TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 2. nedēļas telenovele ir...


2. nedēļas telenovele ir...

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Los Plateados

Izvēlējos šo noveli, jo Obsi ieraksta un ir pieejami video - ja nu gadījumā kāds. Turklāt šo noveli rādīja zem nosaukuma "Laupītāji" pirms kāda laika Latvijā - darbadienu rītos. Es, kad vien bija iespēja, skatījos - man tiešām ļoti patika. Pirmkārt - tā bija Mauricio Islasa atgriešanās novele pēc skandāla ar Genesis Rodriguez un šķiršanās no sievas. Daudzi uzskatīja, ka pēc tāda skandāla Mauricio karjera ir beigusies, bet Telemundo viņam deva iespēju. Bija pat precedents - neviena Telemundo aktrise negribēja būt viņa partnere - baidījās pašas par savām karjerām un baidījās no noveles kraha. Piekrita Tamāra Monserata - Meksikas TV Azteca aktrise, kurai tā bija pirmā galvenā loma. Un galu galā telenovele izdevās - tai bija atzīstami reitingi un daudzas valstis to nopirka. Neapšaubāmi Mauricio piestāv vēsturiskas lomas un viņam piestāv būt jūtīgam, reizēm raudošam dēkainim... Nu skatīsimies, kas būs tālāk ar viņa karjeru - Amores de Mercado izgāzās, Pecados Ajenos arī mocās ar reitingiem...

0

2

albalonga написал(а):

Es, kad vien bija iespēja, skatījos - man tiešām ļoti patika. Pirmkārt - tā bija Mauricio Islasa atgriešanās novele

aaaaaaaa.....  :BB: man patika šī novele.. tiešām labā!!!!
:dance: neiznāca noskatīties no sākuma līdz beigām, bet skatījos cik varēju!!!

0

3

Noskatījos visu noveli. ;)

albalonga написал(а):

rādīja zem nosaukuma "Laupītāji" pirms kāda laika Latvijā - darbadienu rītos.

Es skatījos pēc skolas. :D

albalonga написал(а):

Piekrita Tamāra Monserata

Pareizi darīja. Es par viņu uzzināju tikai no šī seriāla un man liekas, ka tas bija veiksmīgs.
Man ļoti patika visas tās ainas ar laupīšanu, dzīšanos pakaļ, zirgiem...
No varoņiem ļoti patika Himena, Kamilla tā mazāk. Citi arī bija interesanti. Bet Maurisio man nepatīk kopš "Īstās mīlas".

0

4

Arī visu redzēju. Man patika, bet ne tā, ka ļoti. Kamillas lomas aktrise man nepatika - un ļoti. Maurisio - nu nekur tāpat nav labāks par Čigāna mīlu manā skatījumā. :D
Bet tā.. visa tā laupītāju padarīšana super, un Himena man baigi patika. :)

0

5

nu es zinu ka diktiskatījos tagad arī noteiki skaītos
man tīkama telenovela
nu bet tikutnā manu chocolati neviens nepārspēs jaukumā

0

6

Ragana написал(а):

Es skatījos pēc skolas.

nu jau, kad kas pēcpusdienā atkārtoja. es no rīta skatījos, tāpēc neatceros... :rofl:

0

7

Viens man mīļš seriāls! Man vislabāk patika Eva!

0

8

nu man tā kura meklēja savu mazo bērniņu
galvenā varoņa māsa
laikam tolaik vairāk man atika vi'bnas dēl telenovela viņa pažilbināja visu telnoveli un tagad arī dievinu viņu un tīk viņa

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas telenovele » 2. nedēļas telenovele ir...