TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 48. nedēļas 2007 telenovele ir...


48. nedēļas 2007 telenovele ir...

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

Mundo de Fieras (Cietsirdīgās spēles)

Telenovele šonedēļ beidzās un nu vairs ne LNT, ne TV3 nerāda nevienu latīņamerikāņu noveli...

0

2

jā es par to biju varen pārsteigta t'cerēju ka rādīs kādu jaunu telemundo telenoveluy itīpāsi āpēc ka danna man pateica vasarā par to līgumu kas telmundo un tv3 un man būtu cerība pa telvīzoru skatīties dc atkārtoti

0

3

hmmm... nu es biju pārliecināta, ka Zorro sāksies...

0

4

albalonga написал(а):

hmmm... nu es biju pārliecināta, ka Zorro sāksies...

zoro tak nebija labi r eitingi
bet tv3 un temeundo paredz ka telenovela ar labākajiem reitingiem patreiz laikam tā ir dc

0

5

nu zorro nebija labi reitingi ASV, bet Kolumbijā, Spanija un vel citās valstīs ir visai augsti.

0

6

albalonga написал(а):

nu zorro nebija labi reitingi ASV, bet Kolumbijā, Spanija un vel citās valstīs ir visai augsti.

nu bet es domāju ka tv3 jābūt tik gudriem un tak viņi nepriks kautkādu zoro ja ir iespēja tikt pie dame chocolate
ja ŗādīs zoro nevisa manu šokolādi es ar viņiem nerunāšu

0

7

Diemžēl, laikam neradīs ne Zorro, ne Dame Chocolate... :cray:

0

8

piekrītu, ka šai telenovelei ir jābūt šīs nedēļas telenovelei, lai gan arī manā izpratnē tā nebij īpaša.. tomēr jācer, ka ieliks kādu telenoveli.. kur viņi liksies?? :(

0

9

neskatījos. un īpaši nenožēloju.
tagad tā īsti vienīgi škrobe, ka ar to beidzās Ltavijas kanālu telenoveļu rādīšana. dikti žēl.
cerēju uz ko labu.

0

10

danna написал(а):

ar to beidzās Ltavijas kanālu telenoveļu rādīšana

:D Nē, nemaz nebeidzās... :D Pa LTV7 taču rāda telenoveles. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 48. nedēļas 2007 telenovele ir...