TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mundo de fieras/Cietsirdīgās spēles » Beigas!


Beigas!

Сообщений 21 страница 40 из 106

21

un vispār - ārprāc.. tik tiešām ārprāc, ka telenoveļu vairs tikpat kā nav LNT, TV3 !!!!

0

22

Nu tās ir šausmas, ka telenoveles izzūd kā tādas no tv kanāliem.... :( tik tie vācu/krievu utt.murgi.. :/

0

23

rubi, piedod, tik tiešām nepamanīju.. :)  :blush2:
gaidīsim jaunumus, varbūt, ka tomēr būs jauna telenovele, kas zin? :)

0

24

nezaudēsim cerības, bet nu vispār baigi švaki :(

0

25

aNgeL написал(а):

un vispār - ārprāc.. tik tiešām ārprāc, ka telenoveļu vairs tikpat kā nav LNT, TV3 !!!!

Tas gan ir traki!!!!!!!Ja ne internetā varētu skatīties telenoveles tad vispār faktiski viņas nevarētu redzēt!!!!!!!

albalonga написал(а):

Man riebjas tā tendence, ka pāriet tikai uz krievu, vācu un latviešu telenoveļu rādīšanu. Man vajag latino...

Tam es pilnībā piekrītu!!!!
Un vispār nedrīkst tā  rīkoties pret skatītājiem!!!!

Paloma написал(а):

ViB bija foršs

Tas man šķiet vienīgais labais vācu seriāls!!!

Paloma написал(а):

bet piem.tā Jūlija - dzīvās šausmas - kaaaas vispār to skatās??

Jūlija tiešām ir dzīvas šausmas!!!Man grūti iedomāties,ka kāds to skatās,bet ir jau izņēmumi!!!!!!

angelina написал(а):

es gribu arī latino noveles

Mēs visi arī gribam!!!!

rubi написал(а):

Vnk, es padomāju, ka tas būs tikai līdz nedēļās beigām, bet no nākošas pirmdienas būs jauna novele...

ļoti ceru,ka tā būs,ka rādīs telnoveli, bet ja Džekiju Čanu-tas nav normāli!!!

0

26

GaBy написал(а):

gaidīsim jaunumus, varbūt, ka tomēr būs jauna telenovele, kas zin?

Jācer, ka būs!!!!!Es vismaz ļoti,ļoti ceru!!!

0

27

GaBy написал(а):

rubi, piedod, tik tiešām nepamanīju..

Nekas, Gaby :) :friends :heart:

0

28

Paloma написал(а):

tik tie vācu/krievu utt.murgi..

nju vācu jā - no telenovelēm tiešām vienīgais labākais ir ViB, taču krieviem jau arī izdodas labas telenoveles un daži seriāli (neticu ka pati to saku) nu - tas pats Neglītais pīlēns, Nabaga Nastja.. wnk, ka ne vienmēr viņiem ir murgi..

mmaarriiaa написал(а):

Tas gan ir traki!!!!!!!Ja ne internetā varētu skatīties telenoveles tad vispār faktiski viņas nevarētu redzēt!!!!!!!

wow, tiešām taisnība  :wacko:  ārprāc, nu tak nevar atņemt mums atņemt spāņu darbus..   :cray:

0

29

mmaarriiaa написал(а):

bet piem.tā Jūlija - dzīvās šausmas - kaaaas vispār to skatās??

par Jūliju pilnībā piekrītu... cik var rādīt tos vācu seriālus ar vienu un to pašu motīvu.. tak tā Jūlija, Bjanka un Tesa ir vnk vienādas! :blink:
ko gan es darīšu bez spāņu seriāliem, es nezinu...  :russian_roulette:  :swoon:  :cray:

0

30

jā, tiešām, Gaby, vnk -  :russian_roulette:  :swoon:  :cray:

0

31

GaBy написал(а):

ko gan es darīšu bez spāņu seriāliem, es nezinu...  :russian_roulette:

angelina написал(а):

jā, tiešām, Gaby, vnk -  :russian_roulette:

Tikai ne nošauties!!!!
Nāksies vienīgais netā skatīties ja ne neta tad telenoveles vispār nebūtu kur redzēt!!!!

aNgeL написал(а):

taču krieviem jau arī izdodas labas telenoveles un daži seriāli

njā dažas labas izdodas bet daudz tādu nav!!!!!!!
Piekrītu, ka Nabaga Nastja un neglītais pīlēns!!!!
No smieklīgajiem man ļoti patika Mana mīļā aukle!!!!!

