TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Foruma skini


Foruma skini

Сообщений 21 страница 40 из 66

21

albalonga написал(а):

Hihihi,,, šitas dzeltenais ir tik jautrs...

Jautrs ir, tik man liekas, ka parak gaishs! :)

0

22

albalonga написал(а):

Hihihi,,, šitas dzeltenais ir tik jautrs...

bumerbmw написал(а):

Jautrs ir, tik man liekas, ka parak gaishs!

nu jautrs jau dikti un tās rociņas un opēdinas vienkārši dievinu
bet man jau sāp acis no košumu un gaišumu kaut esmu košu krāsu favorīte

0

23

bumerbmw написал(а):

Jautrs ir, tik man liekas, ka parak gaishs!

oki, skatos tālāk...

0

24

;) man patīka visi skini, ;) dzeltenais arī - ļoti, ļoti, :) bet man no tā acis sāp... :( laikam tas ir pārāk spilgts...

0

25

Ahaa - dzelteneais ir superīgs, bet tiešām acīm pagrūti.. :/ A žēl... tik - ... priecīgs, jautrs!! :)

0

26

un šitas???

0

27

Nu shis liekas tads maigs! :D :D :D

0

28

Tad citu????

0

29

Skaaaaaists!! Bet... drīzāk pavasarīgs..  :blush:

0

30

Eeemm.. nu ja nav grūti vēl pameklēt...  :blush2:  manā izvēlīgumā ne obligāti klaus;ities...

0

31

pekrītu paloamai
turklāt tas tonis zaļais tāds dīvains irtkā zūsnu zeļu velk bet košais piešauts, nezinu šis zeļasi tonis mani neaizrauj, tas drošvien tāpēc ka man patīk pavisam savādāki

0

32

Oj, a davai uzlikšu līdz rītam atkal to, ka paši savā profilā varat mainīt. Un tad uzrakstiet šajā tēmā, kuru tagad lai liek. Iepriekš mēs par Amuleta skinu tieši tā arī vienojāmies...

0

33

a man viss apmierina.... ka izveleejieties, ta ari ir labi!!

man ta bilde, pashaa augshaaa baigi patiik!!! superiiga... un visi taa skuupstaas... :cray: es arii gribu...  :hysteric:

tas taaa... :D

bilde tiesham ljoti, ljoooooti jauka

0

34

albalonga написал(а):

Oj, a davai uzlikšu līdz rītam atkal to, ka paši savā profilā varat mainīt. Un tad uzrakstiet šajā tēmā, kuru tagad lai liek. Iepriekš mēs par Amuleta skinu tieši tā arī vienojāmies...

labi tā laikam būs vienkāršāk

šis itkā ir rudenīg bet man diezko nepatīk

0

35

albalonga написал(а):

Oj, a davai uzlikšu līdz rītam atkal to, ka paši savā profilā varat mainīt.

oi, nu labi... mainiet te visi ko gribat - mani visi apmierina :D neesmu izveeliga :P

0

36

Julia написал(а):

man ta bilde, pashaa augshaaa baigi patiik!!! superiiga... un visi taa skuupstaas...  es arii gribu...   
tas taaa...
bilde tiesham ljoti, ljoooooti jauka

Paldies, paldie,s paldies, paldies, paldies....!!!  :boast:  Nju nav brīnums, ka visi skūpstās - man pēc Lednikovij period bija franciski romantisks noskaņojums... :D

Oom vot šis man patīk - sarkanīgais!!! Piesieties gan varētu, ka aktuālās tēmas grūti atšķirt, bet savādāk - superrudenīgs!!!!! :)

0

37

nu viss - līdz rītdienas rītam savā profilā mainiet un mēģiniet cik tik gribat un šeit uzrakstiet, kuru tad galu gala likt... Saldu čuču...

0

38

Pagaidām Chocolate, Dark brown. Eju gulēt.. Em, līdz cikiem rīt? Es no rīta vēl multeni skatīšos, kamēr līdz datoram tikšu... :D Nu labi.. tiksiet galā.. :P

0

39

Upss, tas bija Gold brown. Lai nu kā - es laikam esmu par Chocolate! Man patīkās... :)

0

40

nu es rīt paskatīšos vairāk bet patreiz man dikti patīk varavīksne - kāds pārsteigums

spring flower

orange

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Foruma skini