TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 1. nedēļas 2008 telenovele ir...


1. nedēļas 2008 telenovele ir...

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

El Cuerpo del Deseo...

It nu gan pārsteigums... :rofl:

Es lieku lielas cerības uz to, ka forums būs superaktīvs...

0

2

nu no manis uz ā foruma darbīguma var necrēt , pat bildes ne
varu vienīgi nolikt un daudzko bet labāk nesākt

0

3

eeem, alby, tu nepārsapņojies, jā? :rolleyes:
Ah, bet cik jauki atkal to redzēt par nedēļas telenoveli!! Ak jel.. izdariet kaut ko ar manu atmiņu! Lai es atceros uzlitk r;it ierakstīties ecdd!!!

0

4

:rofl: Ja neuzliksi, angy tevi piesitīs...

0

5

Jeej ECDD šīs nedēļas telenovele!!!!Ir to pelnījis kā nekā tiešām ļoti laba telenovele un pietam vienīgā latino telenovele ko rādīs pa tv3!!!!

0

6

Jau otro reizi šis seriāls kļūst par nedēļas telenoveli. :D  :clapping:
Vairākkārt esmu teikusi savas domas par to, bet pateikšu vēlreiz.

Man ļoti daudz kas nepatika:

Valtera riebīgais ģīmis un Rebekas grimases.  :bad:
Dikti tracināja Kantalīsija ar dēlu.  :hysteric: Un vēl gleznotājs(Felipe?) ar savu modeli.  :/
No Gaetanas izskata vien gribējās vemt, bet to vēl varēja paciest, jo viņa izrādījās Pedro īsta draudzene. 
Tad vēl sākumā priesteris, policisti un ciema ļaudis. Nu tāds murgs.  :wacko: Vēl reportieri bija atbraukuši paskatīties uz Salvadoru, ja nemaldos.
Pat nevaru pateikt kāpēc man nepatika Vikija.  :nezinu:
Simona māte krita uz nerviem ar savu mūžīgo raizēšanos par dēliem un visu pārējo.  :neka: Tas viss ir saprotams, bet skatīties garlaicīgi.  :boredom:
Par Simonu neko sliktu pateikt nevaru, bet neko īpaši labu arī nepamanīju. Kā varonis viņš man nebija interesants.
Anhelai ar Simona brāli viss bija skaisti. Sākumā man likās, ka viņu attiecības būs interesantas, bet viņiem nebija dzirksteles. Bet šis paris man ir pieņemams.
Par Valēriju man ir dalītas domas. Jā viņa ir laba, jūtīga...Un viņa atbalstīja, uztraucās par Izabellu, viņa mīlēja Pedro... Bet skraidīšana ar lupatu uz sejas bija pārspīlēti!  :wacko: gribējās, lai viņa beidzot pasaka "nē", lai kļūst stiprāka. Labi, ka beigās viņa tāda kļuva. Un vēl, nepatika, ka Pedro viņā iemīlējās(t.i. domaja, ka iemīļējās) un gribēja kopā aizbēgt.  :/
Andress... Nepateicīgs ķēms un īsts kretīns.
Ainas, kas Salvadors uz laiku atgriezās savā ķermenī.  :bad:
Beigas!  :cray:
Tā, ko vēl esmu aizmirsusi? :D

Vienīgais, kas patika, bija Izabella.  :ok:  :yes:
Patika viņas izskats( :heart: ), izturēšanās(kustības, skatieni( :swoon: ), runas veids,...), raksturs,... pilnīgi viss!  :)
Lorenas tēlojums-ideāls.  :clapping:
Varone-perfekta. :D

0

7

Ragana написал(а):

Pat nevaru pateikt kāpēc man nepatika Vikija.

Man nepatika par savu mutes atvēršanu, kuras dēļ Izabellu meklēja policija..

Ragana написал(а):

Patika viņas izskats(  ), izturēšanās(kustības, skatieni(  ), runas veids,...), raksturs,... pilnīgi viss!   
Lorenas tēlojums-ideāls.   
Varone-perfekta.

]
oj, nu tas jā- te piekrītu katram Tavam vārdam :)

ah, un uuurrrra, uuurrraaa, urrraaa, ka atkal mans mīļais seriāls ir nedēļas telenovele
:heart:

ah, debešķīgs seriāls :)

0

8

nu tagad nezinu, vai skatīšos.
bet vispār jau iekļāvu savā mīļāko telenovļu sarakstā.
tajā dzīves posmā man patika daudz kas tajā, tagad nu nezinu gan. bija daudz pastulbu, pārspīlētu lietu.
bet patika tas viss komentēšanas un pārunāšanas process. toreiz.
bet man prieks par faniem jums.
^_^
(bet.
mīļie tv3 - ielieciet arī kādu juanu telenoveli.)

0

9

aNgeL написал(а):

Man nepatika par savu mutes atvēršanu, kuras dēļ Izabellu meklēja policija..

:O To es laikam palaidu garām...  Bet tas man noteikti nepatiktu. :mad:

+1

10

Ragana написал(а):

To es laikam palaidu garām

Vikija toreiz policistiem pateica, Ka Izabella nogalināja Andresu..

0

11

nu godīgi sakot valērija bija vinīgā kuras dēl skatījos telenovelu

+1

12

:) Es skatījos telenoveli tikai Anhelas un Antonio dēļ... :D Man patika Gaetana Cherry un Izabellas tante :D, kā arī Andress... ;) Salvadors arī bija mīļš... :) Vēl man ļoti patika dziesma un tas kā ģērbās Izabella. Lorēna, kā vienmēr bija perfekta - ļoti izsmalcināta, skaista, stilīgi, kaislīga utt. (var ilgi stāstīt) :) Tomēr viņas varone man ne īpaši patika. Sākumā - jā, bet vēlāk - nē. Viņa nezināja ko gribēja, bija pārāk noslēpumaina, tāpēc nevarēju bieži saprast, ko viņa īsti grib. :D Bet kopumā man telenovele patika. Otru reizi neskatītos, tomēr telenoveli vienmēr atcerēšos ar pozitīvu. :)

0

13

pinocchio написал(а):

nu godīgi sakot valērija bija vinīgā kuras dēl skatījos telenovelu

uhh, Valērija ir maita, lai gan skaitās labiņā. viņa nodeva Izabellu.

albalonga написал(а):

Ja neuzliksi, angy tevi piesitīs...

:D

Viva la Isabel Arroyo! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 1. nedēļas 2008 telenovele ir...