TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » TelenovelesLV 1. konference...


TelenovelesLV 1. konference...

Сообщений 101 страница 120 из 233

101

Paloma написал(а):

Koo???    tas takš nav viņš!

nopietni nav vai tikkai iņš to noliedz??? vai arītagad tu āksties????

0

102

es neesmu prasījusi, bet neticu, ka tas ir viņš. Nu kur viņam vispār adresi uzzināt????

0

103

Paloma написал(а):

es neesmu prasījusi, bet neticu, ka tas ir viņš. Nu kur viņam vispār adresi uzzināt????

nu tas nebūtu tas grūtākasi adresi var uzvilkt no googles
bet nu labbi tičēšu
bet nu ciu daudzpunkta iemeslu nezinu

0

104

Paloma написал(а):

Julia - kāpēc man vienīgajai daudzpunkte klāt?  ko tas nozīmē?

pinocchio написал(а):

varbūt viņa domā ka tu grasies ;nemt savvu otro daļu miglas... līdzi itkā cik es saprotu kā migleslakats viņš ir piereģestrējies

nedaudz padomajot laikam sapratu par ko runaa pinocchio.. bet vispaars paskairojums par to daudzpunkti ir ljoti vienkaarsh - es vienkaarshi nokopeeju to no albalongas rakstiitaaa :)  tas arii visss.. cita paskaidrojuma tam nav

;)

0

105

Julia написал(а):

nedaudz padomajot laikam sapratu par ko runaa pinocchio.. bet vispaars paskairojums par to daudzpunkti ir ljoti vienkaarsh - es vienkaarshi nokopeeju to no albalongas rakstiitaaa   tas arii visss.. cita paskaidrojuma tam nav

varen vienkārš paskaidrojums
es vienkāršas lietas parasti neuztevru tā kā tas ir pattiesa'ībā

0

106

:lol:  oj, labais :D jūs te domājāt , sarežgīti šifrus mēginājāt, a atbilde tik vienkārša :D vispār.. kā jau bieži dzīvē..

0

107

aNgeL написал(а):

oj, labais  jūs te domājāt , sarežgīti šifrus mēginājāt, a atbilde tik vienkārša  vispār.. kā jau bieži dzīvē..

bet tam tak vajadzēja būt kasm ssarežģitākam bet viņa te paem izdara ko pavsaim vienkāršu
un kopēt anv labi to tak visi zin

0

108

Nu tad galu galā:

1. albalonga
2. angy
3. Paloma
4. aNgeL
5. pinocchio
6. danna
7. Julia

Tā arī nesapratu, vai ir vēl kāds????

0

109

albalonga написал(а):

Tā arī nesapratu, vai ir vēl kāds????

nu missy jeb anaete vēl nav atbildējusi

0

110

oki, a citi??????? Deyalit, Ilze, Jolanta sen nav redzētas - moš kāds sazinās ar viņām??????

0

111

Julia написал(а):

bet vispaars paskairojums par to daudzpunkti ir ljoti vienkaarsh - es vienkaarshi nokopeeju to no albalongas rakstiitaaa   tas arii visss.. cita paskaidrojuma tam nav

aaaaaalbalonga? :D Nu bet forši, ka man tāds gods izcelties.  :rofl:

0

112

Paloma написал(а):

aaaaaalbalonga?

A tajā sarakstiņā tavs vārds bija pēdējais un jūs jau zinat, ka bieži beigās lieku daudzpunkti - gan kur vajag, gan kur nevajag...

0

113

albalonga написал(а):

Deyalit, Ilze, Jolanta sen nav redzētas - moš kāds sazinās ar viņām??????

nu jolanta ir dannai draugos uzaiciņāsu un aizrakstīsu
bet nu anete teica ka drošvin kautkad kad nāksk tuvāk aisūtīsu vēl vēstuli kur būs precīzāk jo tagad jau tomēr salīdzinši tālu daudzkas var mainīties iepriekšējā vakarā

0

114

nu tad beidzot skaidrs :D izrādās nemaz neesmu tik īpaša :P tikai pēdējā :P

0

115

:D

0

116

Hm, mēs te ar pinocchio runājam.. Chilli picā var paēst, tas fakts. Bet ir viena vieta, kur var baigi super pasēdēt. Tas ir tējas namiņš Vērmaņdārzā. Tur otrajā stāvā var super sēdēt spilvenos, skat'tiies uz parku, dzert garšīgu tēju.. Ko domājat par to ?

0

117

nu mnas viedoklis laikam ir noptoams
jo es dikti dikti dikti dikti gribu uz turieni varu jau iedomāies k'jšumošu tur ieejot

0

118

piekrītu. pēc filmas uz turieni varētu aiziet.
sēdēšana zpilvenos un tējas dzeršana ir varen jauka padarīšana.
es ar abām rokām par!
:D

0

119

jā, es arī piekrītu :)

0

120

oki, es neiebilstu :D  Atzīšos, ka nekad tur neesmu bijusi...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » TelenovelesLV 1. konference...