TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » El Engano (Telemundo, 2007-2008)


El Engano (Telemundo, 2007-2008)

Сообщений 1 страница 20 из 21

1

El Engano (Meksijas LA Mentira rīmeiks)

Gads: 2007/2008
Valsts: ASV/Meksika
Ražotājs: Telemundo

Telenoveli filmēs Meksikā un arī rādīs Meksikā - filmējoties Mundo de Fieras Gabija kļuva diezgan populāra tur un ir pieprasījums pēc viņas.

Gaby Espino - galvenā varone
Fernando Carillo - galvenais varonis
Cristobal Lander - galvenais negatīvais varonis
Vanesa Vilella - galvenā negatīvā varone, Gabijas varones māsa

0

2

albalongai prieki. :D Nu Fernando Carillo gan man nav pārāk mīļš.. Bet nu - nezinu jau kā ir mainījies kopš Rozalindas. ;)

0

3

Nu tātad tas patiešām būs.  Prieks, jo zinu - albalongai prieki.
Var redzēt Gaby tituls nostrādājis - Cristobal pie galvenā negatīvā tēle lomas ticis.  :haha:
Bet galvenais varonis kaut kā galīgi nevelk.  :/

0

4

danna написал(а):

Bet galvenais varonis kaut kā galīgi nevelk.

Man tāpat ar to ir problēmas. Man sapnis - ka Karilljo nomaina ar Meieru... Bet nu - sonar no cuesta nada...

Oficiāli Telemundo informāciju nav apstiprinājis, tomēr varam gandrīz droši gaidīt šo noveli. Par to galveno negatīvo lomu Cristobals pats presei teica. Un neviens nemaz neslēpj, ka tas bijis Gabijas nosacījums - ka Cristobals tiks pie vienas no galvenajā lomām. Telemundo sāk izpildīt Gabijas kaprīzes - man tas patīk... :rofl:  Bet vispār būs lieliski redzēt ainas ar Gabiju un Cristobalu kopā - es jau Sin verguenzā par to vienu ainu fanoju, kur Cristobals nazi pie Gabijas kakla turēja... :D

0

5

albalonga написал(а):

Telemundo sāk izpildīt Gabijas kaprīzes - man tas patīk...   Bet vispār būs lieliski redzēt ainas ar Gabiju un Cristobalu kopā - es jau Sin verguenzā par to vienu ainu fanoju, kur Cristobals nazi pie Gabijas kakla turēja...

nju tad nju super par Taviem priekiem :D man jau arī prieks, ka Gabijai būs jauna telenovele ;)

0

6

albalonga написал(а):

Bet nu - sonar no cuesta nada...

Nu reizēm jau gadās. Bet nu tas laikam jau neattiecas uz telenoveļu pasauli.

albalonga написал(а):

tomēr varam gandrīz droši gaidīt šo noveli.

Nu man tā gaidīšana neiznāks. Gaidu tikai La tracion. Un uz pārējām telenovelēm tiešām centīšos neļaut sevi apstrādāt un pielauzt skatīties.
Bet pievienojos - prieks, ka Telemundo izpilda Gaby prasības. Tas skan un ir daudzsološi.

0

7

Nu es te atradu pārsteidzošu informāciju. Kas nesakrīt ar tavu informāciju, bet vispār tevi gan jau ieprieinātu.
Un vispār - šī informācija nāk no viena ļoti droša un vienmmēr svaigu informāciju dodoša cilvēka.
Var jau būt, ka šis informācija nav pareiza, bet nu man aju nav grūti ielikt.  ;)

Gaby Espino viste la camiseta de Telemundo

La actriz Gaby Espino, que recientemente trabajó en la telenovela Mundo de Fieras acaba de firmar un contrato de exclusividad por tres años con la cadena Telemundo.

Ella comenzará a grabar en breve una telenovela en México, que llevará por nombre El Engaño y cuyo galán será el peruano  Christian Mayer.

