TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Victoria (Telemundo) » Par Viktorijas video...


Par Viktorijas video...

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Nu ar video ir smagi. Galu galā carolaa pateica, ka nefilmēs, jo ir nikna uz visu neta pasauli par to, ka viņas video linkus publicē visās malās (šeit es arī esu vainīga, bet labi, ka viņa to nezina...). Master filmēs, bet arī ir nikns un stingri aizliedzis jebkur publicēt viņa video linkus. Katrai sērijai būs sava parole un to varēs uzzināt pie dažiem viņa galma augstu stāvošiem elementiem. Es jau zinu, ka nu dos man tās paroles, bet zinu arī, ka publicēt forumā neriskēšu - ja nu Master uziet, tad izmetīs mani no sava galma un smagi būs. Negribas man ar viņiem strīdēties - nāk El Engano un La Traicion virsū - gribas tak tos video maksimāli ātri dabūt. Tad nu tā - pirmo sēriju uzliku lādēties. Avi formāts 355MB. Ja kāds grib - uz skype pārsūtīšu un arī megā varu ielādēt. Tā, ka ja kas - video varat saņemt kontaktejoties ar mani privatajos. Bet es 1. sēriju noskatīšos un tad jau manīs, ko izlemšu - skatīties vai nē.

0

2

albalonga написал(а):

Galu galā carolaa pateica, ka nefilmēs, jo ir nikna uz visu neta pasauli

albalonga написал(а):

Master filmēs, bet arī ir nikns un stingri aizliedzis jebkur publicēt viņa video linkus.

albalonga написал(а):

Katrai sērijai būs sava parole un to varēs uzzināt pie dažiem viņa galma augstu stāvošiem elementiem.

Cik tas viss stingri. Ta jau točna nikni.

0

3

Hihihi... pēkšņi carolaa šodien paziņo, ka filmē un arī Obsi filmē - tā, ka galu galā problēmas ar video nav. Mājās nolādēju 1. sēriju no carolaa un 2 no Mastera. Ja kādam gribēšana - pārsūtīšu pa skypu.

0

4

Oo - cik super! :) PA bij Victoria reklāma, man tiešām sagribējās skatīties. :) Man droši vari sūtīt.. :rolleyes:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Victoria (Telemundo) » Par Viktorijas video...