TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Por amor a Gloria (2005)


Por amor a Gloria (2005)

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Por Amor A Gloria.

Esmu ļoooooti priecīga, jo vakar pamanīju, ka šo jauku telenoveli ar Huanu Pablo Raba rādā NTV mir. Alby un Ragana zina, ka es šo telenoveli skatījos pa Zone Romantica, neizlaidu nevienu sēriju, bet pēkšņi Daugavpilī pazūda šīs kanāls. :( Tāpēc tagad varu mierīgi skatīties šo telenoveli krievu valodā, turklāt nebūs mocību ar lādēšanu. ;) Šodien būs tikai 8. sērija, tāpēc es daudz ko nepalaidu.
Telenoveles rādīšanas laiks: 15.25 un 00.15. Ja nemaldos, tad rādīšanas laiki (rīt, parīt) var būt citādāki).
Vai kāds vēl skatīsies? ;)

http://i029.radikal.ru/0801/96/75f14fb34732.jpg

Saturs:
История начинается в суде по семейным делам, куда Эстебан и Глория являются, чтобы расторгнуть свой брак. По мере того как молодые люди представляют свое дело судье и обосновывают причины развода, они начинают заново переживать свой роман, на чем сериал и строится.

Глория окончила юридический факультет, но у нее не было возможности работать по специальности, вместо этого она зарабатывала себе на жизнь, рекламируя различные торговые марки сыра и сосисок в супермаркетах.

Эстебан – известный миллионер, составляющий «сливки общества». Он - наследник владельца крупнейшей телекоммуникационной компании страны, о нем пишет пресса, ему многие завидуют.

Два одиноких человека – Глория и Эстебан – впервые встречаются, когда Глория пытается продать Эстебану пылесос. Тогда-то их любовь и зарождается.

Романтическая комедия, рассказанная главными героями. Смотрите эту замечательную любовную историю и узнайте, смогут ли Глория и Эстебан пронести любовь в своих сердцах и остаться вместе.

Lomās:

Juan Pablo Raba .... Esteban Marin
Carolina Acevedo .... Gloria Stefany Valbuena Sutamarchán
Silvia De Dios .... Sol Amaya
Cristóbal Errazúriz .... Silvio Marin
Nicolás Rincón .... Winston Alfonso Valbuena Sutamarchán
Gustavo Angarita Jr. .... Boris Garrido
Rafael Bohórquez .... Crisóstomo Valbuena
Luly Bossa .... Gladys de Gómez
Manolo Cruz .... Falso Capitán
Joseph Fuzessy .... Jhon Bull
Patricia Grisales .... Catalina Samper
Jorge Herrera .... General Mantilla
Cabo Martínez .... Sergio Pedroso
Gloria Montoya .... Débora
Diana Neira .... Victoría
Andrés Parra .... Pava/Lorenzo
Lucia Rengifo .... Angela Rozo
Claudia Rocio Mora .... Mary Paz
Germán Rojas .... General Tito
Isabella Santodomingo .... Carolina Koppel

Columbia, 2005
Режиссер: Luis Orjuela, German Porras
Cерии: 110

+1

2

Izklausās interesanti!!  Nez kā sanāks ar skatīšaos, jo diezgan agri!!! 15.00 vēl skolā, bet gribas ļoti redzēt un domāju ka gan jau vismaz reizēm redzēšu!!! Es tikai vakar pamaniju programma, ka tāds vispār ir...  :D Vismaz kāds latīņamerikas serjāls!!!!

+1

3

Jā, es arī tikai vakar pamanīju. :D Meklēju, vai rāda kādus koncertus, Jaungada filmas un tad pārsteigta ieraudzīju šo telenoveli. :D Biju ārkartīgi priecīga par to. :D
Es būšu ļoti laimīga, ja Tu varēsi skatīties. :) Paldies! ;)

0

4

Man nav NTV, bet prieks par tevi, rubi. :)

0

5

Jā, es jau zinu... :D Nu, nekas. ;) :kiss: Tā sanāca, ka to mana labāka draudzene skatās, tāpēc ar viņu to varēšu apspriest... :D

+1

6

Vakar noskatijos! Godīgi sakot es vīlos!!! Man patīk aktieru izvēle, it īpaši Esteban Marin , bet man nepatīk sižets.... Taču, ja man atradīsies brīvs brīdis, es skatīšos, kaut vai Estebana dēļ. ;)

0

7

Estebans man arī ļoti patīk!!! :D

0

8

šodien pilnīgi nejauši slēguļojot kanālsu uzdūros šim seriālam, tieši kad sākās. Un, eeem, man nepavisam nepatika. Ja agrāk gājis pa Romanticu, tad viņš ir tieši tāds, kā es domāju par Romanticas seriāliem.  :blush2:

0

9

oj, nu nežēlīgi garš, bieži vien kaitinošs, bet lielākoties redzēju, lai gan protams ne visas sērijas. Nu kaitināja mani tā Glorija - es ļoti atvainojos. Un Estebans ar reizēm. Man šausmīgi patika ņirdzīgi psihais Boriss un arī Glorijas brālis. Daudz smieklīgu momentu bija, bet tika daudz visa kā lieka un nevajadzīga. Bet tā pati doma, stils, kādā veidots stāsts - nu kad tas viss tiek atstāstīt šķiršanās procesa laikā, tas bija interesanti - mani vienmēr interesē jaunas tendences telenoveļu pasaulē.

A vispār pa Romantcu šķiet tagad tik vienu jaunu noveli rāda - Sueno Con Tu Amor - mēģināju skatīties, bet nu nepatīk man. Jorge Reyes man vienmēr būs Wilkers. Un kā gan Wilkers bet Yuberi un senjoras Bridžet...

0

10

:) es noskatijos kādas divas vai tris serijas un interesi neizraisija, bet sasmidināja gan!!!

0

11

NU laikam ja kādreiz trāpīšos tajā laikā mājās vajadzēs paskatīties, a to man jau tie seriāli ko skatos sāk kaitināt un gribas ko jaunu ko paskatīties! :cheesy:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Por amor a Gloria (2005)