En la historia, Espino interpretará a una bella y carismática veterinaria que cuando cree haber encontrado el amor, se verá ante la realidad de tener que afrontar una fuerte decepción.

El culebrón comenzará a transmitirse por Telemundo a partir del mes de noviembre

0

8

Man ir ļoti žēl, ka jums Kariljo ne īpaši patīk, bet es šo telenoveli skatītos vairāk viņa dēļ, nevis Gabijas, kaut arī viņu ļoti mīlu... ;) bet tagad esmu šoketa par to, ko uzrakstīja danna, vai tiešām Meijers būs galvenais varonis?  :O  Saku atklāti, mani tās sarūgtināja... :( Dievinu Gabijas un Krisa pāri, bet es tā gaidīju Kariljo jaunu noveli, ka pat neskatoties uz simpātijām pret G.E un K.M. pāri, esmu ļoti apbēdināta... Protams, ja Kariljo iedos citu, ne mazāk svarīgu novēli, skumjas paries.... :)

0

9

Nu es ar baumas par Krisu dzirdēju. Gabija tipa pati grib ar Krisu filmēties, jo viņi ir ļoti labi draugi. Un Cristobals vienā intervijā it kā esot izteicies, ka Gabija personīgi zvanījusi Krisam un lūgusi viņu pārtraukt savas brīvdienas un filmēties kopā... Nu ja nu galu gala būs Kriss un Gabija, tad albalonga solās aizbraukt uz laukiem un neatkarīgi no temperatūras, dīķī nopeldēties.... AAAAAAAAAAAAAAAAA, lūdzu, lūdzu, lūdzu visi pozitīvie zemes spēki...

0

10

albalonga написал(а):

Nu ja nu galu gala būs Kriss un Gabija, tad albalonga solās aizbraukt uz laukiem un neatkarīgi no temperatūras, dīķī nopeldēties....

āāāh.  :rofl:

albalonga написал(а):

AAAAAAAAAAAAAAAAA, lūdzu, lūdzu, lūdzu visi pozitīvie zemes spēki...

Nu no manas puses arī ir pozitīvie spēki sakopoti. Šāda versija man patiktos daudz labāk. Un varbūt pat arī skatītos.
Tā kā ir 2 cilvēki, kas zūtu pozitīvu ideju šai versija ar Chrisu.
:D

0

11

AFIRMAN QUE CHRISTIAN MEIER PROTAGONIZARA NUEVAMENTE OTRA TELENOVELA JUNTO A GABY ESPINO

Lima, 04 Octubre 2007.- Según el diario El Universal de México el actor peruano Christian Meier protagonizará una nueva telenovela para Telemundo en la que compartirá créditos con la bella actriz venezolana Gaby Espino quien recientemente firmó un contrato de exclusividad por tres años con la poderosa cadena estadunidense.

Espino volvería a encontrarse con Meier con quien anteriormente filmara en Colombia, "Luna, la heredera".

En este melodrama, que, al igual que otras producciones de dicha cadena televisiva, comenzará a realizarse el próximo 15 de octubre en México, Espino interpretará a una bella y carismática veterinaria que cuando cree haber encontrado el amor, se verá ante la realidad de tener que afrontar una fuerte decepción.

La telenovela, llevará el título de "El engaño", y su elenco estará integrado por importantes figuras de distintos países; su estreno está previsto para mediados de noviembre, en el horario estelas de las 21:00 horas en dicha cadena internacional.

Por lo que se ve Meier mantedría su contrato con Telemundo que lo liga a dicha cadena por espacio de tres años. La última novela del popular actor fue "Zorro, la espada y la rosa" que tuvo regular resultado.

A Meier se le ha voceado en muchas participaciones, pero estas no pasaron de ser meras especulaciones. Incluso se decía que protagonizaría “Doña Bárbara” al lado de Gaby Spanic, no obstante esto se habría frustrado, toda vez, que la Spanic no renovó contrato en Telemundo.

