TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » PA superspoileri


PA superspoileri

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

No drošiem avotiem man ir zināms, ka sobrīd ir uzfilmētas apmēram 60 sērijas. Drīz tās saks vilkt garumā un rādīs īsās sērijas - 15 - 20 minūtes. Un tad visais steidzīgi tiks vaļā no daudziem varoņiem - Luisito pārdzīvodams to, ka ir gejs - pašnāvību uztaisīs. Viņa draugs hektors arī kaut kur izčibēs. Laura nogalinās Anselmo un kopā ar to savu kalponi un meitu apraks viņu tuksnesī un tas visas 3 līdzzinātajas dosies projām ceļojumā uz neatgriešanos. Arī Čarlijs tipa kaut kur pazudīs. Moniku arī visdrīzak nogalinās vai citādi tiks no viņas vaļā, jo aktrise tipa konfliktejot ar uzņemšanas grupu. Laikam arī no Sebastiana ligardes tiks vaļā. Nu no jauniešu sastāva masveidā atbrīvosies, bet Mariana un viņas brāļa atveidotās jencarlo noteikti palikšot, jo no jauniešiem tikai viņi esot populāri un skatītajiem interesanti. Nu vot tādi visādi jaunumi. Telemundo ir gatavi darīt visu, lai reitingi celtos - viņi ir gluži izmisuši.

0

2

jā, šito jau es lasīju spāniski. vispār šausmas. man tādas izmaiņas īpaši nepatīk.

0

3

ĀRPĀRC.
Nakad iepriekš nebūtu ticējusi, ja man teiktu, ka šai telenovelei būs superzemi reitingi. Domāju tieši pretējo. Tā stulbi sanācis un necerēti stulbi.
Izskatās, ka telemundo kaut kāda nelaimes sāga uznākusi, ceru, ka tomēr tas La tracion neskars.

0

4

angelina написал(а):

man tādas izmaiņas īpaši nepatīk

Man arī nē. :/

0

5

vispār ir diezgan neloģiski, ka Luisito izdara pašnāvību... viņš taču mīl Naty... :( un viņš taču zin, kā jutīsies Naty :(

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » PA superspoileri