0

32

Man pat no neta nekačājas.  :cray:
Parādās, ka tjip fails dzēsts. :cray: vai, ka jāielādē kkāds megaupload! :cray:

0

33

GaBy написал(а):

Man pat no neta nekačājas.  :cray:
Parādās, ka tjip fails dzēsts. :cray: vai, ka jāielādē kkāds megaupload! :cray:

Ko tieši tu lādē!!Kāda seriāla video?

0

34

GaBy написал(а):

vai, ka jāielādē kkāds megaupload!

tad vnk tas video ir no meagauplod tev viņš ir jāielādē tas pats megauplod un tad tu varēsi to video ielādēt!!!

0

35

nu, man ieteica paskatīties Pecados Ajenos! ;)
paldies par info, mmaarriiaa! :friends: tad rīt no rīta ielādēšu un sākšu sērijas pamazām skatīties! ^_^

0

36

GaBy написал(а):

paldies par info, mmaarriiaa!

Nav par ko!!!!! :friends:

0

37

Stulbums!!Tikko apskatījos tv3 programmu šai un nākmajai nedēļai Cietsirdīgo spēļu vietā Mazās burves!!!Viņi mums atņem telenoveles!!!!!!!!!!!!

0

38

mmaarriiaa написал(а):

Stulbums!!Tikko apskatījos tv3 programmu šai un nākmajai nedēļai Cietsirdīgo spēļu vietā Mazās burves!!!Viņi mums atņem telenoveles!!!!!!!!!!!!

bāc, nu kas tas pa sviestu?! :cray: kapēc telenoveļu cienītājus diskriminē?! :cray: :mad: kkas ir jādara! :blink:

0

39

GaBy написал(а):

bāc, nu kas tas pa sviestu?! :cray: kapēc telenoveļu cienītājus diskriminē?! :cray: :mad: kkas ir jādara! :blink:

Es vispār  nesaprotu kas notiek!!!!latino telenoveles vairs nerāda rāda tikai vienu pa latvijas programmām Likteņa atraidīto kuru es neskatos, jo man neliekas interesanta!!!Nu kas tas ir vai progrmmām ir žēl iztērēt naudu par normāliem seriāliem tāpēc rāda, ko lētāku kā jūliju!!!!!Laikam valsts šādā veidā mēģina samzināt inflāciju ietaupot naudu kau arī neizdodas(jox)

Отредактировано mmaarriiaa (26.11.2007 15:02)

0

40

mmaarriiaa написал(а):

Es vispār  nesaprotu kas notiek!!!!latino telenoveles vairs nerāda rāda tikai vienu pa latvijas programmām Likteņa atraidīto kuru es neskatos, jo man neliekas interesanta!!!Nu kas tas ir vai progrmmām ir žēl iztērēt naudu par normāliem seriāliem tāpēc rāda, ko lētāku kā jūliju!!!!!Laikam valsts šādā veidā mēģina samzināt inflāciju ietaupot naudu kau arī neizdodas(jox)

agrāk rādīja pa TV3 3 telenoveles dienā, pa LNT 2 telenoveles, pa LTV7 laikam 1 vai 2 un LTV1 arī.. tagad jau vispār gandrīz vairs nekur neko sakarīgu nerāda. :cray: vienīgas vēl nesen pa RTVi rādīja La Prisionera, kurai pēdējo sēriju vispār neperādīja. :( :cray: tagad man liekas, ka tur iet kkāda telenovele ar Scarlet Ortiz. :) es vsp nesaprotu?! kas to Jūliju skatās?! labi, Bjanku vēl varēja palūrēt [kgan neskatījos].. bet Tesa un Jūlija ir vnk kopijas. :cray:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mundo de fieras/Cietsirdīgās spēles » Beigas!