TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Doktors Hauss/HOUSE MD » Doktors Hauss (House M.D.)


Doktors Hauss (House M.D.)

Сообщений 41 страница 60 из 84

41

:rofl:

Oj, bļin, man jūsu jaukums jau līdz ūkai... :D

0

42

Ak pasaulīt - tik sen nav tik daudz jukumu dzirdēts.  :D  Kaut man šis jaukums pieliptu, nevis dzīves melanholija un pārdomas.

0

43

A es atkal izraudājos ar mammu pa telefonu runājot un atkal it kā nomierinājos. Bet vienalga - sāp...

0

44

albalonga написал(а):

Oj, bļin, man jūsu jaukums jau līdz ūkai...

tas nu gan nebija jauki

danna написал(а):

Ak pasaulīt - tik sen nav tik daudz jukumu dzirdēts.    Kaut man šis jaukums pieliptu, nevis dzīves melanholija un pārdomas.

tas bija viens vakars, nezinu ka atkal tāds jaukums man uznāks, patreiz nav tagad ir miegums, un kaut ko jēdzīgu vēlme darīt, tikkai nezin ko

0

45

pinocchio написал(а):

tas bija viens vakars, nezinu ka atkal tāds jaukums man uznāks, patreiz nav tagad ir miegums

ai žēl, ka tikai 1 vakars. bija jauki ar Tevi pajaukoties vakar.
es arī miegaina šodien, bet tik un tā jauka.

0

46

missy написал(а):

ai žēl, ka tikai 1 vakars. bija jauki ar Tevi pajaukoties vakar.
es arī miegaina šodien, bet tik un tā jauka.

bet tev pa prieku man atkal uznāca jaukuma garīgais
tā kā jauki

0

47

pinocchio написал(а):

bet tev pa prieku man atkal uznāca jaukuma garīgais
tā kā jauki

ak cik jauki! man par prieku? tas ir vēl jaukāk! :)

0

48

missy написал(а):

ak cik jauki! man par prieku? tas ir vēl jaukāk!

bet ātri vien nmoplaka, laikam nebija šiti jauks tas garīgias, galvas sāpes sāk uzmaķties, turklāt šovakar laikam būs danna, tā kājauks vakrs nesanāks, bet jauka pēcpustdiena gan bija, ne gluži tāda ka kattra teiktu, vaqŗda, zilbes galā iz jauki, bet bija jauki

0

49

Bija nu gan šodien murdzīga sērija. :D Es vēl pie tam sākumu neredzēju...
Nedaudz kaitina, ka Haussam 'to be continued' sērijas pēdējā laikā sākušās.

0

50

missy написал(а):

Es vēl pie tam sākumu neredzēju...

es ar neredzēju, gandrīz vai beigas tikkai, un vēl dannai jāizstāsta pēdējās pāris minūtes diezgan gruti ja tu pats īsti nesaproti kas tur notiek,
nepieciešams, vēl daudddzddzdzdzdz, daudz hausa

missy написал(а):

Nedaudz kaitina, ka Haussam 'to be continued' sērijas pēdējā laikā sākušās.

itkā jau jā jo ir jāgaida vesala nedēļa kas velkas domājot vien par hausu, bet sasteigt vienā sērijā ar nebūtu jauki

missy написал(а):

Bija nu gan šodien murdzīga sērija

pinocchio galviņa tikpatkā neklo nesaprata

0

51

pinocchio написал(а):

es ar neredzēju, gandrīz vai beigas tikkai

man mamma izstāstīja, ka sākumā ķipa sašāva Haussu, arī kājā laikam un tāpēc viņš varēja normāli paiet, jo ai nu es īsti nesapratu. a beigās mans prāts saprata to, ka it kā visa sērija ir bijusi viena vienīga Haussa halucinācija, jo rādīja, ka viņš ir tikko sašauts.  :wacko:  Nu toč' murdzīgi, bet man jau patīk.

pinocchio написал(а):

itkā jau jā jo ir jāgaida vesala nedēļa kas velkas domājot vien par hausu, bet sasteigt vienā sērijā ar nebūtu jauki

Nu sasteigts nepavisam nav jauki, bet arī gaidīšana līdz nākamajai nedēļai ir nejauka-ja nu es neredzu, tad palieku neziņā.

pinocchio написал(а):

pinocchio galviņa tikpatkā neklo nesaprata

Hauss jauc galvu. cik nejauki.

