TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 47. nedēļas 2007 telenovele ir...


47. nedēļas 2007 telenovele ir...

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

El Engaño

Nu piedodiet man par to...

0

2

nav jau ko piedot :D Tavs prieks ir arī mūsu prieks :) un man vispār nav nekādu iebildumu, ka šī ir nedēļas telenovele, jo arī labprāt gribētu redzēt un patīk man aktieri :)

0

3

aNgeL написал(а):

labprāt gribētu redzēt un patīk man aktieri

:yahoo:

0

4

Es arī labrāt gribētu redzēt,jo uzskatu,ka man patiks!!!!!!!Piekrītu enģelītim, ka tavs prieks ir arī mūsu prieks!!!!!man pilnīgi nekādu iebildumu,ka šīs nedēļas telenovele!!!!!!!!!

0

5

Nu jau lielu aziotāžu izveidojusī, jau alblonga mīlātā El engano. Telenovele, pret kuru jau tagad man ir jāturas abām rokām un kājām pret, vēlme skatīties ir pat vēl lielāka par Pecedos Ajenos un arī aktrise tur pievelk vairāk - Gaby.
eh. nu sakiet man - kādēļ dienakti nevar padarīt garāku?

0

6

Oj esmu tikai ar visam rokam un kājam - par! :D :yahoo: To es jau gaidīju. :D Un ja šī telenovele nekļūtu par nedēļas telenoveli, tad es pat ļoti noskumtu.  :yes:
El Engano ir manis visgaidīdāka telenovele (ja neskaitīt Rubi - 2 :D). Es jau katru dienu to atceros, gaidu video. Diemžēl laika man nav - SDA tā arī nevaru turpināt skatīties, bet šis telenoveles dēļ, es stundinju vēlāk ietu gulēt. :D
Tāpēc - gaidu, gaidu, gaidu!!! :yahoo:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 47. nedēļas 2007 telenovele ir...