TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mundo de fieras/Cietsirdīgās spēles » Beigas!


Beigas!

Сообщений 81 страница 100 из 106

81

Tur jau tā lieta - es arī sākumu neatcerējos, bet ar visu to, dievināju ecdd un Izabellu un viņus abus kā pāri, viņu attiecības utt. utt. utt!!! Bet tad es griezu sērijas, skatījos vēlreiz, un iemīlēju vēl vairāk, un vēl vairāk iemīlēju Izabellu! Jo viņa tiešām mīlēja Pedro :) man ir it kā tie fragmenti kas par to liecia... ;) tev skype nav? ja nu interesē, varētu aizsūtīt.. kaut ko liku arī forumā, bet neatceros, cik daudz. ;)

0

82

vispār man ļoti nepatīk strīdēties ar cilvēkiem, un jā, nu nestrīdēšos, bet tomēr nevaru arī neizteikties ;)

albalonga написал(а):

viņs bija atņēmis vīru sievai un tēvu dēlam un vispār - tam vienkāršajam lauku pārim - viņiem bija vairak mīlestības, vairāk siltuma, nekā bagātajā Izabellā Arojho jebkad bijis.

piekrītu Palomai!!! kā jau 100 reižu teicu, Izabella man sākumā ļooooti nepatika vispār, un bij besis, ka viņa ir galvenā varone, taču ar laiku, palēnām, ar katru sēriju viņa sāka atklāt kautko no sevis un izrādījās par ļoti dziļu varoni, patiesi interesantu varoni, kura nebūt nav aukstasinīga, pie tam viņa manā izpratnē ir reāla mūsdienu cilvēkiem - mēs spējam mīlēt citus, viņi nav mums vienaldzīgi, taču mēs visi cīnāmies arī par savu laimi, kuru negribam upurēt..

albalonga написал(а):

Un man riebjas, kad fani fano par Izabellu un Salvadoru. Nu tad fanojiet galu galā par Izabellu un Pedro Hosē, jo tur bija viņš Salvadora ķermenī

ar mani ir tā, ka nefanoju ne par Salvadoru, ne par Pedro, bet par Pedro Salvadora ķermenī - vienkārši visu seriālu gandrīz tā ir bijis, un es nespēju redzēt blakus Izabellai piemēram Pedro Hose īsto izskatu..

Paloma написал(а):

Vairs tagad neatceros, bet arī no Kantalīsijas vārdiem cik atceros pabieži bija dzirdams tik par ķermeni, ķermeni

jap, bij tāds, ka Kantalīsija lūdza Salvadoru - Pedro nepamest viņu, viņš teica, ka viņai nebūs viņa garīgās mīlestības, bet Kantalīsijai bija vienalga, jo viņai paliktu viņa ķermenis.. :/ neredzu šeit mīlestību.. galu galā, ja patiesi mīl, tad palaiž cilvēku vaļā, savādāk jau tā ir apmātība un viskautkas cits..

Paloma написал(а):

No īstā Salvadora tāpat nebija nekādas jēgas- dumjš laucinieks. Un viss.

nu.. i°t kā jau jā, bet neteikšu , ka nekādas jēgas.. galu galā viņš ir personība, un ne mazāk vērta kā citi ;)

GaBy написал(а):

vienā žurnāla aprakstā bija rakstīts, ka Izabella ir kopā ar Pedro tikai nauda dēļ.. arī Anhela to bieži pieminēja..  viņa iemīlējās Salvadorā, nezinādama, ka viņā ir Pedro gars.. jo Salvadors neienāca un nepateica - čau, esmu Salvadors un manī ir Pedro Hosē gars..

žurnālā rakstītais ne vienmēr jau ir pats patiesākais.. daļēji jau jā, sākumā naudas dēļ, bet tomēr viņa iemīlēja viņu, un nespēja noindēt, un tiešām skatoties to varēja pamanīt.

Paloma написал(а):

Viņa to nezināja, bet sirds laikam zināja.

wnk Salvadors lai gan izskatījās savādāk, taču raksturā palika tāds pats, un to Izabella arī pamanīja, tāpēc iemīlējās vēlreiz - līdzibas ar Pedro dēļ, viņa izturēšanās, uzvedības, un droši vien tādu sievieti kā Izabėllu piesaistīta viņa bezkaunība..

