TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 40. nedēļas telenovele ir...


40. nedēļas telenovele ir...

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Dame Chocolate!!!!!!!!!!!!!!!!

Šonedēļ beidzas šī pasakai līdzīgā telenovele, kura pašiem telemundo negaidot ir kļuvusi par līdz šim labāko (vismaz reitingu ziņā) Telemundo telenoveli šogad. Es paredzu, ka PA to pārspēs un tomēr - DC tiešām ir izdevies projekts, turklāt veidots pēc oriģinālstāsta - nebrīnīšos, ka pēc kāda laika Kolumbieši vai drīzāk Televisa to atražos. Sižets patiesībā ārkārtīgi vienkārš - svarīgākais ir fantastiski aktieri, kuri atveido interesantus un ļoti oriģinālus tēlus - vecmāmiņa ar kazas ragu vājdzirdības aparāta vietā un Diosdado (dieva dotais) milzis, kurš ir tik vienkāršs, bet patiess un jūtīgs. Vispār - fantastika kopā ar šokolādes, šokolādes dieva, buramvārdu un mistisku puķu un dzimumzīmju burvību... Es patiesi izbaudīju un izbaudīja daudzi. Paredzēto 120 sēriju vietā uzfilmēja 150...

0

2

fantastiski..... nu redzeet es daudz neredzeeju,  bet vismaz nojaushu nedaudz par sho noveli un to vecmati ar ragu atceros.... pasakaini smiekliigi, nu bet tas nekas... :rofl:

0

3

a kungs xik jauki mana dame chocolatr atkal iekļusvusi nedēlas video, patiešām man dikti patīk un nu es patiešām izbaudu

0

4

Man pat gandrīz gribas redzēt... :D bet nu nevar visu.. nu nevaaar.. :/

0

5

kads starp\citu ir galvenas aktrises deguns???? vai izmainijas? :rofl: to bija nu baigi njirdziigi, nedabiski....

0

6

Izmainījies, izmainījies - plastiskā ķirurģija!

0

7

Man takal jau viesiem pazīstamās probelēmas dēļ - laika trūkuma dēļ izpalika telenoveles kārtīga skatīšanās. Bet skatījos tā aptuveni - pinocchio stāstīja oar galevenajiem notikumiem, garāmejot, Un jūtot pēc mūzikas, ka kas interesants notiks apzēžos un ar pinocchio vienlaicīgi paskatos. (kas gan viņu  tā pamatīgi tracina)
Nu žēl, ka tā laika pietrūka.
Telenovele patiešām ir skaistas romantikas un maģijas pilna.
Un savā ziņā reāla, jo Brūss taču savā veidā mīl arī Deboru.
Bet tomēr Rosita ir Brūsa lielā mīla. Tā skaisti!
:D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 40. nedēļas telenovele ir...