Por su parte Gaby Espino ha ido escalando peldaños dentro de las producciones internacionales. Lejos resulta recordar aquella muchacha que incursionara en el programa infantil Nubeluz, (versión venezolana del exitoso programa peruano); y que a lo largo de los años haya participado en telenovelas como "A todo corazón", "Enamorada", "Amantes de luna llena" (junto a Gianella Neyra y Diego Bertie), "Rebeca" (donde hizo de villana), "Luna la heredera", junto a Christian Meier, de escasa sintonía en nuestro país y finalmente "Mundo de fieras" en donde tuvo una accidentada participación.

Es tādu atradu, tomēr Gabijas un krisa menedžments vēl neko neapstiprina un arī Telemundo vēl neko oficiāli nav ziņojis.

0

12

Vēl viena  Chrisa atstiprinoša versija. albalonga tagad droši vien līksmo. Jo pat danna klusītēm arī.
Tagad tikai jācer arī uz oficiālu versiju.  :D

0

13

albalonga написал(а):

Nu ja nu galu gala būs Kriss un Gabija, tad albalonga solās aizbraukt uz laukiem un neatkarīgi no temperatūras, dīķī nopeldēties.... AAAAAAAAAAAAAAAAA, lūdzu, lūdzu, lūdzu visi pozitīvie zemes spēki...

:rofl:  Jācer ka ātrāk būs oficiāls paziņojums, savādāk vēl ka Tev nesanāk vispirms ledu dauzīt. :D

Nu bet es arī daaaaudz vairāk esmu par Meieru!!!!! :)

0

14

un La Traicion starp citu ar tipa 15. oktobrī sāks filmēt, dannuk... :D

0

15

albalonga написал(а):

un La Traicion starp citu ar tipa 15. oktobrī sāks filmēt, dannuk...

Un danna tagad vai no prieka sāk lēkāt. Tik jaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuki!!!
Tātad ir cerības šogad teiksim decembrī jau sagiadīt. Ja?
:D

0

16

novembra beigās vai decembrī visdrīzāk. A ņemot vērā āziotāžu var novilkt līdz jaunā gada sākumam un paziņot - tipa pirmā 2008. gada novele... Nu labi - es jau te fantazēju. Oficiālu apstiprinājumu nav nekad. Ar Telemundo kā ar bitēm...

0

17

albalonga написал(а):

A ņemot vērā āziotāžu var novilkt līdz jaunā gada sākumam un paziņot - tipa pirmā 2008. gada novele...

Nu man jau patīk, ka liela aziotāža secelta, bet gaidīt līdz nākamā gada sākumam sarī negribas.  :/
Patiesībā jau vienalga - iemācīšos pacietīgi gaidīt. Un no vienas puses - jo lielāka aziotāža, jo labākas izredzes uz telenoveles popularitāti.
Bet viens paliek nemainīgi - es telenoveli NOTEIKTI skatīšus, lai arī kad būtu pirmizrāde.
:D

0

18

Nu tad tā, mīlīši - mana lekšana aukstā dīķī izpaliks - Gabijas partneris pavisam noteikti būs Fernando Carillo. Christians atteicās no lomas, jo grib atpūsties, bet albalongai cerības saglabājas, jo ļoti iespējams, ka pēc El Engano beigāsm Christians filmēsies kopā ar Gabiju Donjā Barbarā...

Gabija un Fernando šobrīd strādā pie savām jaunajām lomām slavenās aktrises Adrianas Barrazas uzraudzībā...

http://www.latingossip.com/0/wp-content/uploads/2007/10/adriana.jpg

0

19

Njuu .bet visamz Tavai Gabijai būs jauns seriāls!!! :D

0

20

Paloma написал(а):

bet visamz Tavai Gabijai būs jauns seriāls!!!

Nu tas gan... :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » El Engano (Telemundo, 2007-2008)