ā, es redzēju pēdējās 5 min no Fierrām :D jā, Gabija skaista bij :) un vispār smukas beigas - tik puķu, laiva, ūdens, tilts :) :) :)

0

83

aNgeL написал(а):

un vispār smukas beigas - tik puķu, laiva, ūdens, tilts :) :) :)

mmm, tik perfektas beigas. :):):):) viss tik skaists! :)

0

84

Paloma написал(а):

tev skype nav?

ir ir skype. ;) plīz atsūti kko. ;) griba pakavēties atmiņās.. :) maduc_15 .. ;)

0

85

aNgeL написал(а):

ar mani ir tā, ka nefanoju ne par Salvadoru, ne par Pedro, bet par Pedro Salvadora ķermenī - vienkārši visu seriālu gandrīz tā ir bijis, un es nespēju redzēt blakus Izabellai piemēram Pedro Hose īsto izskatu..

Tieši tā... :) Kaut neesmu stāvā sajūsmā par Cimarro, tomēr viņš man daudz labāk patīk nekā Andres Garcia - nu toč riebjas viņš. Un turklāt abi kopā - Izabella un Salvadors izskatās vienkārši ideāli!!! :)

aNgeL написал(а):

jap, bij tāds, ka Kantalīsija lūdza Salvadoru - Pedro nepamest viņu, viņš teica, ka viņai nebūs viņa garīgās mīlestības, bet Kantalīsijai bija vienalga, jo viņai paliktu viņa ķermenis..

nu lūk.. jau likās, ka bija kaut kur runa par to. ;) paldie,s ka atcerējies, mīlulīt!! :kiss:

aNgeL написал(а):

ā, es redzēju pēdējās 5 min no Fierrām  jā, Gabija skaista bij  un vispār smukas beigas - tik puķu, laiva, ūdens, tilts

hm, jā, žēl, ka es neredzēju.. :/

0

86

Paloma написал(а):

paldie,s ka atcerējies, mīlulīt!!

neesu aizmirsusi nekad.. man tak toreiz bij tāds šoks, kad to dzirdēju...

0

87

nu  es esu stāva sajūsma - beidzot diskusija. Urrāāāāāāāa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Es jau zinu, ka tāpat katrs paliksim pie savam domām, bet lieliski, ka šai telenovelei izdodas izvērst tādas diskusijas, arī citos forumos. Ir pat speciāli nosaukumi, piem Salvape - Pedro Hosē Salvadora ķermenī...

0

88

aNgeL написал(а):

jap, bij tāds, ka Kantalīsija lūdza Salvadoru - Pedro nepamest viņu, viņš teica, ka viņai nebūs viņa garīgās mīlestības, bet Kantalīsijai bija vienalga, jo viņai paliktu viņa ķermenis..  neredzu šeit mīlestību.. galu galā, ja patiesi mīl, tad palaiž cilvēku vaļā, savādāk jau tā ir apmātība un viskautkas cits..

Viņa bija izmisusi, neizglītota sieviete, kura nesaprata, kas notiek ar viņas mīļoto vīru. Viņa gribēja būt viņa tuvumā, cerot, ka viņa prāts atjēgsies un viņš kļūs par agrāko Salvadoru...

0

89

Paloma написал(а):

Man tad smiekli nemaz nenāca.. Principā man ecdd beidzās ar Izabellas un Pedro gara nāvi.  Pārējais bija kā skaīties kaut kādu vispār ar ecdd nesasitītu seriālu... Pat nezinu, kā paskaidrot.. Man jau bija beidzies, kamēr vēl gāja pa tv.

man arī turpat beidzās. tālāk neskatījos ne pa tv3, ne arī datorā.

0

90

Priecājies, riecājies, albalondziņ.. :D man vēl joprojām asinis burbuļo. :D ak, bet kāda iedvesma uz ecdd!!  :heart:  žēl, ka māsa jālaiž.. :/
nu nespēju vairs pastrīdēties - Kantalīsijā patiesu mīlestību neredzēju ;) un visss...

0

91

nu, tagad arī pārējo diskusiju par ECDD izlasīju. piekrist varu tikai aNgeL un Palomitai - tikai viņas šeit vēl bez manis to visu saprot. jūs pārējie vnk neesat drošvien skatījušies ECDD vairākas reizes, analizējuši to. arī man sākumā Izabella nepatika - likās kā parasta villana. bet skatījos tālāk un ieraudzīju pretējo.

