TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » TelenovelesLV 1. konference...


TelenovelesLV 1. konference...

Сообщений 81 страница 100 из 233

81

Paloma написал(а):

nuuuu.. nebijām par to runājušas  bet jā.. digitālā spoguļkamera. Dievinu to!!!

domāju gn ka tādu digitālo varētu dievināt zinu cilvēku kuram tā ir un jā e tas man liekas varne jauki ka tāda ir mūsējā tai nestāv līdzi salīdzinoši maa pupfrofesionāla fotokamera

Paloma написал(а):

es pat nezinu, kas tā par spēli

nu8 ja daudz cilvēku diki interesanta danna zin ja izdomās spēlēt gan jau viņa istāsīs un labākais ka tu vajadzīgas tikaki kārtis un vajadzīas gadījuma var savilkt ķeburiņus uz lapiņām

0

82

Ja mani oktobra brīvdienās nepalaida uz Avrilas fanu mītingu, kur es dažus dalībniekus pazinu arī dzīvē, tad uz šo arī nepalaidīs  :(

0

83

Paloma написал(а):

es pat nezinu, kas tā par spēli

Tu tik daudz esi zaudējusi , ka nezini vēl .. kad mēs spēlējām vadīja viena meitene ar vienreizēju aktrises talantu.. un tātad arī vadīt prata vienkārši fantastiski..man pat visinteresantāk šķita klausīties kā viņa pasniedz visu :D tāadi laiki bija...

Norkys написал(а):

Ja mani oktobra brīvdienās nepalaida uz Avrilas fanu mītingu, kur es dažus dalībniekus pazinu arī dzīvē, tad uz šo arī nepalaidīs

mja.. žēl.. tā ir,kā ir ar tiem vecākiem..

0

84

Norkys написал(а):

Ja mani oktobra brīvdienās nepalaida uz Avrilas fanu mītingu, kur es dažus dalībniekus pazinu arī dzīvē, tad uz šo arī nepalaidīs

nu pasaiki vecākiem ka es dikti geribu tevi satikt gan jau palaidīs

nu es vēl 1000 man liekas nesmu paprasījusi bet nu esvaru paprasīt ierpeikšējā vakarā un amni palaidīs

0

85

nu ir tā, ka ja senchi mājās nebūtu, tad pie sevis jūs aicinātu, bet tā, kā senchi mājās... :sorry:  Ja viss izdosies labi, tad uz skolas Lieldienu brīvdienām moš arī sarīkošu ko savās mājās - tad ir iespēja senchus uz laukiem aizsūtīt.

Bet pagaidām pinocchio savā ziņā taisnība, jo nu nespēsim mēs kafejnīcā tik ilgi nosēdēt. Sāksim ar kafejnīcu (jau ieteicu Chili picu). Tur pasēdēsim, papļāpāsim. Tad uz kino. Darba diena un diezgan agri - nemaksas daudz un arī cilveku daudz nebūs. Pirms kino tak ar kinoteātra telpās pasēdēsim, papļāpāsim. Spēles spēlēt - es domāju īsti nebūs laika. GHribēsies tak apskatīt vienam otru, no neveiklības izsmieties. Juļchik 90% būs - gādās par labu garīgo. A pēc kino kaut kādā kafejnīca tēju sūksim lēni un pļāpāsim. Var sagatavot kādus jautājumus viens otram vai ko tādu, lai labāk sapazītos. Grūti sakuma būs pat ar vārdiem - nu gribēsies foruma nikos saukt, bet tad kaut kā savādi būs. Nu tad jau vienosimies. Piemēram katrs var pastastīt kā pie tāda nika tika utt.

