TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 46. nedēļas telenovele ir...


46. nedēļas telenovele ir...

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Šoreiz gan seriāls

Grejas Anatomija

par godu manai mazajai māsiņai pinocchio...

Vai vēl kāds skatās?????

0

2

esu redzējusi vienu sēriju, ja vien nejaucu seriālus  :blush:  nju man jau patika tā viena sērija.. vispār ja būtu iespēja skatītos pusi seriālu kas ir.. bet nu diemžēl tiešām nesanāk, un ar to vienu sēriju par maz, lai spriestu ;)

0

3

Nu es vienu pussēriju reiz mēģināju skatīties, bet nu nepatika un viss...

0

4

nu man tāds pri8eks ka mana greja ir tiksuis pie ši goda
tāds tik liels prieks
un tiktiešām visu isaku
kaut viņš ir tāds idiots un nav viņai patyeicis ka ir precējies kaut daudzkas cits ir varen bēdīgi grajas anatomija ir varen pozītīva, varen jauka un liek manai kioka sejiņai izrādīt prieku, pēc tm tās pacēlums gribas darīt daudzko tādu ko agrāk nebūtu darījusi, vienkārši nav bijis piemērots garstāvoklis
ļauj izbaudīt dzīvi un samierināties cik reizēm tā ir stulba
nu tas jau arī ir mans nesubjaktīvais viedoklis bet nu es dievinu grejas anatomiju
nu nekur citur jau netaisa kēksus ar kokosrieksta ektraktu, nekur citur nav tik varen skaistas un jaukas attiecības
un atvainojiet īstie telenoveļu fane( esmu sapratusi ka ar visām četrām tāda nesmu, protams tas neattiecas uz manas anas telenovelām un dame chocolate ar tām esmu ar visām čtrām) bet nu nesmu īsta tīrasiņu telenoveļu fane, esmu relitātes un sapņu sajaukumu fane, un šokolādes kēksa ar kokosrieksta ekstraktu par tik jaukiem smaidiem jaukām lietiņām par kurām reizēm telnoevļu nerālums aizmirst

bet nu man varen liels prieks ka mana grejas anatomija ir arī šis nedēlasd ekstra
un atkārojos bet tiektiešam iesaku

0

5

Neesmu necik redzējusi, nav viedokļa un nedomāju arī skatīties - negribu jaunu seriālu klāt. ;)

0

6

neesmu pat dzirdeejusi :sorry:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 46. nedēļas telenovele ir...