0

92

albalonga написал(а):

nu  es esu stāva sajūsma - beidzot diskusija. Urrāāāāāāāa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Es jau zinu, ka tāpat katrs paliksim pie savam domām, bet lieliski, ka šai telenovelei izdodas izvērst tādas diskusijas, arī citos forumos. Ir pat speciāli nosaukumi, piem Salvape - Pedro Hosē Salvadora ķermenī...

:D jā, tas gan, ka paliksim katrs pie savām domām :D un esu lasījusi arī dažos citos forumos, ka katram tur savas iesaukam Salvadoram un Pedro :D

0

93

njah, Salvapedro :D

0

94

Meitenes, bet vai kāds, izņemot mani skatījās "Mundo de fieras" pēdējo sēriju? :D

0

95

rubi написал(а):

Meitenes, bet vai kāds, izņemot mani skatījās "Mundo de fieras" pēdējo sēriju?

pēdējās 5 minūtes redzēju :)

0

96

rubi написал(а):

Meitenes, bet vai kāds, izņemot mani skatījās "Mundo de fieras" pēdējo sēriju? :D

ofcourse.. ;) es nekādi nevarēju palaist garā pēdējo sēriju, es pat uztaisīju jaunu tēmu, un savas domas uzrakstīju, tik neviens tur neraksta. :D visi šeit pārvākušies. :D

0

97

:blush: Gaby, piedod, es to tēmu nepamanīju. :D Tūlīt tur izteikšos. ;)

0

98

man nebij iespējas redzēt :D varētu jau rīt no rīta atkārtojumu - bet šī telenovele priekš manis nav tā vērta, man rīt tikai 8 jāceļas :D

0

99

Paloma написал(а):

Man tad smiekli nemaz nenāca.. Principā man ecdd beidzās ar Izabellas un Pedro gara nāvi.

Man bija tāpat. ;)

Paloma написал(а):

Tāpēc bija pēdējās sērijas pirms avārijas, lai parādītu, ka tā nav. Viņa mīlēja Pedro garu! Un, ak kungs, jau pirms viņa iepazinās ar Salvadoru, bija zināms, ka viņa mīlēja Pedro, neskatoties uz viņa vecumu utt!!! Un ļoti mīlēja! Pirmo reizi skatoties es to nepiefiksēju, bet pēc tam griežot es pārliecinājos, kā viņa viņu mīlēja vēl pirms Salvadora. Un Salvadoru viņa iemīlēja tieši tāpēc, ka tas bija Pedro gars. Turklāt, viņas nepatika pret večiem saprotama - ja pareizi sapratu, viņa vienreiz Valērijai stāstīja, ka tikusi izvarota.  Jā, Salvadoram laba āriene, bet tāpat jau bija Andresam un daudziem citiem būtu. Bet viņa nespēja mīlēt Andresu vairs, jo iemīlēja Pedro. Un Salvadoru mīlēja tikai tāpēc, ka tas bija Pedro. Tās nu ir manas domas.

Šim pilnīgi  piekrītu. :)

Paloma написал(а):

arī no Kantalīsijas vārdiem cik atceros pabieži bija dzirdams tik par ķermeni, ķermeni.

aNgeL написал(а):

jap, bij tāds, ka Kantalīsija lūdza Salvadoru - Pedro nepamest viņu, viņš teica, ka viņai nebūs viņa garīgās mīlestības, bet Kantalīsijai bija vienalga, jo viņai paliktu viņa ķermenis..  neredzu šeit mīlestību.. galu galā, ja patiesi mīl, tad palaiž cilvēku vaļā, savādāk jau tā ir apmātība un viskautkas cits..

Bija, bija! Es arī to atceros. Un arī nevarēju saskatīt Kantalīsijas un Salvadora attiecībās īstu, lielo mīlestību.

aNgeL написал(а):

kā jau 100 reižu teicu, Izabella man sākumā ļooooti nepatika vispār, un bij besis, ka viņa ir galvenā varone,

Wow! :O Man viņa iepatikās jau no paša sākuma. :)

0

100

Raganiņa- paldies par atblastu!!! :kiss: 
Nu - es neatceros ko domāju par Izabellu no paša sākuma.. Bet fakts kā tāds, ka mīlestība pret viņu un ecdd man radās lēnām, pamazām un par vēlu. :( Bet toties kāāāāda! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mundo de fieras/Cietsirdīgās spēles » Beigas!