0

86

albalonga написал(а):

Juļchik 90% būs - gādās par labu garīgo

oo..ceru uz visiem 100!!

albalonga написал(а):

Grūti sakuma būs pat ar vārdiem - nu gribēsies foruma nikos saukt, bet tad kaut kā savādi būs. Nu tad jau vienosimies. Piemēram katrs var pastastīt kā pie tāda nika tika utt.

jap, par to ar jau biju domaajusi.. ka buus savaadi ar tiem vaardiem.. un nikos saukt arii jociigi buutu :D bet toties vareesim veelreiz iepaazziities :D
oo.. man par savu niku .. ir veesture :D

0

87

aaa - kā gaidu šo pasācienu!!!  :heart:  piekrītu pilnīgi visam - man vienalga k odarīt, ka tik satiekamies! :) n u -man vismaz ar aNgeL nebūs tik lielu problēmu :P bet pārējie.. mjā.. īpaši pinocchio :D :D :D nez GaBy būs? tad būtu pavisam jautri. :D Madara! - un trīs atsaucas :D

0

88

a ko jūs domājat par Lido? tur ir viss - gan slidotava, gan rijamais, gan vieta, gan galdi.

0

89

neērta nokļūšana un atkļūšana uz staciju no Lido manā izpratnē...

0

90

kas tur neērts..? viens tramvajs un viss.

0

91

nu vot, ka tramvajs. Es gan domāju, ka pirmajai reizei kaut kur turpat vajadzētu tusēt nevis pa tramvajiem kratīties... Bet ko citi saka?

0

92

Es Jums "Lido" neieteiktu, jo tajā mierīgi un klusi laikam nevarēsiet pasēdēt - tur ir liels troksnis, cilvēku pūļi... ;)
Mafija! :D Kā man patīk šī spēle! :) Meitenes, kā es gribētu būt ar Jums. :cray: Bet neko darīt.... :(

0

93

taisniiibu sakot esmu parsteigta taatam cilveeku skaitam, kuri grsaas ierasties.... cik bija? 6? es kameer to visu lasiiju jau aizmirsu... nu bet labi... vareesiet velreiz pateikt kursh droshi iet!!!

albalonga написал(а):

es nevienam mammu netēlošu. Tikai karalieni!!!!

ahaa... un es tavu muuzhiigo kalpu teeloshu... :boast:

albalonga написал(а):

Beidz, angy. Šitos tikšanos mēs gribam ATCERēTIES!!!!!!!!!

a tu kad dzer neatceries... es gan atceros visu.. pat pilnaa reibumaa esot :D bet nu te dzert netaisos.. pirmkaart - diena, otrkaart nepilngadiigi foruma draugi ;) un treshkart - a prieksh kam dzert? ne dzert mees te visi gribam satikties :)

albalonga написал(а):

Ai, cik jauki - fotogrāfs mums jau ir...

nu ja es ieradiishos tad no manas puses fochuks arii buus - "j vsegda soboi beru, video kameru!!" :D

albalonga написал(а):

Julchik 90% būs - gādās par labu garīgo.

wow.... tu pat esi vairaak paarliecinaata nekaa es!!!!!!!!  ta nu gan ir iistas karalienes attieksme pret saviem kalpiem.... 90%, te pat jau tad kalpiem pat domaat un izlemt nav ko - jau viss ir izmets!

aNgeL написал(а):

oo..ceru uz visiem 100!!

tas gan glaimo :laimigs: paldies... :)

nu ko, tagad saku ko domaaju es:
pagaidaam cik saprotu 3. janvari es tieku !!! (jau soloshi :) ) atbraucu es tik 2. vakaraa... nu 3. jau buus agri jaaceljaas... jaa... mani laikam majas noturees par nenormaalo, bet kad jau satikos vienu reizi ar albalongu, nu taa, paskatijaas uz mani bet neko nepateica iipashu. laikam plaanu ne man ne braalim ne vecaakiem uzreiz uz pirmo riitu nebus, tapec laikam idealakais laiks. nu nezinu, nezinu vai noseedeeshu es liidz 18.00 vai nee.... taisniibu sakot laikam nee. atbraucu tik uz nepilnu nedeelju majas - jaadaavina davanas, jasatiek peec iespeejas vairaak cilveeku, jaaperk citiem cilveekiem davanas, jamekle sev kleita laikam buus vai kas taads, ja laiks atljaus doshos reizes 3 uz kalniem slepot, varbuut slidot... vediisim vecaakus uz kino skatiities "ironija sudjbi 2"... pie friziera vajag... arstiem laikam neieshu. kas vel??? nezinu......aaaaaaaa... 3. datumaa tak manam braaleenam dzimene. ja aicinaas? bljin, vlipla... ai nekas... iztiks ja kas. tad 7. janvaarii mammas ziemassveetki. pffffffffff..... nu koroche, delo k nochi :D es nezinu. apmeeram 99% ka no riita vai vispaar ieskriet ieskrieshu, bet vai pavadiishu visu sho laiku...... 50-50%
tas ir taa pavisam reaali.... saku kaa tagad domaaju. man nepatik cilveekus maaniit un likt kaut ko tur cereet.... otraad, biezhi vien varbuut pasaku mazaak.. ja kas lai velak labaak priecaajaas ;)

