TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Jauns foruma izskats...


Jauns foruma izskats...

Сообщений 1 страница 20 из 91

1

Tauta, kā jums šķiet - vai nebūtu laiks atkal pamainīt foruma izskatu???? Jau mēnešus trīs ar šito dzīvojam... Šis ir brīnumjauks pateicoties Juliai, bet nezinu, vai viņa varēs ko jaunu uztaisīt - laika laikam nav... Bet nu izsakiet savas domas un ja kādam ir spējas un iespējas, jūs varētu kādu jauku bildi uztaisīt - galvenais lai virsū ir uzraksts Telenoveles LV. Jā, un vēl jūs varētu pateikt kādā krāsā varētu būt jaunais foruma izskats, vai vismaz gaišs, tumšs vai tāds pa vidu kā tagad...

0

2

:) labais.... es tieši par to pašu domāju, ka vajadzētu pamainīt kamēr esmu vēl te... a tad nodomāju, nu pati nepieteikšos.. tāda sev reklāma, itka neviens cits nevar izveidot kādu bildi... :blush2:
jā... es laikam jau gribētu mainīt, kaut arī pagaidām man šis vēl pilnīgi apmierina...
ja kas tad varu pamēģināt ko izdarīt... ja nē, tad kāds cits izveidos...
;)

0

3

Julia, lūdzu uztaisi ko jauku. Mans vienīgais rekvests - lai tur būtu Sin Verguenza - nu tu jau zini, ka tagad jūdzos. Likmei tur ar droši vien jābūt, jo daudzi cilvēki joprojām fano, arī Zorro - bez viņa nu nekā. Ja iespējams arī laikam Vētru joprojām... Var jau arī kaut ko no seriāliem - mums te daudz Amuleta fani, arī daži Prison break fani. Bet nu skaties protams pēc iespējām. Bet tikai nezinu kādu krāsu... Nu tu pati paskties - tad jau vēlēk foruma skinu pielāgosim. Un bildes ko uztais liec adminu un modu sadaļā... Bet droši var arī kāds cits pieteikties, var dot idejas - lūdzu izsakieties tauta!!!

0

4

albalonga написал(а):

lūdzu izsakieties tauta!!!

Man jau neko daudz, ko teikt nav, jo uzticoa Julia-  zinu viņa uztaisīs brīnišķīgu attēlu. :ok2:  Tagadējais attēls jau ir tam labs pierādījums. :blush2: Man tik šķiet, ka būtu jauki kā tagad, ka tur būtu rakstīts kāds zīmīgs citāts no kādas telenoveles. Ātrumā nevaru iedomāties kāds, bet tas likās tā orģināli un atbilstoši.

0

5

danna написал(а):

Man tik šķiet, ka būtu jauki kā tagad, ka tur būtu rakstīts kāds zīmīgs citāts no kādas telenoveles.

izdomā.... tad es mēģināsu ko izdarīt... ;)

ja ja jaaa.. paldies par uzticēšanos.. mēģināšu ko izveidot.. :) (kas un kā vel nezinu)

0

6

Bet kadas ir domas par foruma krasam? Kadas tas būs, ja nav noslēpums? ;)

0

7

Deyalit написал(а):

Bet kadas ir domas par foruma krasam? Kadas tas būs, ja nav noslēpums?

tās būs tādās krāsās (toņos) kādu es izdarīšu bildi.... :)
joks, joks, joks... es neesmu tāda...

izsakiet savas vēlmes un ja kas.. tad es varu pieskaņot bildi pie tā... ;) :blush2:

0

8

tiakai lūzdu ne rozā nevar ciest.

0

9

pinocchio написал(а):

tiakai lūzdu ne rozā nevar ciest.

labi... var jau mēģināt... ;)

0

10

kā tas ir varu jau mēgināt 99% kad būs vai tu arī pa spīti ieliks lai mani kaitinātu, bet vaŗbūt tev pašai ši krāsa ļoti patīk

0

11

pinocchio написал(а):

vai tu arī pa spīti ieliks lai mani kaitinātu, bet vaŗbūt tev pašai ši krāsa ļoti patīk

:rofl: da nē... nepiekasies vārdiem, neko negribēju ar to teikt... viss kārtībā, ja negribi, nedarīšu rozā krāsā... man agrāk nepatika, tagad tīri labi... koroče nav mīļākā krāsa.. bet nav nekas pretī...

;)

0

12

liels paldies tu mani nomierināji

0

13

Nezinu.. man jau šis zilais tīri labi patīk.. nu labi - ļooti patīk. :D bet es jau nezinu citus skinus, tā ka.. var jau pamanīt.. cik ta var šādā izskatā dzīvot. Bet jau trīs mēneši???? Kā laiks skrien!! :O pilnīgi nošokējos.. nu vispār ja maina tad man laikam vienlga kādu krāsu.. lai gan.. varbūt varētu sarkanu - ne tādu melnsarkanu kā bija, bet vienkārši sarkanu, bordo.. kaut ko tādu.. ;) Nu kā šitas zilais apmēram, tikai sarkanu.
Jau biju gatava pieteikties uz bildes taisīšanu :D, bet lai taisa Julia - es viņai uzticos!!  :rose:

0

14

Paloma

Tu jau ar vari uztaisīt... Tad biežāk pamainīt varēsim.

Un vēl kas - te daudz Mežonīgo kaislību fanu. Var arī Sāras un Franco bilžu ku pielikt... Bet tas nu tā - tikai dodu idejas...

0

15

Kā jums šitais skins???

0

16

:) labais ;) tikai bieži nevajag to mainit :beee:  :rofl:

0

17

patreiz man ļoti patīk un kad pieradīs patiks vēl vairāk.

0

18

Jaa, ljoti interesanti kaa jaunais skins izkatiisies :)

0

19

Paloma написал(а):

vienkārši sarkanu, bordo..

mn bija tieši tāda doma

Paloma написал(а):

Jau biju gatava pieteikties uz bildes taisīšanu , bet lai taisa Julia - es viņai uzticos!!

ja godīgi, es tev atļauju... :D

0

20

Nu ja šis skins patīk, tad kāds varētu bildi ar tādu zaļo toni uztaisīt... A es tūlīt vēl te skinus pamainīšu un palūrēšu vai ir kāds bordo...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Jauns foruma izskats...