem, pavadot nerīdziniekus.

nu prieksšlikums bija no manis un dannas tā kā mani vien nevainot

un estam loģiski ka priekītu
un tā kā nezszmu aizņemta personība es būsu
laikam jau esmu
5. pinocchio
bet nu velķa pēc kāda laika tas ir pēc gadiem jums te būs rūpīgi jāsaskaņo ar man mani un būs ilgi pirms tam man jāieralsta savā serkjanajā pllnānotājā un tas būs pierakstīts pilns

un man tāda doma paprasītr draugos missy vai viņa tiktu protams ja drikst

0

64

Protams, ka paprasi missy, mīlulīt...

0

65

albalonga написал(а):

Protams, ka paprasi missy, mīlulīt...

nu ja man dota atļuja tad noteikti paprasīšu tikai nedaudz vēlak tagad ne

0

66

pinocchio написал(а):

un vēl man ir tā ka ja es sāksu kāda iskatam īapšāi pieķerties tad prom netikšu

:rofl:  laikam ar to var izskaidrot, kāpēc no tām pārisdienām pie aNgeL man bija TIK daudz foto.  :rofl:

0

67

aijux007 написал(а):

mēnesi kā nekur nevaru iet....

ak šausmas- tas tak galīgs vāks!!! mjaa.. a es savus vecākus sāku pieradināt.. vēl nesen pa tumsu vispār nedrīkstēju degunu bāzt ārā, bet pēdējā mēnesī nākot mājās ap pusnaktīm pieradu..
nju.. kino - filmu  ļoti gribu redzēt, bet nu.. tas jau vairs nebūs laika pavadīšana kopā, ka katram blakus pa tikai 2 cilvēki, koncentrēšanās uz filmu.. savā ziņā laika zaudēšana.. nju nezinu

Отредактировано aNgeL (19.12.2007 12:48)

0

68

Paloma написал(а):

laikam ar to var izskaidrot, kāpēc no tām pārisdienām pie aNgeL man bija TIK daudz foto

bet tā vajag

0

69

Paloma написал(а):

laikam ar to var izskaidrot, kāpēc no tām pārisdienām pie aNgeL man bija TIK daudz foto.

labāk paklusē par to :P

0

70

aNgeL написал(а):

kino - filmu  ļoti gribu redzēt, bet nu.. tas jau vairs nebūs laika pavadīšana kopā, ka katram blakus pa tikai 2 cilvēki, koncentrēšanās uz filmu.. savā ziņā laika zaudēšana.. nju nezinu

patiesībā tās bija arī manas domas.

0

71

bet nu reāli ko tad jūs domājat isu laiku darīt
labi pastaiga
kafēinīca bet nu cikmtad ilkgi as būs
un esmu pārliecināta ka mēs visas nesastrīdoties ja visu laiku b';suim kopā nepavadīsiem ja salaiž pārāk daudz metieņu kopā tad iet spalvas pa gaisu

0

72

aNgeL написал(а):

labāk paklusē par to

kāpēc klusēt? :P ko lai dara, kad manā tuvumā atrodas tik skaists cilvēks? :P fotoaparāts pats lec rokās :D

katrai sava taisnības daļa - it kā laika zuadēšana, bet tajā pašā laikā.. Nez.. Pēc tam būtu ko apspriest :D un reāli - nav kur palikt ziemas vidū :/ daudz staigāt nez vai varēs, cik tad ilgi kaut kur sēdēsim? Nu nezinu :/

0

73

tur jau ir tā sarežgītība, ka ļoti grūtii izdomāt tā, lai visiem patiktu un lai visi kautkā kopīgi būtu iesaistīti.. mēs jau arī satiekoties parasti nespējam īsti izdomāt ko darīt, un vienkārši spēlējam Centrālajā laukumā piemēram kājiņas.. vai kautkur volejbolu, vai kāršu "Mafiju" (  :heart: ) .. ja būtu tāda jēdzīga spēle, ko kopā padarīt tad jau būtu jauki..

0

74

Paloma написал(а):

ko lai dara, kad manā tuvumā atrodas tik skaists cilvēks?  fotoaparāts pats lec rokās

vot pa rto toč paklusē :P Tev tur jau ne tikai fotoaparāts lec, bet arī video daļa fotoaparātā :P

mjā, tas ka ziema ir diezgan liels trūkums.. pie tam kautkāda neziemiska ziema.. ah, sagribējās kalnu un ragaviņas :D

0

75

aNgeL написал(а):

tur jau ir tā sarežgītība, ka ļoti grūtii izdomāt tā, lai visiem patiktu un lai visi kautkā kopīgi būtu iesaistīti.. mēs jau arī satiekoties parasti nespējam īsti izdomāt ko darīt, un vienkārši spēlējam Centrālajā laukumā piemēram kājiņas.. vai kautkur volejbolu, vai kāršu "Mafiju" (   ) .. ja būtu tāda jēdzīga spēle, ko kopā padarīt tad jau būtu jauki..

:D nuuu jā.. mēs ko stacijas laukumā kājiņas spēlēsim???  :rofl:  un kārtīm utt.arī vajag VIETU! :/ nez vai kādā kafejnīcā priecāsies, ja mēs tur 5h sēdēsim vai vairāk :D

aNgeL написал(а):

vot pa rto toč paklusē  Tev tur jau ne tikai fotoaparāts lec, bet arī video daļa fotoaparātā

:rolleyes:
ja paveiksies, man nebūs fotoaparāts ar video :P brr, bet neciešu tos fotoaparātus ar video. Pie aNgeL jutos kā bez rokām bez spoguļkameras ar visām papildiespējām :D

0

76

Paloma написал(а):

un kārtīm utt.arī vajag VIETU!

kārtis vispār.. kafejnīcās tas nemaz nav atļauts.. vismaz daudzās noteikti..

0

77

Paloma написал(а):

spoguļkameras ar visām papildiespējām

un kā tas nākas ka es tikaki tagad uzzinu ka tev ir spoguļķamera???
nu varētu mafiju jau bet nez vai to visi vēlēsies spēlēt kafeinīcā
nu pasatiagāties jau varētu bet nu ilgi diezinv vai jūs heiturēsies manu nīdēsanu par to ka man ir auksti
nug'tui ir izdomāt tur jau tā lieta
bet nu ja izdomājeit ko tīkamu esmu gatava piekrist
ja rīgā dzīvotu un būtu dzīvoklis laprāt pieksitu laist jūs ieksa
bet nav dzīvokļ
un rīgā nedzīvoju
tā kā jādomā kas vienkāršāks
'bet mko jauku un ko tādu kur nav jāluaz savas mazās pelākās šuniņas

0

78

pinocchio написал(а):

nu pasatiagāties jau varētu bet nu ilgi diezinv vai jūs heiturēsies manu nīdēsanu par to ka man ir auksti

nīdēs visi kam nebūs slinkums un kam mēles neatsals :D

0

79

aNgeL написал(а):

nīdēs visi kam nebūs slinkums un kam mēles neatsals

nu man slinkums noteikti būs
un mēles arī sals
bet kā jau vienmēr arī nīdēsu

0

80

pinocchio написал(а):

un kā tas nākas ka es tikaki tagad uzzinu ka tev ir spoguļķamera???

nuuuu.. nebijām par to runājušas :D bet jā.. digitālā spoguļkamera. Dievinu to!!!

pinocchio написал(а):

nu varētu mafiju jau bet nez vai to visi vēlēsies spēlēt kafeinīcā

es pat nezinu, kas tā par spēli :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » TelenovelesLV 1. konference...