TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Doktors Hauss/HOUSE MD » Doktors Hauss (House M.D.)


Doktors Hauss (House M.D.)

Сообщений 21 страница 40 из 84

21

atradu adresi ar sēriju tekstiem ja nu kādam vajaga
ir pat 4 sezona
http://www.twiztv.com/scripts/house/

0

22

wow, super, ka rādīs arī 3.sezonu :)

0

23

indy написал(а):

wow, super, ka rādīs arī 3.sezonu

jā tas tiešām ir super, bet arī nedaudz pārsteidzoši. es jau visu laiku prātoju, kapēc Haussam nav vasaras pārtraukuma? Jocīgi, ka Haussam laiž visas sezonas pēc kārtas un tagad rādīs arī trešo, bet, piemēram, PB 2.sezona pa to pašu TV3 jāgaida līdz rudenim. Vai tas ir saistīts ar to, ka Haussam ir jau uzfilmētas vairāk sezonas? hmm.

0

24

nez, Hausam it kā tikai 3. sezona maijā beidzās. tagad notiek 4. sezonas filmēšana. 4. sezonu ASV sāks radīt kkad rudenī.
Hauss vispār Latvijā ļoti populārs, Hausu var arī skatīties pa TV6, tur gan kāda 1. sezona tagad iet.

0

25

par tv6 zinu -  bet man par nelaimi tāda nav.  :swoon:

0

26

gribu skatīties pb bet vēl nesmu nekas tā īsti sākusi, mammas komentāru dēļ bet laikam jau nav jēgas tagad sākt skatīties no tās sezonas kas būs rudenī.

danna написал(а):

par tv6 zinu -  bet man par nelaimi tāda nav.

:yes:

0

27

nu, es jau tur gandrīz visu vispārēju atstāstu devu DoubleS. Un man šķiet, ka vienalga būtu interesanti sākt skatīties. Nu nez... Es vienu brīd biju nojūgusies un esmu visas otrās sezonas sērijas vairāk vai mazāk mredzējusi. Gaidu trešo sezonu....

0

28

albalonga написал(а):

nu, es jau tur gandrīz visu vispārēju atstāstu devu DoubleS. Un man šķiet, ka vienalga būtu interesanti sākt skatīties. Nu nez... Es vienu brīd biju nojūgusies un esmu visas otrās sezonas sērijas vairāk vai mazāk mredzējusi. Gaidu trešo sezonu....

nu skatīties jau es drošvien skatīšos, man dikti iepatikās tā viena sērija ko redzēju nesen kā atkārtojumu, cerams ka atradīšu veidu kā skatīties un fonā nedzirdēt " šitādu fimu" ar tēti drošvien skatīšso, viena no dažām fimāma kas viņam ar patīk
jau esmu sailgojusies DoubleS. - starpcitu tas bija mājiens

0

29

pinocchio написал(а):

gribu skatīties pb bet vēl nesmu nekas tā īsti sākusi, mammas komentāru dēļ bet laikam jau nav jēgas tagad sākt skatīties no tās sezonas kas būs rudenī.

man prieks par to. savādāk es te laikam vienīgā PB fane. :D
bet jā, vajadzētu redzēt no sākuma. kaut gan es arī kkādas pirmās 3 sērijas neredzeju 1. sezonā un arī pa vidam izlaidu, taču pēc tās reizes, kad Maikls Sāru izglāba nevarēju vairs neskatīties. Un tad, kad pazirdēju, ka pa TV3 2. sezonu rādīs tikai rudenī, tad sāku visu 2. sezonu lādēt, pat neredzējusi 1. sezonas beigas. :D
Un tagad netīšām uzdūros tiem atkārtojumiem un noskatījos arī tās pašas pirmās sērijas, kuras nebiju redzējusi. :) Un ja nebūtu tiem atkārtojumiem tik stulbs laiks, tad skatītos regulāri, jo tagad sākas tikai tas pats interesantākais.

Un es arī nevaru 3. sezonu sagaidīt! Vēl pie tam 3. sezonas pirmizrāde pārcelta par 3 nedēļām vēlāk (17.septembrī). :(

Отредактировано missy (01.08.2007 22:59)

0

30

missy написал(а):

taču pēc tās reizes, kad Maikls Sāru izglāba nevarēju vairs neskatīties.

tā arī laikam ir tā sērija kuru es redzēju
ķad viņš nemiera laikā ložņāja pa šahtu???

nu tagad ja jau šitā tad laikam būs jāskatās, bet mēģināsu saprast bez skatīšanās pie datora, pie datora tagad cenšos koncentrēties uz dame chocolate, gribu beidzot pie sērijas ka gan brūs gan rosita kopā raud, bet tas vēl pamantīgu gabalu priekš''A

0

31

pinocchio написал(а):

ķad viņš nemiera laikā ložņāja pa šahtu???

