TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » TelenovelesLV 1. konference...


TelenovelesLV 1. konference...

Сообщений 121 страница 140 из 233

121

nu un, es arī tur nekad neesmu bijusi :D

0

122

Paloma написал(а):

Tas ir tējas namiņš Vērmaņdārzā. Tur otrajā stāvā var super sēdēt spilvenos, skat'tiies uz parku, dzert garšīgu tēju..

skan skaisti un mīļi katrs vārds :D :) a nevar būt tā, ka tur aizņemts?  :blush:  nju bet baigi jauka ideja :)

0

123

Nuu.. nezinu. Kāpēc, lai būtu aizņemts? Sestdien bija normāli tur ar vietu, 9 cilvēkiem vieta atradās. :D
Nu tātad laikam izlemts. :D jauki :)

0

124

Izlemts, mīlulīt!!!! :D

0

125

Paloma написал(а):

Nuu.. nezinu. Kāpēc, lai būtu aizņemts?

es jau tikai apjautājos ;) ir vietas kas ir aizņemtas, un man jau nav ne jausmas kā tur pie jums, Rīgā ;) tad jauki :)

0

126

nu itr tā ka es uzrasktīju jolantai nezinu to teiicu jums vai ne
un viņa teica ka 3 hjanvarī ja protams es nesajaucu datumsus viņa laikm netiks bet nu kad nāks tuvāk viņa apsolīja pazi'bnot ko precīzāk tik vai netisk un tad laikam arī bus man likam jāpaziņo vis tā precižak
un td mums ar dannu radā doma kad vajadzētu aizūtīt uz personīgajiem ziņojumiem jo itkā ne visi lasa visas tēmas ja es nezinātu par ko iet runa un ja ta s būtu bijis agrāk kad vēl nskatījos visas tēmas ad arīmiespējasm neapskatītos tā kā es neiznu tas man liekas būtu jauki ja visi tiktiešam būtu informēta
arī iemēram indy, ailit un citi kuri tiektiešam dara daudzko jauku

0

127

jā, visiem čista varētu paziņot.

0

128

tātad pārjautāju-
3. janvārī ap 11iem.
sākumā čilli pica, tad enchanted, tad tējas namiņš.
aptuveni līdz 19.
ja?

nu mums ar transportu tā - viens ienāk
11:20, otrs - 10:10.
tie tā tuvākie.

0

129

viss pārjautajiens ir pareizs. A par atbraukšanu - kā pašām ērtāk. Un pārejie kā atbrauks???? Es domāju cikos un kur kurš jāsagaida? Māsiņas - man jūs autoostā jāsagaida?

0

130

nu vispār jau aizkļūt aizkļūtu.
bet drošāk jau būtu, ja kāds mūs varētu sagaidīt.
neesam izcilas rīgas pazinējas.

0

131

Davai - tad izdomājiet tieši kurš no minētajiem laikiem un es jūs sagaidīšu. Paloma noteikti aNgeL sagaidīs. angy un Julia no Rīgas. Nu - come on - vai vēl kāds būs????

0

132

1. albalonga
2. angy
3. Paloma
4. aNgeL
5. pinocchio
6. danna
7. Julia
8.missy arī.

bet es te tā iedomājos.
vai jaunākajiem dalībniekiem lisai, rebecai citiem, un indy, kas retāk forumā viesojas un lasa tikai specifiskas sadaļas, vajadzētu atsevišķi privātajās ziņas paprasīt. var arī tēmu nepamanīt. ja es būtu jaunāks dalībnieks, tad uzskatītu, ka tas uz mani neattiecas, jo mazāk pazīstu te visus.
un kas ar raganu?

+1

133

Aga, labi - rīt sacerēšu un privāto nosūtīšu. Paga - a missy no kura Latvijas gala bija?

0

134

paldies.
gandrīz jau biju gatava to uzņemties.

missy no limbažiem.

0

135

Man var privāto nesūtīt, jo es šo tēmu arī patstāvīgi lasu. .. bet es nebūšu, jo man nava laika un es neesmu pārliecināta vai es tiešām gribētu braukt. . . Neesmu vēl morāli gatava...tā kā atvainojiet :blush2:

0

136

danna написал(а):

missy no limbažiem.

Un cikos un kā viņa atbrauks????

Lisa написал(а):

Man var privāto nesūtīt, jo es šo tēmu arī patstāvīgi lasu. .. bet es nebūšu, jo man nava laika un es neesmu pārliecināta vai es tiešām gribētu braukt. . . Neesmu vēl morāli gatava...tā kā atvainojiet

Es saprotu, mīlulīt, bet tomēr ceru, ka uz nākamo konferenci būsi!!!!!!!!!!!!! :kiss:

0

137

albalonga написал(а):

Es saprotu, mīlulīt, bet tomēr ceru, ka uz nākamo konferenci būsi!!!!!!!!!!!!!

Paldies Tev Alby!!!  :friends:  Kas to lai zin??? Varbūt būšu arī. . .  ;)

+1

138

nu, tāda vanessamaria šeit arī kādreiz bija, bet nu viņa vnm izceļas ar to, ka viņu nevar sazvanīt :D

ew, a vispār, kur visi kopā mēs satiekamies?

0

139

Centrālajā stacijā vai drīzāk Stockmanā pie Čili picas - jo tur no autoostas tuvāk nākt...

0

140

:D Jā, un ja kādas neskaidrības tagad vai arī vairāk tāpēc, lai ja nu kaut kā pazaudējamies - varētu atrast viens otru - mans telefons ir 26494634 - pierakstiet un ja nu kaut kā kāds nespēj atrast pārējo baru - droši zvana man...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » TelenovelesLV 1. konference...