TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mundo de fieras/Cietsirdīgās spēles » Beigas!


Beigas!

Сообщений 61 страница 80 из 106

61

bet stulbums - vai to Mariju jau 3. reizi gadījumā nerāda..? ja en vēl vairāk...

labāk vēlreiz ECDD varēja rādīt, es, goda vārds, katru rītu celtos un skatītos...

0

62

ECDD es arī labprāt noskatītos vēlreiz itsevišķi Mario, Lorenas, Ērika un Vanessas dēļ. ;)

0

63

jā, ar visām jaukajām ainiņām mežā  :give_heart:

0

64

un ne tikai... :)
vislabāk patika pēdējās 4 vai 5 sērijas.. ;)

0

65

ideāla bij Izabellas nāve. vnk asaras, asaras no manis izsauca  :cray:

0

66

Es laikam nekad nesapratīšu jūsu mīlestību pret ECDD :rofl:

0

67

un es nesapratīšu, kāpēc tu to nesaproti :(

0

68

angelina написал(а):

un es nesapratīšu, kāpēc tu to nesaproti

:sorry:

0

69

angelina написал(а):

5:50 atkāroti iet Marijas slepenā mīla

super - manās acīs tas ir tas pats, kas nekas. :D ne seriāls patīk, ne laiks normāls. uz ecdd gan arī neceltos - neesmu jau pašnāvniece. ;) būtu škrobīgi ja tādā laikā ietu. :/

GaBy написал(а):

vislabāk patika pēdējās 4 vai 5 sērijas..

Es ceru, tu domāji 4-5 sērijas pirms izabellas nāves?? :D

albalonga написал(а):

Es laikam nekad nesapratīšu jūsu mīlestību pret ECDD

angelina написал(а):

un es nesapratīšu, kāpēc tu to nesaproti

:rofl:  es pievienojos angy. :D

0

70

Paloma написал(а):

es pievienojos angy.

:sorry:  :rofl:

0

71

alby - piedod.  :sorry:  :kiss:   bet tu jau tāpat to zināji, vai tad nē? :P  :rolleyes:  :heart:

0

72

angelina написал(а):

5:50 atkāroti iet Marijas slepenā mīla

Nja, ideāls laiks telenovelēm.
Šis seriāls mani tik un tā neinteresē, bet jauna ta nekā nav. :(

0

73

Paloma написал(а):

Es ceru, tu domāji 4-5 sērijas pirms izabellas nāves?? :D

laikam jau. :D bet beigas man arī patika :D kad Salvadors skrēja pie savas sievas un bļāva "Kantalīsija! Kantalīsija!" :D tā norēkties varēja. :D:D:D:D

0

74

Man tad smiekli nemaz nenāca.. Principā man ecdd beidzās ar Izabellas un Pedro gara nāvi. ;) Pārējais bija kā skaīties kaut kādu vispār ar ecdd nesasitītu seriālu... Pat nezinu, kā paskaidrot.. Man jau bija beidzies, kamēr vēl gāja pa tv. ;)

0

75

GaBy написал(а):

bet beigas man arī patika  kad Salvadors skrēja pie savas sievas un bļāva "Kantalīsija! Kantalīsija!"  tā norēkties varēja.

O, savs cilvēks. Es biju laimīga par to - galu galā Pedro Hosē bija atņēmis Salvadoram ķermeni, viņs bija atņēmis vīru sievai un tēvu dēlam un vispār - tam vienkāršajam lauku pārim - viņiem bija vairak mīlestības, vairāk siltuma, nekā bagātajā Izabellā Arojho jebkad bijis. Es vienmēr par šo turpinu strīdeties - Izabella spēja mīlēt tikai ķermeni, Salvadora ķermeni. Pedro Hose viņa paša ķermenī viņa nekad nespeja mīlēt. Un man riebjas, kad fani fano par Izabellu un Salvadoru. Nu tad fanojiet galu galā par Izabellu un Pedro Hosē, jo tur bija viņš Salvadora ķermenī. Un Kantalīsija ar Salvadoru - paties un īsts pārtis. Es arī redzēju pēdējo sēriju un no sirds priecajos. Man šķiet, ka taja vienā pēdējā sērijā - tas bija Mario visu laiku labakais tēlojums. nUn, lai gan Kantalīsija i ne tuvu nav tik smuka, cik Izabelita, īstais, vienkāršais Salvadors viņu mīl un pārējam nav nozīmes. Viņs patiesi mīl viņu, nevis tikai pliku ķermeni. Labi, fanes, varat atkal uz mani dusmoties, bet nu tā tas vienkārši ir.

0

76

alby, īstenībā jau tev ir taisnība par to, lai fano par Izabellu un Pedro Hosē. ;)
skaists, bet pagalam nereāls stāsts... :/

0

77

albalonga, par šo tēmu labāk mums nerunāt, es arī esmu gatava strīdēties par savu. :D

albalonga написал(а):

un vispār - tam vienkāršajam lauku pārim - viņiem bija vairak mīlestības, vairāk siltuma, nekā bagātajā Izabellā Arojho jebkad bijis.

Nu nē, nē, nē un nē!! Kāda tur mīlestība? Kurā vietā? Vot tieši viņiem es enkādu mīlestību garīgu neredzēju. Vairs tagad neatceros, bet arī no Kantalīsijas vārdiem cik atceros pabieži bija dzirdams tik par ķermeni, ķermeni. Nu nespēj upiekrist, ka viņiem bija lielā, skaistā Mīlestība. ;) ja tā būtu bijusi, es par beigām tā nepārdzīvotu. ;) No īstā Salvadora tāpat nebija nekādas jēgas- dumjš laucinieks. Un viss.

albalonga написал(а):

Es vienmēr par šo turpinu strīdeties - Izabella spēja mīlēt tikai ķermeni, Salvadora ķermeni. Pedro Hose viņa paša ķermenī viņa nekad nespeja mīlēt.