jā, jā tā pati sērija. tik tālu jau tie atkārtojumi tikuši? ātri gan laiks iet.  bet viņš jau izglāba Sāru vai tikai glābs? :D Nu, bet katrā ziņā Tu neesi neko nokavējusi. Viss interesantākais vēl priekšā, kā jau teicu.
prieks, ka Tu skatīsies, būs varbūt ar ko papļāpāt.

pinocchio написал(а):

nu tagad ja jau šitā tad laikam būs jāskatās, bet mēģināsu saprast bez skatīšanās pie datora, pie datora tagad cenšos koncentrēties uz dame chocolate, gribu beidzot pie sērijas ka gan brūs gan rosita kopā raud, bet tas vēl pamantīgu gabalu priekš''A

sprotu. es arī tik daudz ko gribētu skatīties. Tavu mīļo Dame Chocolate ieskaitot, bet nav laika.

0

32

missy написал(а):

jā, jā tā pati sērija. tik tālu jau tie atkārtojumi tikuši? ātri gan laiks iet.  bet viņš jau izglāba Sāru vai tikai glābs?

izglāba, izglāba man dikti patika tā glābšana, dikti jauki

missy написал(а):

Tu neesi neko nokavējusi. Viss interesantākais vēl priekšā, kā jau teicu.

nu tad jācenšas iebāzt savajās smadzneītēs ka jāskatās

missy написал(а):

sprotu. es arī tik daudz ko gribētu skatīties. Tavu mīļo Dame Chocolate ieskaitot, bet nav laika.

dame chocolate, tik jauki

es te jaukojos

0

33

pinocchio написал(а):

izglāba, izglāba man dikti patika tā glābšana, dikti jauki

jā tas bija jauki, patiešām. :) es to ik pa laiciņam atceros un paskatos: http://www.youtube.com/watch?v=Zr5dsvDUKJc

Dame Chocolate arī izklausās jauki, jā.  nu jāā, es arī bišku pajaukojos. :D

0

34

missy написал(а):

nu jāā, es arī bišku pajaukojos

man jau tāds pēkšni jauks garīgais

missy написал(а):

Dame Chocolate arī izklausās jauki

un garšigi ar

missy написал(а):

jā tas bija jauki, patiešām.  es to ik pa laiciņam atceros un paskatos:

kad būs laks jāatceras paska'ties, bet tagad laikam es iegrimšu savā pasaulē, nosacīti

0

35

pinocchio написал(а):

man jau tāds pēkšni jauks garīgais

nu tas ir jauki.

pinocchio написал(а):

kad būs laks jāatceras paska'ties, bet tagad laikam es iegrimšu savā pasaulē, nosacīti

nezin gan kas tā par pasauli? ka tik nav Dame Chocolate pasaule? :D

laikam mums šeit neliels off-topiks sanāca ar to PB šeit Haussa nodaļā. :P

0

36

missy написал(а):

nu tas ir jauki.

jauki ka jauki :D
pinocchio muļķigi jauki smaida

missy написал(а):

ka tik nav Dame Chocolate pasaule?

sajaukumā ar jauko pasauli
un solo so amor, lauru pasuini un pink ieskaitot, manas apsēstības
hmmm sen nesmu redxējusi camil iedālos klipus, tas vēl jaukāku garīgo padarīs

missy написал(а):

laikam mums šeit neliels off-topiks sanāca ar to PB šeit Haussa nodaļā.

kāda atškirība, tik un tā jauki

0

37

pinocchio написал(а):

pinocchio muļķigi jauki smaida

missy tāpat. :D

pinocchio написал(а):

kāda atškirība, tik un tā jauki

Tu mani smīdini pinocchio.
Tu esi viens smieklīgs jaukums! :D

0

38

missy написал(а):

missy tāpat.

prieks ka tā, jauki

missy написал(а):

Tu mani smīdini pinocchio.
Tu esi viens smieklīgs jaukums!

tik jauki, tik jauks kompliments nav dzirdēts, no cilvēka ko tikpat kā pazīstu, tu esi tik jauka
cerams tie ir jauki smiekli

0

39

pinocchio написал(а):

tik jauki, tik jauks kompliments nav dzirdēts, no cilvēka ko tikpat kā pazīstu, tu esi tik jauka
cerams tie ir jauki smiekli

es saku kā ir.
un protams, ka smieklīga bija domāts jauki smieklīga.

Un dzirdēt no Tevis, ka es esmu jauka ir vēl jaukāk. :)

0

40

missy написал(а):

es saku kā ir.
un protams, ka smieklīga bija domāts jauki smieklīga.
Un dzirdēt no Tevis, ka es esmu jauka ir vēl jaukāk.

tik jauki jauki jauki
un ko vēl sakaka jauki jauki un jauki
varbūt vēl jauki

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Doktors Hauss/HOUSE MD » Doktors Hauss (House M.D.)