TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mundo de fieras/Cietsirdīgās spēles » Beigas!


Beigas!

Сообщений 41 страница 60 из 106

41

GaBy написал(а):

es vsp nesaprotu?! kas to Jūliju skatās?! labi, Bjanku vēl varēja palūrēt [kgan neskatījos].. bet Tesa un Jūlija ir vnk kopijas. :cray:

es arī nesaprotu kas vispār notiek!!!!!Labi, ka vismaz ir nets kur var redzēt telenoveles kaut arī ne visas, bet kā ir cilvēkiem kuriem nav neta (nu ir tādi) viņiem ir pavisam traki!!!!Bet pat ja man arī ir nets es pie viņa nesēžu visu dienu man patīk ieslēgt tv un redzēt ka iet kāda telnovele bet vairs gan tā nav!!!Žēl gan!!!Bet mēs jau neko arī nevaram mainīt!!!

0

42

mmaarriiaa написал(а):

Labi, ka vismaz ir nets kur var redzēt telenoveles kaut arī ne visas, bet kā ir cilvēkiem kuriem nav neta (nu ir tādi) viņiem ir pavisam traki!!!!Bet pat ja man arī ir nets es pie viņa nesēžu visu dienu man patīk ieslēgt tv un redzēt ka iet kāda telnovele bet vairs gan tā nav!!!

nu jām.. man vēl tas megaupload jāielādē, lai varētu filmas skatīties. :D kgan tagad nav īpaši daudz laika kko skatīties, jo skola.. vienīgi jau var pa brīvdienām. :) varbūt tās multenes ir tikai uz laiku, varbūt tomēr parādīsies kāda teleonovele - veca vai jauna, tam jau vairs nav nozīmes. :) es labprāt rezētu vēlreiz "La Intrusa", "Las vias del amor" vai kko tādu. ;) nāks laiks, redzēsim. ;)

Отредактировано GaBy (26.11.2007 15:18)

0

43

mmaarriiaa написал(а):

Es vispār  nesaprotu kas notiek!!!!latino telenoveles vairs nerāda rāda tikai vienu pa latvijas programmām Likteņa atraidīto kuru es neskatos, jo man neliekas interesanta!!!

Tieši tā... Es nesaprotu, kas viņi visi galvu saspieduši?? :( Paši tak sev dara slitku, zaudējot tādu auditoriajs daļu. Nu nesaprotu, kas tādu Jūliju var skatīties- kaut ko tik prastu nezinu vai pat biju redzējusi kādreiz. Un kas vāciešiem ir uz blondīnēm??????? Vot pasakiet kādu seriālu, kurā viņiem galvenā nav blonda! Un vēl ja tēlot ācētu, būtu labi.. Pff.. Lab, esmu wnk dusmīga. :D

mmaarriiaa написал(а):

Laikam valsts šādā veidā mēģina samzināt inflāciju ietaupot naudu kau arī neizdodas(jox)

teorētiski... vajadzētu būt tieši otrādi - dot latus (nu vai samain'tus vienalga kāda'valūtā) prom no valsts, samazinot naudas daudzumu valstī... Jo kaut arī cilvēkiem naudas trūkst, inflācija nozīmē, ka naudas ir par daudz valstī.  :rolleyes:  jums interesanti? :P :D bet nu tas ne par tēmu :P

GaBy написал(а):

varbūt tās multenes ir tikai uz laiku, varbūt tomēr parādīsies kāda teleonovele - veca vai jauna, tam jau vairs nav nozīmes.  es labprāt rezētu vēlreiz "La Intrusa", "Las vias del amor" vai kko tādu.  nāks laiks, redzēsim.

el cuerpo del deseo!!!!!!!!!! :D bet nu grr - vienu telenoveli jau no točna var atļauties!  :angry2: 
Ok, var lādēt no neta.. bet ar megu tas tak ir tiiiik lēni - viena sērija ik pa 400 min - nav normāli :( Pie tam, cik es pie datora sēžu? tā gribētu laikā, kad mamma vai māsa sēž paskatīties kādu telenoveli, bet nu nav tak ko!!! :(

0

44

Paloma написал(а):

jums interesanti? :P :D bet nu tas ne par tēmu :P

tas uzraxtītais bija domāts kā jox!!!!!
Bet nu labi ne par tēmu!!!!

0

45

mmaarriiaa написал(а):

Stulbums!!Viņi mums atņem telenoveles!!!!!!!!!!!!

Točna stulbums!  :angry2:  Laikam jau vairāk nevienu neinteresē, ko vēlas redzēt skatītāji! Bāž tik iekšā savas Jūlijas.  :bad:

Paloma написал(а):

Un kas vāciešiem ir uz blondīnēm??????? Vot pasakiet kādu seriālu, kurā viņiem galvenā nav blonda!