Un arī nepiekrītu. ;) Tāpēc bija pēdējās sērijas pirms avārijas, lai parādītu, ka tā nav. Viņa mīlēja Pedro garu! Un, ak kungs, jau pirms viņa iepazinās ar Salvadoru, bija zināms, ka viņa mīlēja Pedro, neskatoties uz viņa vecumu utt!!! Un ļoti mīlēja! Pirmo reizi skatoties es to nepiefiksēju, bet pēc tam griežot es pārliecinājos, kā viņa viņu mīlēja vēl pirms Salvadora. Un Salvadoru viņa iemīlēja tieši tāpēc, ka tas bija Pedro gars. Turklāt, viņas nepatika pret večiem saprotama - ja pareizi sapratu, viņa vienreiz Valērijai stāstīja, ka tikusi izvarota. ;) Jā, Salvadoram laba āriene, bet tāpat jau bija Andresam un daudziem citiem būtu. Bet viņa nespēja mīlēt Andresu vairs, jo iemīlēja Pedro. Un Salvadoru mīlēja tikai tāpēc, ka tas bija Pedro. Tās nu ir manas domas. ;)

albalonga написал(а):

Un man riebjas, kad fani fano par Izabellu un Salvadoru. Nu tad fanojiet galu galā par Izabellu un Pedro Hosē, jo tur bija viņš Salvadora ķermenī.

Jā, es par viņiem fanoju, jo tieši viņi bija gandrīz visa seriāla garumā un vienkārši Andress Garsijas man kā tāds riebjas! Es nespēj uuz viņu skatīties, kad rēgojās un bojāja pēdējās sērijas!! Savādāk - nu bet lūdzu, lai ir vecais! Es fanoju par viņu attiecībām, par visiem tiem skaistajiem viņu piedzīvotajiem mirkļiem! Un - par Izabellu pašu, viņas skaistumu, raksturu, spēku un tā tālāk, un tā tālāk!!!

0

78

Paloma написал(а):

Tāpēc bija pēdējās sērijas pirms avārijas, lai parādītu, ka tā nav. Viņa mīlēja Pedro garu! Un, ak kungs, jau pirms viņa iepazinās ar Salvadoru, bija zināms, ka viņa mīlēja Pedro, neskatoties uz viņa vecumu utt!!! Un ļoti mīlēja!

par to gan domas var dalīties, jo nekur nav rakstīts, ka viņa mīlēja Pedro un turklāt vienā žurnāla aprakstā bija rakstīts, ka Izabella ir kopā ar Pedro tikai nauda dēļ.. arī Anhela to bieži pieminēja.. :) viņa iemīlējās Salvadorā, nezinādama, ka viņā ir Pedro gars.. jo Salvadors neienāca un nepateica - čau, esmu Salvadors un manī ir Pedro Hosē gars.. :D

Paloma написал(а):

vienkārši Andress Garsijas man kā tāds riebjas! Es nespēj uuz viņu skatīties, kad rēgojās un bojāja pēdējās sērijas!!

tam es tik tiešām piekrītu. nebūtu viņš, būtu dzīvs Pedro un viss būtu pavisam savādāk. :) viņa bārdiņa bija kaitinoša. :D tā vien prasījās nodzīt. :D un vispār man viņš kā aktieris nepatika.. :/

0

79

GaBy написал(а):

par to gan domas var dalīties, jo nekur nav rakstīts, ka viņa mīlēja Pedro

Nu bet kāpēc jābūt rakstītam??? Tajās sērijās pēc Pedro nāves ir tik daudz liecību par to, ka viņa viņu mīlēja!! Tik daudz!! Nu tur pat muļķim jābūt skaidram, ka tiešām mīlēja!

GaBy написал(а):

un turklāt vienā žurnāla aprakstā bija rakstīts, ka Izabella ir kopā ar Pedro tikai nauda dēļ.. arī Anhela to bieži pieminēja..

nezinu, kas bija žurnālā... un Anhela jau nu noteikti nav tas cilvēks, kas zina, ko jūt un kāpēc kaut ko dara Izabella. ;)

GaBy написал(а):

viņa iemīlējās Salvadorā, nezinādama, ka viņā ir Pedro gars.. jo Salvadors neienāca un nepateica - čau, esmu Salvadors un manī ir Pedro Hosē gars..

Bet kāpēc viņa iemīlējās Salvadorā? Viņa attālinājās no Andresa, jo iemīlēja Pedro - jau tad viņu attiecības sāka šķobīties un Izabella palika ar Andresu drīzāk ieraduma pēc, kaisles, bet vairs ne mīlestības kā tas bija pirms tam. Kāpēc tieši Salvadorā? ķermeņa dēļ? Kāda Andresam tad vaina? Nē, viņa iemīlējās tieši Salvadorā, jo viņš bija Pedro.. Viņa to nezināja, bet sirds laikam zināja. ;) ok, es jau pārāk dzejiski runāju, bet tas ir tas, ko domāju. ;) Jau no pirmā viņu skatiena bija skaidrs, ka Izabella viņā redz kaut ko īpašu. ;)

0

80

eh, nu labi. :) laikam jau tev taisnība.. es jau to seriālu īpaši neatceros... :)nav jau arī kur paskatīties.. ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mundo de fieras/Cietsirdīgās spēles » Beigas!