TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mundo de fieras/Cietsirdīgās spēles » Beigas!


Beigas!

Сообщений 1 страница 20 из 106

1

Nākošceturtdien jau pēdējā sērija!  :cray:  :(

Kāds nezin, kādu telenoveli demonstrēs pēc MDF? :BB:

0

2

Oo - jau nākošceturtdien??? Foooorši!! Tas ir, forši, ka būs jauns seriāls! :) Interesanti, kāds??? :) Un vispār ceru, ka būs... savādaķ televīzija vispār sāk mūs pamatīgi apdalīt ar seriāliem.. :/

0

3

Aha, nākamceturtdien..! ;) Vismaz tā lasīju programmā! Ļoti gribu jaunu seriālu. :) Nesaku, ka šis bija slikts, bet ņu, gribas kaut ko jaunu, jo šito tā īsti neskatījos! :blush2:

+1

4

Nav ne jausmas. Centos noskaidrot, bet neko neuzraku...

0

5

:D Es tieši šodien kādas stundas 4 atpakaļ biju TV3 mājaslapā, un lasīju sēriju aprakstus, arī pēdējas sērijas. ;) Par jauno telenoveli neko neatradu, pat biju LNT mājaslapā (tur mēdz dažreiz TV3 apspriest) un TV3 forumā, bet tur nekā nebija. :( Tad es atvēru jauno programmu, un Mundo de fieras laikā (ceturtdienā, piektdienā), stāv kaut kas par Džeku Čanu (viņa piedzīvojumi vai kaut kas tml :(); Vot tā... Tomēr ceru, ka jauna telenovele būs.
   Starp citu LNT tagad rāda Tatjanas dienu. (2 sērijas, turklāt to rāda vakarā, tajā laikā, kad rādīja telenoveles :cry:). Es Tatjanas dienu pa Pervij Baltijskij skatos. Man patīk. ;)
   Turklāt Katja beidzās. :cry: Ko radīs tā vietā? :O (ja no krievu telenovelēm, tad vislabākais variants man būtu Bednaja Nastja, bet to noteikti nerādīs :()

0

6

A Katjas vietā laikam pagaidām neko. :( Tur kkā tagad tie laiki mainīti... MDF arī vairs nav 14:55, bet kopš Katja beidzās, tas ir no šodienas, laiki mainīti uz 15:25! Un līdz ar to visi pārējie seriāli citos laikos! :blink: Njā, man arī ļoti patika Nabaga Nastja, ar omu kā trakas skatījāmies! :D Gribas jau redzēt, bet laikam jau, ka nerādīs.  :/
Gan jau, ka drīz pa TV3 rādīs reklāmu, kas būs MDF vietā! :rolleyes:

0

7

Man riebjas tā tendence, ka pāriet tikai uz krievu, vācu un latviešu telenoveļu rādīšanu. Man vajag latino... Ja nebūtu neta, es laikam tagad vispār būtu dziļi nelaimīga. Agrāk tik daudz tv skatījos, a tagad gandrīz nemaz...

0

8

albalonga написал(а):

Man riebjas tā tendence, ka pāriet tikai uz krievu, vācu un latviešu telenoveļu rādīšanu. Man vajag latino... Ja nebūtu neta, es laikam tagad vispār būtu dziļi nelaimīga. Agrāk tik daudz tv skatījos, a tagad gandrīz nemaz...

njā, man jau ar tie vācu seriāli tracina. :/ cik var to Kobru rādīt? Man personīgi viņa nepatīk! :/ Gribu jaunu seriālu meksikāņu, spāņu vai latino, vienalga, bet gribu!!! :D:D:D

0

9

albalonga написал(а):

Man riebjas tā tendence, ka pāriet tikai uz krievu, vācu un latviešu telenoveļu rādīšanu. Man vajag latino... Ja nebūtu neta, es laikam tagad vispār būtu dziļi nelaimīga. Agrāk tik daudz tv skatījos, a tagad gandrīz nemaz...

Tieši tā... :/ Tie vācu.. vispār.. nu ViB bija foršs, tā Tesa vēl kaut cik pieciešama (māsa agrāk it kā skatījās), bet piem.tā Jūlija - dzīvās šausmas - kaaaas vispār to skatās??  :bad: 
A bij tak laiki, kad pa katru kanālu vairākas telenoveles, vienā laikā pat pa abiem un tad varēja jukt prātā, ko skatīties, ko nē, kā noskatīties visu, ko gribas.. A tagad.. Nu makleodas paskatos.. Pīlēnu pēdējās dienās.. A tā - nekā. Nu tagad Como en el cine paskatīšos laikam kādu brīsniņu Lores dēļ. ;)

0

10

es gribu arī latino noveles  :cray:

mums ir kkur jāvēršas  :cray:

0

11

Nu kurš mūsos klausīsies???? Kurš??? :(

0

12

nu kādam jāklausās! ja mēs aktīvi drukāsim viņiem, tad taču uzklausīs! jāuzklausa!

0

13

Es tev piekrītu angelina! ^_^ :)
Jāraksta laikam uz TV3! :)

0

14

nu bija jau mums šāda kampaņa, kad LNT pārcēla Likmi uz rītu, bet neko tas nedeva - LNT pat neizradīja tik daudz cieņas, lai atbildētu mums. Arī TV# es vairākkārt esu rakstījusi ar lūgumu izveidot iespēju izteikties lapā un arī jautājusi par nākamājam novelem. Nekad nav atbildējuši. Bet redz ka forumu ir uztaisījuši, tomēr tas ir patiesi drausmīgs... Ev, a kāds ir TelenovelesLV tur pareklamejis? Man tas tikko iešāvās prātā......

0

15

Es pat nezināju, ka tv3 ir forums. :D Pareklamē, pareklamē, alby!! :D

0

16

Es tajā forumā neesmu reģistrēta, tāpēc arī pareklamēt laikam nevarēšu... :( Bet ideja ir lieliska! ;) :ok:

0

17

Tauta, sorry, es laikam kko sajaucu!  :blush2:
Pēdējā sērija ir otrdien!  :blush:

0

18

MDF vietā ziniet kas būs?! :O

Multenes!!! Kkādi debīli Džekija Čana piedzīvojumi! :cray:

Izskatās, ka telenoveles drīz pa TV vairs netiks rādītas! :cray: :cray: :cray:

/nospļaujas pār kreiso plecu 3 reizies/

0

19

:D Jā, Gaby, es jau to Džekiju Čanu minēju... :D (tu laikam nepamanīji ;)) Vnk, es padomāju, ka tas būs tikai līdz nedēļās beigām, bet no nākošas pirmdienas būs jauna novele... ;) (laikam tomēr nē... :cry:)

0

20

wow, jau beigsies? lab, patiesībā pailgi jau rāda šo seriālu, bet man laiks ātri skrien.. gribētos jau paskatīties pēdējo sēriju, bet.. laiks atkal neder.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mundo de fieras/Cietsirdīgās spēles » Beigas!