Mīlas viesulis 1, sorry, Paloma. Bet tas gan bija vienīgais man zināmais un kas patika. ;) Pārējās-beee.

mmaarriiaa написал(а):

Labi, ka vismaz ir nets kur var redzēt telenoveles

Aha. Nets ir vienīgais glābiņš.

Paloma написал(а):

Paši tak sev dara slitku, zaudējot tādu auditoriajs daļu.

Nez vai viņi to saprot. Un vai tas viņus uztrauc?

0

46

mmaarriiaa написал(а):

tas uzraxtītais bija domāts kā jox!!!!!

n ues sapratu.. :D bet esmu tik piebāzta ar ekonomiku, ka pirksti nestāvēja mierā. :D :D :D

Ragana написал(а):

Mīlas viesulis 1, sorry, Paloma.

nu laaab.. tātad 1..  :rofl:  pret... vismaz 4. :D Ok - no tiem ViB bija labs. :)

0

47

Nu man tagad ir tā, ka pilnība esmu pārgajusi uz netu. Un vispār ja kādam kādas problēmas ar failu lādēšanu, var jau kooperēties. Piem., no megas viens vienu sēriju lade, otrs otru un pa skype samainās. Nu man var lūgt šaja ziņā palīdzību, ja kādam problēmas.

0

48

A tu PA vēl lādē, alby??  :rolleyes:  šobrīd saglabāju 28.sēriju - 2,5h vēl.. nu murgs.. :(
pasion jau rādās ka tu tāpat skaties, bez ielādējamām.. :D pat nezinu ar ko vēl tev varētu mēģināt piesieties... :P

0

49

albalonga написал(а):

Nu man tagad ir tā, ka pilnība esmu pārgajusi uz netu.

Pateicoties forumam, es arī. :D  :kiss:

0

50

Paloma написал(а):

pasion jau rādās ka tu tāpat skaties, bez ielādējamām..

Pasion lādēju, bet slikto kvalitāti, kura laikam tevi īpaši nesaista, bet ja saista - varu sūtīt tev sērijas. PA lādeju, bet Mastera video, kuri arī tevi kvalitātes dēļ šķiet nesaista.

0

51

Uff.. jā.. :D t'tad neko darīt.. A Pasion slikto video kvalitāte ar kaut ko atšķiras no kvalitātes tajā forumā online video?

0

52

albalonga написал(а):

Nu man tagad ir tā, ka pilnība esmu pārgajusi uz netu.

šis tagad ir vienīgais web saits, kurā sēžu, kad vien tieku pie neta. :D paralēli vēl ir draugiem.lv, bet tur tik pa reizei paskatos. :D šobrīd šis saits es mi casa. :D

0

53

GaBy написал(а):

šis tagad ir vienīgais web saits, kurā sēžu, kad vien tieku pie neta.  paralēli vēl ir draugiem.lv, bet tur tik pa reizei paskatos.  šobrīd šis saits es mi casa.

Man ļoti līdzīgi! telenoveleslv + Skype :) Prieks, ka tev arī tā ir, un ka esi tik jauka aktīva dalībniece! :)  :yahoo:

0

54

Paloma написал(а):

Man ļoti līdzīgi! telenoveleslv + Skype :) Prieks, ka tev arī tā ir, un ka esi tik jauka aktīva dalībniece! :)  :yahoo:

nu jām, man ar vēl skype. :D sarakstos un apspriežu Mērnieku laikus. :D Hehe, cenšos būtk aktīva. ;) Ļoti patīk šis saits un cilvēciņi, kurus esmu te sastapusi! ;) :friends:

0

55

Tad tik tā arī turpini! Nepazūdi nekur! :) :friends:

0

56

Paloma написал(а):

Tad tik tā arī turpini! Nepazūdi nekur! :) :friends:

Apsolu, nepazudīšu! :friends:

0

57

ew, veči, es tv3 mājaslapā programmā atradu kko interesantu.

ķip, pavisam bez latino novelēm neesam palikuši.

neapskatījos no kura datuma, katrā ziņā decembrī jau nu noteikti

5:50 atkāroti iet Marijas slepenā mīla

bet 9:30 ir kkāds Sargeņģelis - kas tas tāds, tur nekas īsti nav rakstīts, bet ir seriāls un ražotājvalsts - Meksika.

a ver, a ver :)

0

58

angelina написал(а):

Sargeņģelis

Tas tak Krievijas seriāls Angel hranjiteļ... Hihi, nu mums vismaz Secreto de Amor naktī būs... :rofl:

0

59

ja? a kapēc tur Meksika rakstīts? :/

0

60

angelina написал(а):

5:50 atkāroti iet Marijas slepenā mīla

tad man vēl ir sapnīši. :D kgan vienreiz, kad gāja Dumpīgais eņģelis pēdējā sērija, tad mēs ar māsu speciāli cēlāmies, lai tikai rezētu. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mundo de fieras/Cietsirdīgās spēles » Beigas!