TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 51. nedēļas 2007 telenovele ir...


51. nedēļas 2007 telenovele ir...

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

"Rebeca"

Kurš skatījās? Kā patika???

0

2

skatījos.
un daudzi pazīstami skatījās. jo tas bija kaut kas nedzirdēts un nepieredzēts - telenovele, kurai beigas izlēma skatītāji.
bet nu telenovele man kopumā lika vilties.
tik ziepenīgs sižets. tāds neloģiski un pat smieklīgs. un paredzams. gandrīz vienmēr.
noteikti ne marianas labākā loma. prinsese, tas ir gaby, bija labā.

0

3

danna написал(а):

bet nu telenovele man kopumā lika vilties.
tik ziepenīgs sižets. tāds neloģiski un pat smieklīgs. un paredzams. gandrīz vienmēr.
noteikti ne marianas labākā loma.

Varu tikai piekrist dannas teiktajam. ;) Skatījos izlaižot sērijas. Ievada dziesma patika. :)

0

4

Nu bija tā, ka tobrīd man fanošana par Gabiju bija tikko sakusies. Un es zināju, ka Gabija piedalījās provēs un pretendēja uz Rebekas lomu, bet to iedeva marianai, jo bija iesaistīta Televisas nauda un producenti galvenajā loamā gribēja redzēt Meksikānieti, jo galveno vīriešu lomu jau atveidoja Venecuēlietis Ricardo Amalo. Gabijai Rebekas vietā piedāvāja galveno ļaundares lomu, kurai vajadzēja būt superļaunā un beigās aiziet bojā. Gabija lomai piekrita, bet ar nosacījumu, ka to pārveido. Tā nu galu galā iznāca Princese, it kā ļauna, bet smieklīga, šerpa, interesanta. Galu galā visi atzina, ka Gabija ir pārspēlējusi Marianu. Tieši Gabijas Princese kopā ar Pablo Montero Martinu kļuva par noveles populārāko pāri. Otrs populārākais bija Gisela un Eduardo, jo aktieri iemīlējās dzīvē. Nevienā valstī nenobalsoja, lai Rebeka paliek ar Martinu - visi bija vienisprātis, ka Princesei jāpaliek ar Martinu. Bet par Eduardo un Rebeku nebija tāda vienprātība - bija valstis, kur nobalsoja par Rebekas un Serhio beigām, jo gribēja, lai Eduardo paliek ar Giseli...

0

5

danna написал(а):

tik ziepenīgs sižets

jap, pilnīgi piekrītu!!

albalonga написал(а):

Tieši Gabijas Princese kopā ar Pablo Montero Martinu kļuva par noveles populārāko pāri.

nju šis pāris bij tā vērts, lai šo seriālu skatītos. viņi bija lieliski.. Princese bija lieliska :D sākumā viņu uztvēru kā ļaundari, bet izrādījās, ka viņa ir savādāka un tātad arī ļoti interesanta, tape biju par to, ka viņa paliek ar Martinu :) jauki atcerēties, kā viņa sauca viņu par ugunsdzēsējiņu :D

albalonga написал(а):

Otrs populārākais bija Gisela un Eduardo, jo aktieri iemīlējās dzīvē.

ah..  un cik žēl, ka viņi izšķīrās.. :(

0

6

Nu tagad nesenā intervijā Marjorie de Sousa paziņoja, ka nožēlo laulības ar Ricardo Alamo - ta esot bijusi kļūda. Tagad viņa ir kopā ar Juana Pablo Raba un ļoti laimīga.

0

7

albalonga написал(а):

Nu tagad nesenā intervijā Marjorie de Sousa paziņoja, ka nožēlo laulības ar Ricardo Alamo - ta esot bijusi kļūda.

hmm.. ļoti skumji ka tā. vismaz varēja būt pozitīvas atmiņas un domas.. :( nja. diemžēl tā ir, ka cilvēki mēdz nožēlot un līdz ar to sāpina citus..

albalonga написал(а):

Tagad viņa ir kopā ar Juana Pablo Raba un ļoti laimīga.

nju priecājos, ka viņa ir laimīga :)

0

8

es skatījos, man arī patika vislabāk personāžs Princese.

0

9

danna написал(а):

skatījos.
un daudzi pazīstami skatījās. jo tas bija kaut kas nedzirdēts un nepieredzēts - telenovele, kurai beigas izlēma skatītāji.
bet nu telenovele man kopumā lika vilties.
tik ziepenīgs sižets. tāds neloģiski un pat smieklīgs. un paredzams. gandrīz vienmēr.
noteikti ne marianas labākā loma. prinsese, tas ir gaby, bija labā.

Piekrītu!!!!!!!

Man vislabāk patika Princese viņa bija vislabākā, bet Mariannai ne no labākajām lomām!!!!!!!Bet nebija arī pārāk tragīska telenovele bet varēja būt daudz labāka!!!!!

0

10

Sākumā skatījso, bet tad beidzu tērēt savu laiku. :D Marianna tīrās šausmas priekš manis. Un vispār nekas tajā seriālā īpaši nepatika, Gaby vispār tikai nesen sāka iepatikties.  :rolleyes:  Un vispār tik maz skatījos to seriālu, ka maz ko atceros. |bet man nepatika. ;)

0

11

nju tie trīs aktieri man patika visvairāk šajā seriālā - Espino, Alamo un Marjorie :)

0

12

nu es skatījos no rītiem vienu laiku bija edaudzpārēnmta nu dc pārņemtums neskeko l'dzi bet tomēr biju
ptuika kast ru noteikt un patika gabiojas lom

0

13

var teikt neskatiijos... jo tajaa laikaa jau zaudeeju lielu seriaalu fanoshanu + nav tur veerts laiku teereet :D brizhiem, kad biju tajaa laikaa maajaas un eedu tad iesledzu, paskatiijos....... viss. sizhetj man nepatika... biezhi vien kaut kaadi smiekliigi, stulbi paveersieni utt.
tad kadreiz to saaka atkartot no ritiem un ieraugot no jauna Princesi, toestj Gaby, man galvaa automaatiski albalonga, a pirms tam... es vinju iipashi nepamaniju... seone, daudz labaak amor gitano patika...

kopverteejums: viduveejs seriaals!

0

14

Julia написал(а):

viss. sizhetj man nepatika... biezhi vien kaut kaadi smiekliigi, stulbi paveersieni utt.

Julia написал(а):

kopverteejums: viduveejs seriaals!

tam varētu piekrist bet nu man liekas ka tolaik pa televuzioru man piejamajiem kanāliem nekas normālāks no telemovelām negāja bet nu tyoplaika paika tagad nepatīk tagad dc aizņem visu telenoveļu vietu nekas nevar būt labāks par dc

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 51. nedēļas 2007 telenovele ir...