par jusu visu vaardiem un nikiem.... oi joi joi... es diemzheel tagad te pavadu pavisam maz laika...  un tie kuri mani pat ja arii zinaaja jau noteikti saak aizmirst un tas pats notiek arii ar mani. dazhus vispaar var teikt nepaziistu pat forumaa... bet nu nekas. dazhus veel paziistu !!! a tos kurus nee, iepaziishu.

un vel mana latvieshu valoda paliek vien sliktaka, karalien! ka nu es nesaaktu vispaar kluseet...  :O :blush: nu labi, neluseeshu, muldeeshu laikam kaut ko - varat njirg no manis.... es ar par to vien pasmieshos... :P

0

94

Es Tevi noteikti atceros! :D Un ļooooti ceru, ka vismaz uz kādu laiciņu būsi ar mums!!!  :kiss:
Lido - nokļūšanas dēļ esmu pret.. īpāši ņemot vērā kādas transporta cenas būs pēc 1.janvāra   :blush:

0

95

Paloma написал(а):

īpāši ņemot vērā kādas transporta cenas būs pēc 1.janvāra

kaadas? es neko nedzirdeeeju par cenas mainjam!!!  :banned:

Paloma написал(а):

Es Tevi noteikti atceros!  Un ļooooti ceru, ka vismaz uz kādu laiciņu būsi ar mums!!!

nu par tevi man nebija shaubas... ka tev lakam tomeer ir jaatceras mani.. tapat ka es atceros tevi! ;)

paga, tad kursh iet uz satikshanos???

0

96

es eju  :bye:

0

97

malacis angy!!!  :pig:

tad kaa sapratu iet:
1. albalonga
2. angy
3. Paloma...
4. danna
5. aNgeL
6. pinocchio
un tad
7. Julia

0

98

Julia написал(а):

kaadas? es neko nedzirdeeeju par cenas mainjam!!!

40 santīmi biļete  :blink:  nu - ja tā darbdiena, tad man mammas braukšanas kartiņa vare'tu būt, bet nu tik un tā.. :/

Julia - kāpēc man vienīgajai daudzpunkte klāt? :D ko tas nozīmē? :D

0

99

Paloma написал(а):

n u -man vismaz ar aNgeL nebūs tik lielu problēmu  bet pārējie.. mjā.. īpaši pinocchio

nukā kāpēc ar mnani nebūs problēma???? :lol:
nu man ar tevi un anegel ar nebūys problēma jo jūsu vārdus zinu
un pārsvarā īstenībā visi kas tiek zinu tikaki kad vajadzēs pasaukt vai ko t ādu tikai jāpapūlas tie atcerēties un nesajuakt ar kādu citu

Julia написал(а):

taisniiibu sakot esmu parsteigta taatam cilveeku skaitam, kuri grsaas ierasties.... cik bija? 6? es kameer to visu lasiiju jau aizmirsu... nu bet labi... vareesiet velreiz pateikt kursh droshi iet!!!

nu vēl uz jautājuma zīmi ir anete jeb missy viņa man nav atbildējusi

Julia написал(а):

nepilngadiigi foruma draugi

nu tā būtu es
es at laikam sanāku vis junākā
tā kā pat nedomājeit ko dzetr tja vienīgi mani cienāsiet ar šampanieti

Paloma написал(а):

Julia - kāpēc man vienīgajai daudzpunkte klāt?  ko tas nozīmē?

varbūt viņa domā ka tu grasies ;nemt savvu otro daļu miglas... līdzi itkā cik es saprotu kā migleslakats viņš ir piereģestrējies

0

100

Koo???  :swoon:  tas takš nav viņš!  :rofl:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » TelenovelesLV 1. konference...