0

52

missy написал(а):

bet man jau patīk.

man ar

missy написал(а):

Hauss jauc galvu. cik nejauki.

nē hausam es piedodu, jo tas ir jaukssajukums

0

53

Nu tā bija pēdējā otrās sezonas sērija. Iedomājieties - cilvēkiem, kuri skatījās pa Fox turpinājumu vajdzēja gaidīt vairākus mēnešus, a mums tik nedēļu. Nu jā - visa sērija bija vien Hausa halucinācija. Bet super halucinācija. Daži momenti, kuru norādīja, ka tā pavisam noteikti ir halucinācija - Čeiss saprata Hausu no pusvārda un Hauss iesita Vilsonam + šāvējs ar viņu gulēja vienā palātā... Sērijas jēga bija tāda - mēs noskaidrojām, kas Hausam ir tas svarīgākais. Šķiet jau, ka viņam svarīgākās ir viņa nenoliedzami gudrās smadzenes un viņš jau burtiski grib, lai viņam kāja sāp - tad viņam vismaz ir attaisnojums, kāpēc viņš ir neciešams. Bet beigās tomēr atklājās, ka viņš ir gatavs riskēt pat ar savām smadzenēm, lai kāja būtu kārtībā, jo pirms noģībšanas viņš noteica - pasaki Kadijai, ka man vajag tur tās zāles - neatceros nosaukumu. Un trešās sezonas sākumā viņam patiesi būs labāk ar kāju, bet pēc tam sāpes atgriezīsies, bet Hauss centīsies to slēpt. Uz beigām paliks pavisam slikti... Bet šitā bija interesanta sērija - mēs uzzinājām, kas risinās Hausa galvā un tas šāvējs bija kā Hausa sirdsapziņa. Zīmīga, ka Hauss gribēja ieskatīties zem Kameronas blūzītes un vēl zīmīgi, ka Hauss tomēr uzskata Čeisu par gudru, iespējams par gudrāko no tiem trim...

0

54

albalonga написал(а):

Nu tā bija pēdējā otrās sezonas sērija. Iedomājieties - cilvēkiem, kuri skatījās pa Fox turpinājumu vajdzēja gaidīt vairākus mēnešus

Ņemu savus vārdus atpakaļ.

albalonga написал(а):

Nu jā - visa sērija bija vien Hausa halucinācija

Tā bija nepajokam halucinācija, jo viņam rādījās halucinācijas viņa halucinācijā. :D

albalonga написал(а):

mēs uzzinājām, kas risinās Hausa galvā un tas šāvējs bija kā Hausa sirdsapziņa.

To es sapratu. Tas īstenībā labi izdomāts.

albalonga написал(а):

Zīmīga, ka Hauss gribēja ieskatīties zem Kameronas blūzītes un vēl zīmīgi, ka Hauss tomēr uzskata Čeisu par gudru, iespējams par gudrāko no tiem trim...

Mjā. Vēl zīmīgāk, ka viņš to ar piepampušo mēli beigās uzšķērda.

0

55

missy написал(а):

Vēl zīmīgāk, ka viņš to ar piepampušo mēli beigās uzšķērda.

Viņš tikai kārtējoreiz pierādīja, ka viņam atkal ir taisnība un tā ir tikai halucinācija. Viņš tāteikt atrisināja lietu un šīs sērijas lieta bija - vai tā maz ir realitāte...

0

56

albalonga написал(а):

Viņš tikai kārtējoreiz pierādīja, ka viņam atkal ir taisnība un tā ir tikai halucinācija. Viņš tāteikt atrisināja lietu un šīs sērijas lieta bija - vai tā maz ir realitāte...

Tu mani apgaismo albalonga. savādāk es galīgi biju aizdomājusies par šo sēriju.
Hausam kā vienmēr taisnība...
Vispār, kā šito visu var izdomāt?

Отредактировано missy (07.08.2007 23:36)

0

57

missy написал(а):

Vispār, kā šito visu var izdomāt?

Nezinu, es vienkārši saku kā man liekas - kā es to visu sapratu... :rofl:

0

58

albalonga написал(а):

Nezinu, es vienkārši saku kā man liekas - kā es to visu sapratu...

Domāju, ka saprati pareizi, bet es domāju tieši par autoriem-kā tādas idejas rodas? Man jau liekas, ka pēc vienas Hennesy pudeles. :rofl:

0

59

missy написал(а):

Domāju, ka saprati pareizi, bet es domāju tieši par autoriem-kā tādas idejas rodas? Man jau liekas, ka pēc vienas Hennesy pudeles.

hihihi... Hennesy rullē.... bet vispār tā jau esmu ievērojusi - sērijas, kuras raksta Deivids Šors, kurš ir visas tās idejas par Hausu autors, ir tās labākās sērijas...

0

60

tagad aizleca, pat šikumi, paldies

albalonga написал(а):

bet vispār tā jau esmu ievērojusi - sērijas, kuras raksta Deivids Šors, kurš ir visas tās idejas par Hausu autors, ir tās labākās sērijas...

tā tam vajadzētu arī b'tu,
arī ja teiksim kāds nosper tavu kādu ideju, ja viņš raksta tad tā nesanāk, tā kā tev, pāšam būs daudz smukāk, un tas ir līdzīgi

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Doktors Hauss/HOUSE MD » Doktors Hauss (House M.D.)